ראשי » לימוד java ב eclipse

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  אחת משפות הקוד המוכרות בעולם (גם למי שאין לו שמץ של מושג בעולם ההייטק) היא שפת ג'אווה, ולא בכדי.

  מדובר היום בשפה הנפוצה ביותר בעולם בקרב מתכנתים (למעלה מ-10 מיליון מתכנתים בכל רחבי העולם), והיא מקיפה אותנו מכל עבר. כמעט בכל יום נשתמש באפליקציות, תוכנות ואתרים אשר חלקם או כולם כתובים בג'אווה. מדובר בשפה שנוסדה בתחילת שנות ה-90 ומאז נמצאת בהתפתחות מתמדת. מתכנתים שרוצים להיות רלוונטיים חייבים להכיר שפות כגון ג'אווה, אך גם כלים נוספים כגון Eclipse אשר הינה סביבת עבודה נוחה ויעילה לתכנות ב-JAVA. לימוד java code ב eclipse ניתן לעשות במכללת ריל טיים בשילובם של מספר קורסים שונים.

  לימוד java ב eclipse

  לימוד ג'אווה אונליין במכללת ריל טיים ניתן לעשות בקורס שאורכו 90 שעות, והוא מיועד גם בעבור אנשים חסרי ניסיון בתכנות. הקורס עצמו מתחלק לשניים- ג'אווה בסיסי וג'אווה מתקדם, 45 שעות אקדמיות כל אחד. במהלך הקורס נפגשים הסטודנטים עם מושגים בסיסיים בעולם התכנות, וכן לומדים ג'אווה עד לרמת תכנות מקצועית. את הידע להשתמש באקליפס רוכשים הסטודנטים בקורס נוסף קצר יותר שאורכו 24 שעות אקדמיות, ומהווה השלמה לשימוש המלא של ג'אווה באקליפס. הקורסים כוללים בתוכם תרגול מעשי רב, מתוך תפיסת המכללה כי רק דרך ניסוי ותהייה יכולים מתכנתים להגיע לרמות מקצועיות גבוהות.

  לימוד java ב eclipse

  לימוד ג'אווה כחלק ממסלול מקצועי

  מלבד הקורסים הפרטניים, ג'אווה היא שפה אשר נלמדת במסלולי הפיתוח ובדיקת התוכנה של מכללת ריל טיים. במהלך המסלולים הללו, לומדים הסטודנטים מספר שפות, ובנוסף, כלים טכנולוגיים אשר הופכים את כתיבת הקוד ליעילה יותר. מטרת מסלולים אלו היא לא רק לספק ידע מקצועי, אלא גם להכשיר את הסטודנטים באופן מלא לתעסוקה. בסיום הלימודים, הסטודנטים נכנסים לסדרת ראיונות עבודה למשרות הייטק.