השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

הקדמה אבטחת מידע וסייבר

אבטחת מידע וסייבר מהווה נושא אסטרטגי ולו חשיבות עליונה כאשר מדובר במקצוע תעסוקה יציב בו כל החברות מעוניינות בהגנה על נכסיה והמידע הנמצא ברשותה.

כתוצאה מהתפתחותה והתקדמותה של הטכנולוגיה לצידה גם מגיעים אתגרים שונים, בהם התמודדות מפני איומים פנימיים וחיצוניים, גורמי סיכון אחרים העשויים לגרום להשלכות קשות ולנזקים בלתי הפיכים ברמה העסקית והביטחונית.

ייחודיות לימודי אבטחת מידע וסייבר

אבטחת מידע וסייבר הינו אחד התחומים הצומחים ביותר בתעשיית ההייטק הישראלית, עם המון סטרטאפים בעולם הסייבר ועניין מהזירה הבינלאומית.

הטכנולוגיה נמצאת סביבנו כל הזמן, בחיינו האישיים, הכלכליים והמקצועיים דרך המרחב הדיגיטלי ורחבי הרשת ועל המכשירים הניידים והמחשב.

עולה השאלה, כיצד אנו יכולים להגן על המידע שלנו מפני פריצות למחשבי החברה, אתרי אינטרנט ובכלל מתקפות סייבר?

והתשובה היא – הכשרת אנשי מקצועי מומחים אשר עברו הכשרה באמצעות קורס אבטחת מידע וסייבר המספק את הידע הדרוש ודרכי חשיבה ל Professional Hacking המכין אתכם להסמכת CEH הבינלאומית.

כאמור, סייבר ואבטחת מידע הינו אחד התחומים המתגמלים בתעשיית ההייטק. כתוצאה משינויים שחלו בעולם התקשורת המייצרים רשת חדשה בעלת יכולות חדשות, המשנות באופן יסודי את הדרך שבה כל תקשורת מחשבים פועלת.

לכם שכך, בשביל למצות היטב את אותן יכולות של הרשת החדשה במלואה, נדרשים סוג חדש של מומחי תקשורת, אבטחת מידע וסייבר אשר יוכלו לספק מענה, בעלי ידע נרחב של מיומנויות טכנולוגיות. לימודי סייבר ואבטחת מידע מעניקים ל Hacker את היכולת להגן על מערכות ה IT שלו הכוללות רשתות, תוכניות, מסדי נתונים, אתרי אינטרנט ועוד תוך סביבת לימוד אינטראקטיבית שבה נלמד כיצד לבצע סקירה ובדיקה על מנת לאבטח את המערכות. סביבת למידה זו מעניקה ידע מעמיק וניסיון מעשי במערכות האבטחה הקיימות.

To beat a hacker, you need to think like a hacker

אבטחת מידע וסייבר עבור מי? מיועד עבור המעוניינים בהכשרה מקצועית בנושא אבטחת המידע וניהול רשתות, אנשי מחשבים בעלי רקע וניסיון במערכות מידע המעוניינים בהסמכה בינלאומית של CEH וכן, גם למנהלים מהתחום.

מה לגביי ביקוש בתעשייה לאבטחת מידע? בשל היותו תחום חשוב ומבוקש בעל תקציבי ענק, דבר שגורם לדרישה גדולה לביצוע של פרויקטים ופיתוחים חדשים שיספקו מענה הגנה לממשלות ולחברות פרטיות. מכאן, הביקוש גדול לאנשי אבטחת מידע לצד משכורות גבוהות ותנאי עבודה נוחים ומעולים.

והשכר? בתחום אבטחת מידע והסייבר בשל ביקושו הרב, העובדים בו מוחזרים באופן תדיר ע"י חברות ההייטק השונות במגזר הפרטי והציבורי ולכן, השכר משתנה בהתאם לתפקיד הספציפי ולתחום ההתמחות, אך השכר גבוה במיוחד החל מהשנה הראשונה בין 12-14,000 ₪ בחודש ובטווח האורך יכול להגיע ל-26,000 ₪

תוכנית לימודי אבטחת מידע וסייבר

מסלול סייבר הינו טכני המחייב ללמד בדיקות חולשה על מגוון פלטפורמות בניהם: בדיקת אפליקציות, תשתיות ושרתים המכונה תהליך של בדיקת חדריה או Penetration Testing.

לימודי סייבר והקורס מאפשרים גם לאקדמאיים המעוניינים בהסבה מקצועית, חיילים משוחררים בעלי רקע טכני וקודם במערכות מידע. ולכן, קיימים כמה תנאי קדם הדרושים לקחת חלק במסלול הסייבר, בהם : ידע בתקשורת נתונים ותשתיות מחשוב, אנגלית ברמה גבוהה, ידע בסיסי בשפות תכנות המהווה יתרון והקבלה מותנת בראיון ידע מקצועי.

אנו, ב Real Time College מקשיבים לצרכי השוק בתחום הסייבר ומתאימים את התכנים ונושאי הלימוד בקורס אבטחת מידע וסייבר תוך הקפדה עם מרצים איכותיים בעלי ניסיון מעשי בשביל להביא את המידע העדכני ביותר ושבוגרינו יקבלו את הידע וכלים המיטיבים על מנת שישתלבו בהצלחה בעולם הסייבר ואבטחת המידע.

