ראשי » לימוד פייתון לילדים

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  פייתון היא שפת תכנות ידידותית, נפוצה ושימושית בכל רחבי העולם. השפה נוצרה בשנת 1991 על ידי גואידו ואן רוסום ומאז עברה שכלולים רבים. אנחנו יכולים למצוא שימושים בשפת פייתון בסטארט אפים, אפליקציות ואתרים רבים, וכן בחברות ענק כגון PIXAR, NASA, YOUTUBE וכדומה. פייתון היא שפה איתה מתחילים מתכנתים רבים, ודרכה ניתן ללמוד על העולם הדיגיטלי, ולגבש דרכים ללמידת שפות חדשות. פייתון היא גם שפה שנלמדת היום על ידי ילדים ובני נוער רבים ונחשבת למפתחת חשיבה בצורה משמעותית.

  לימוד פייתון לילדים

  עם זאת, חשוב לזכור שבסופו של דבר, עולם התכנות הוא עולם אוניברסלי שרבים מהמושגים מגיעים משפות זרות, ולרוב מאנגלית. מדובר בעולם דיגיטלי חדש, שזר לרבים, ועל מנת שנוכל ללמוד אותו בצורה ידידותית, חשוב שנקנה לילדינו סביבת למידה נעימה, מכילה וסבלנית. לימוד פייתון לילדים יכול להיות מפתח חשיבה רציני, ואף תחילתו של מסלול קרייריסטי משתלם ונוח. סביבות העבודה בעולם ההייטק נעימות ומלאות אנשים איכותיים ורמות השכר גבוהות במיוחד. לימוד פייתון לילדים במכללת תילתן מתבצע מתוך קורס הפייתון למתחילים ומאפשר לצעירים להיכנס לעולם התכנות בדרך נעימה.

  מכללת ריל טיים

  קבוצת ריל טיים מורכבת משלוש חטיבות- פיתוח, השמה והדרכה. הקבוצה מהווה חלק משמעותי מענף ההייטק בישראל כבר למעלה מעשר שנים, ובוגרי הקורסים משתלבים בחטיבות הפיתוח או בשוק ההייטק בקלות, באמצעות חטיבת ההשמה אשר מכווינה ומכשירה לראיונות עבודה.