השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

הקדמה

מה הופך לימודי מקצוע לאיכותיים? האם איכות הסילבוס, או אולי חלוקת השעות? אולי בכלל מחירי הקורסים הנוחים? או אפילו אלמנטים כמו שירותי מזכירות וממשק נוח הם אלה שהופכים מוסד לימודים לאיכותי?

למען האמת, כל המרכיבים הללו הם חשובים ורצוי שיהיו ממנת חלקו של הסל אותו מציעים מוסדות לימוד בעבור תלמידיהם, אך יותר מכולם, חשוב המסלול אותו עושים הסטודנטים מרגע סיום לימודיהם ועד תחילת הקריירה המקצועית שלהם.

בסופו של דבר, מעבר לידע ולהשכלה - אנחנו למדים כדי שנוכל להתפרנס כאנשי מקצוע רלוונטיים בשוק העבודה, ומעל לכל, הקריטריון החשוב ביותר הוא הרלוונטיות של תוכנית הלימודים לקריירה שתבוא אחריה.

קבוצת RTG

RTG הינה אחת מן הקבוצות הטכנולוגיות הבולטות בישראל בעשור האחרון, כאשר היא מתחלקת לשלוש חטיבות: הדרכה, פיתוח והשמה.

חטיבת ההדרכה היא הקמפוס ההכשרתי של קבוצת RTG.

חטיבת הפיתוח היא חברה לשיתופי פעולה וייעוץ טכנולוגי עם סטרטאפים וחברות טכנולוגיות, וחטיבת ההשמה היא מנגנון איכותי ויעיל לתעסוקה בעולם ההייטק.

הסטודנטים הלומדים במכללה, בין אם מדובר בקורס ג'אווה פרונטלי, לימוד פייתון לאיש הפשוט או מסלול האוטומציה, מכוונים במסלול ישיר דרך חטיבת ההשמה ובהכשרתה (סדנאות הכנה לראיונות עבודה וייצור קורות חיים), כדי להשתלב בחברות הייטק, בתעשייה הביטחונית, בחברות סטארטאפ, וכן, בחטיבת הפיתוח של הקבוצה בעבור סטודנטים מצטיינים.

לימוד פייתון באינטרנט

פייתון היא משפות הקוד הבסיסיות והנפוצות בימינו, והיא חשובה לארסנל שפות הקוד של כל מתכנת.

בעת כניסתם למסלול הלימודים, סטודנטים בונים יחד עם המכללה מתכונת לימודית רחבה ומגוונת שמתאימה במיוחד לרצונות ולשאיפות שלהם.

בנוסף לשפות כמו פייתון, ישנם קורסים כגון לימוד לינוקס באינטרנט, ג'אווה סקריפט, ++C ועוד.

מלבד קורסים אלו, ישנם המסלולים המלאים למתכנתי FULL STACK, בודקי תוכנה QA ועוד.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group