ללמוד אבטחת מידע

קורס זה הינו מעשי אשר כוללת הרצאות פרונטליות ותרגול מעשי ונמשך כ 500 שעות אקדמיות בהן תלמדו נושאים כמו: MCSA, CCNA, CCSA, Linux Essentials, Cybersecurity Operations, Penetration Testing יחד עם תרגילים ופתרונות.

כאשר תרגילי הכיתה מלווים בהסברים, שיעורי בית באתר. כמו כן, תקבלו חוברת לכל קורס, סרטונים ומצגות. ההרצאות מתקיימות פעם בשבוע בשעות הערב או הבוקר.

לקראת סיום הקורס תבצעו פרויקט מעשי המסכם את כל הידע הנלמד, תעברו סדנת הכנה לראיונות עבודת באורך של 15 שעות ע"י חטיבת ההשמה המעבירה הדרכה בהכנה וגישה נכונה לראיונות עבודה אשר יסייעו לכם בכתיבת קורות חיים בצורה נכונה בעברית ובאנגלית.

בנוסף לכך, תעשו פרויקט מעשי כ 120 שעות אשר יכלול את כלל הנושאים שנלמדו כמו : פריצה שרתים, אתרים והגנה עליהם במעבדות החברה בשיטת Hands-on Training בצורה עצמאית לצד ליווי של מרצה ומפתחים אשר עובדים במעבדות החברה.

בסיום לימודי אבטחת מידע וסייבר תוענק לכם תעודת גמר מטעם  RTG עם הסמכת Certified Ethical Hacker מטעם חברת EC-Council הנחשבת לתעודת ההסמכה הנחשבת ביותר כיום, בעולם.

במהלך הקורס, נלמד כיצד פועלת מערכת היקפית וסריקת רשתות ובהתאם לכך, לתקוף במידת הצורך תוך התמקדות בשיטות השונות המלמדות כיצד ניתן להתחקות אחר הפורצים ולהשיג את הגישה להרשאות שלהם.

יחד עם זאת, נדבר על הצעדים בהם ניתן לנקוט על מנת לאבטח מערכת ואיתור חדירות, מודיעים קוד פתוח, יצירת מדיניות, הנדסה חברתית, טיפול בתאונות ופרשנות לוגיסטית. כך, שבין ייעדנו למען אבטחה איכותית ואמינה אנו מאמינים ב- Integrity, Confidentiality ו Availability. כלומר, שלמות ויושרה המהווים הגנה מפני שינוי זדוני של מידע או השמדתו הכולל הבטחת אי התכחשות ואימות זהויות של בעלי המידע.

סודיות בהן הגבלת גישה או החשיפה הכוללת הגנה על הפרטיות והזכויות הקניינות וזמינות, בה קיימת שמירה על זמינות ויעילות הגישה אל המידע בכל רגע וזמן נתון.

עבור הסקרנים מבניכם, קיימים מגוון קורסים נוספים בתחום בהם תוכלו להנות מהכשרה וידע חדשים, בניהם תמצאו את קורס פייתון, Linux Admin, Bash Scripting ו Networking.

קורס אבטחת מידע וסייבר של Real Time College

RT-Group הינה בית תוכנה בעלת וותק מעל לעשור ובעלת רשימת לקוחות מרשימה בתעשייה בחברות ההייטק השונות, במגוון ענפים כמו Automotive, תעשיות ביטחון, בנקים ועוד.

הודות לניסיוננו הרב בתעשייה ולמגוון הפרויקטים בהם לקחנו חלק, אנו מיישמים אצל לקוחותינו בחברות הצבאיות והאזרחיות בתחומי הפיתוח, פיתוח תוכנה, אוטומציה ובדיקות.

לכן, אנו יודעים מה חברות דורשות ומה שחוב להן כאשר הן מעוניינות לשלב את הסטודנטים שלנו באופן טבעי אצל מגוון לקוחותינו.

ללא ספק, אנו גאים במרצים המומחים ביותר שלנו העובדים בתעשיית ההייטק ובעלי ניסיון מעשי, קורסים בשיטת Hands- On, פרויקט מעשי עם ליווי של מהנדסים העוסקים בחברה, תכנים המתעדכנים אחת לחצי שנה בהתאם לשינויים בעולם אבטחת המידע והסייבר.

באים לקראתכם עם אפשרות לשיעור פרטי במקרה הצורך ללא עלות נוספת ועד כ 4 ש"א בשבוע ועם כלל השיעורים המוקלטים הניתנים לצפייה במרכז ההדרכה שלנו תוך אפשרות להשתלבות בעבודה במשרדנו או בחברות השותפות שלנו. לא פחות חשוב, אצלנו יש גישה נוחה למכללה, בסמוך לתחבורה ציבורית וחניה חינם!

מטרתנו בלימודי אבטחת מידע וסייבר היא לאפשר לכם להתקבל לעבודה בתחום הסייבר מנקודת זינוק גבוהה. לשם כך, אנו מכינים אתכם בצורה המיטבית והעקיפה ביותר בקורס אבטחת המידע והסייבר על מנת להשתלב בהצלחה בתחום ומציאת עבודה ולאפשר לכם להתקדם לתפקידי מפתח ותפקידים הבכירים בתחומי הסייבר לצד משכורות גדולות.

אנו, מאמינים כי מי שלומד את כל ההיבטים במקצוע על כל מרכיביו בנושאי אבטחת מידע, תכנון נכון של מערכי ההגנה ברשות התקשורת, שימוש במערכי אבטחת המידע כאשר מדובר בלכידה, חקירה, התראה ועוד.

 

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group