ראשי » לימודי תכנות java

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  בשנת 1991 עמד ג'יימס גוסלינג בראשו של צוות פיתוח בחברת סאן מיקרוסיסטמס. יחד עם ציוותו פיתח את מה שלימים תהיה שפת התכנות הפופולרית ביותר בעולם- JAVA.

  מאז ועד היום ג'אווה השתכללה רבות ונוצרו לה גרסאות שונות ומשודרגות במטרה לשפר את ביצועיה. היום, ניתן לראות שימושים בשפה במגוון עצום של מכשירים אלקטרוניים- החל מטלפונים סלולריים ועד למחשבי על. מתכנתים בכל העולם יודעים להשתמש בג'אווה ומשתמשים בה מדי יום, והיא נחשבת לאחד מן הבסיסים המוחלטים בארסנל הכלים של כל מתכנת.

  לימודי תכנות java

  מכללת ריל טיים מוכרת כאחד ממוסדות הלימוד פורצי הדרך בישראל בתחום התוכנה ושפות הקוד. הקורסים של המכללה הם מן הקורסים האיכותיים ביותר בתחום בארץ, וסטודנטים אשר מסיימים את לימודיהם משתלבים במהרה במשרות איכותיות עם רמות השכר הגבוהות ביותר. ואת כל זה הם עושים תוך זמן למידה קצר, אך אינטנסיבי ומעמיק. ללמוד java ב21 יום במכללת ריל טיים הם לימודים הנעשים במתכונת של 90 שעות, ומתחלקים ל- java basics ו- java advanced. בתום הלימודים, הסטודנטים מגיעים לרמות תכנות גבוהות אותן הם מיישמים על פרויקט הגמר שלהם. ג'אווה היא שפה ידידותית ונוחה מאד בעבור מי שחסר ניסיון ועושה את צעדיו הראשונים בעולם התוכנה. את הקורס עושים מתכנתים מתחילים כמו גם מתכנתים מקצועיים שרוצים להעמיק את הידע שלהם בג'אווה לרמות מקצועיות גבוהות יותר.

  מסלול בודקי תוכנה

  לימוד java למתחילים באינטרנט מתבצע כחלק ממסלולים רחבים המכווינים למקצוע, וביניהם מסלול בודקי התוכנה. במסלול הכשרה הזה, אשר הינו ארוך יותר, למדים הסטודנטים מספר שפות ומתודות שונות לעבודה, ורוכשים עוד כלים וידע טכנולוגי תיאורטי. בתום המסלול, הסטודנטים נכנסים לשורה של ראיונות עבודה המאורגנים על ידי חטיבת ההשמה של המכללה, ומתחילים את קריירת ההייטק שלהם.