ראשי » בדיקת תוכנה QA

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  עולם ה- QA והאוטומציה תפס תאוצה בשנים האחרונות. רבים הבינו שהם לא חייבים להקדיש ארבע שנים מחייהם להכשרה בה קורסים לא מעטים כלל לא ישרתו אותם בחייהם המקצועיים. המשכורות הגבוהות ויכולות הפיתוח המקצועי של בודקי התוכנה, יחד עם העובדה שהכשרתם עורכת בין חצי שנה לשנה בלבד, הפכו קורסי בדיקת תוכנה QA למבוקשים בכל העולם.

  היכן ללמוד בדיקת תוכנה QA

  משום הביקוש הרב, ניתן למצוא ריבוי של מוסדות להכשרת בודקי תוכנה בארץ. החל מאוניברסיטאות, דרך מכללות, בתי ספר פרטיים, קורסי אונליין וכדומה. כאשר מתחילים לברור מבין המוסדות הרבים, חשוב לבדוק מספר פרמטרים קריטיים- ביניהם כמובן אלמנטים קלאסיים כגון מיקום, נגישות ומחיר. עם זאת, חשובה מכולם היא התמורה. התמורה של מוסד לימוד אשר מכשיר בעלי מקצוע לשוק תחרותי, היא קודם כל ביכולת לספק רזומה, תעודות הצלחה וסגל מרצים ברמה גבוהה. עולם ההייטק הוא עולם שנסמך רבות על קשרים קולגיאליים חבריים, והיכולת ללמוד במקום אשר אחוזי קבלת התעסוקה של בוגריו גבוהים היא קריטית ביותר. יצירת קשרים וחיכוך עם אנשי הייטק מצליחים כחלק מסגל ההוראה מסייעת רבות בהמשך.

  ריל טיים

  מאז היווסדה, קבוצת ריל טיים מייצאת לשוק העבודה את בודקי התוכנה המבוקשים ביותר. לימודי ה- QA וקורס האוטומציה המכשיר נחשבים לקורסים האיכותיים בתחום, כאשר הם שמים דגש רב על לימוד מקצועי ומהודק של מגוון רחב של שפות וכלים לכתיבת סקריפטים ובדיקה של תוכנות.