ראשי » בניית אתרי אינטרנט לימודים

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  בניית אתרי אינטרנט לימודים ניתן לעשות במתכונות רבות.

  "בוני אתרים" היא הגדרה רחבה שיכולה לכלול בתוכה אנשי מקצוע עם רמות ידע שונות והתמחות בכלים שונים. בעוד יש מפתחים שמתמקצעים בצד לקוח, אחרים מתמקצעים בצד שרת, וכל אחד מסוגי מפתחים אלו בקיא בשפות קוד שונות, בהתאם לצרכים השונים של צדדי הפיתוח. עם זאת, ישנם מפתחי full stack שהיום כובשים את תעשיית ההייטק, והם בעצם אנשי מקצוע שבקיאים בכל צדדי הפיתוח של אתרי ווב. הם יודעים לפתח גם צד לקוח וגם צד שרת ולתת מענה מקצה לקצה.

  בניית אתרי אינטרנט לימודים

  מכללת ריל טיים מציעה מגוון מסלולים להכשרת בוני אתרים. סטודנטים אשר רוצים ללמוד במכללה ניגשים לראיון במהלכו עוברים הכוונה לבניית תוכנית לימודים שתתאים במיוחד עבורם. בעוד לסטודנטים אחדים מתאים להתעסק יותר בצד לקוח, באזורי הממשק, העיצוב והאינטראקטיביות, לאחרים מתאים דווקא ה-"מאחורי הקלעים" של אתרי הווב (מחוזות איסוף הנתונים והעבודה עם השרתים). הסטודנטים יכולים לבחור בין בניית תוכנית אישית מודולרית המורכבת ממספר קורסים אותם הם מציעה המכללה, או דווקא ללכת למסלולים הבנויים המוכוונים למקצועות ספציפיים, כגון קורס הפול סטאק. במהלך הלימודים במכללה, הסטודנטים לומדים לתכנת ומיישמים את הידע שלהם בפרויקט גמר שנכנס לאחר מכן לתיק העבודות. עם סיום לימודיהם ניגשים לסדרת ראיונות עבודה אותם מארגנת המכללה.

  מסלולים נוספים ריל טיים

  מלבד מסלולי פיתוח תוכנה ישנם עוד מסלולים רבים אותם הסטודנטים מגלים עם כניסתם למכללה. ישנם לא מעט סטודנטים שמגלים משיכה אל עולמות האוטומציה או אל עולמות הסייבר ואבטחת מידע. אחרים דווקא הולכים לתחום של מערכות משובצות מחשב, מאשין לרנינג או אפילו שיווק דיגיטלי. עולם ההייטק הוא עולם מגוון, מרתק ומאתגר שמציע שלל תפקידים וקריירות מדהימות.