ראשי » לימודי full stack developers

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  לימודי full stack developers הם לימודים שנמצאים בתנופה מסחררת בשנים האחרונות, בעקבות עלייתו של עידן האפליקציות.

  אפליקציות מהוות נתח משמעותי מתעשיית הסטארט אפ ומהיזמויות העסקיות בעולם, וגישת הפול סטאק היא גישת עבודה בה דוגלות חברות רבות בימינו. במצב בו התחרות כל כך גבוהה והשוק משתנה עם טרנדים חדשים כל הזמן, מפתחי פול סטאק אשר מסוגלים לתת מענה לבאגים ולעדכונים מכל צדדי התוכנה הם מבוקשים ביותר. אם בעבר שיטות העבודה התרכזו בהפרדה שבין מתכנתי צד שרת ומתכנתי צד לקוח, הרי שהיום המרחק ביניהם הצטמצם עד נעלם, ומטרתם של מפתחי הפול סטאק היא להיות בקיאים בתוכנה משני הצדדים ולאחות אותה עם כלים טכנולוגיים שייצרו תקשורת אופטימלית ופעילות הדדית.

  לימודי full stack developers

  במהלך פול סטאק לימודים און ליין במכללת ריל טיים, הסטודנטים למדים שפות כגון פייתון וג'אווה, שפות סקריפט כגון ג'אווה סקריפט, וכלים טכנולוגיים כגון ספריית JQUERY, SOCKER, JWT ועוד. ומלבד כל הכלים הללו, הסטודנטים למדים איך להשתמש ביניהם יחד, לשלב ביניהם וליצור תוכנה אחידה מקצה לקצה שמצליחה לעשות פעולות רבות באופן סימולטני. לאחד שלמדים את כל הידע הבסיסי והמתקדם, הסטודנטים מבצעים התמחות לבחירתם בין פריים-וורקס של גוגל ושל פייסבוק, הלוא הם אנגולר וריאקט. התוכנית כולה מורכבת מ-715 שעות אקדמיות אותן ניתן לעשות בלימודי בוקר מרוכזים במשך ארבעה חודשים, או בתוכנית ללימודי ערב הנפרסת של פני עשרה חודשים.

  בוא ללמוד

  חטיבת ההשמה ריל טיים

  בנוסף ללימודים התיאורטיים והמעשיים, המכללה מכשירה את בוגרי הקורסים לתעסוקה בתחום. כחלק מן ההכשרה הם עוברים סדנת הכנה לראיון עבודה, ומגבשים תיק עבודות המכיל פרויקט גמר וקורות חיים. עם סיום לימודיהם משתלבים במקומות עבודה מצוינים מתוך ראיונות עבודה אותן מארגנת חטיבת ההשמה ריל טיים.