ראשי » לימוד java למתחילים באינטרנט

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  אפליקציות GUI, אפליקציות לאנדרואיד, רשתות חברתיות, משחקי וידאו ומחשב- מה המשותף לכל אלה ולעוד משפחות רבות של אפליקציות בהן אנחנו משתמשים מדי יום? בכל אלה משתמשים בימינו בשפת הקוד ג'אווה, ולכן היא נחשבת לשפה הפופולרית בעולם.

  מאז נוצרה לפני כשלושים שנים, java הפכה להיות כלי מפתח בפיתוחם של פיצ'רים דיגיטליים חדשים, ומשום שנחשבת לקלה לשימוש, מתכנתים רבים כל כך מתחילים את דרכם בלימוד השפה. ג'אווה מזכירה מאד את השפה C++, אך היא פשוטה ממנה ומצטיינת במהירות ובניידות. היום משערים כי ישנם למעלה מעשרה מיליון מתכנתים המשתמשים בה באופן שוטף.

  לימוד java למתחילים באינטרנט

  ניתן ללמוד שפות קוד רבות בקורסים באינטרנט במתכונת של אונליין ואוף ליין. ועל אף כי מדובר בלמידה נוחה וממוקדת בשעות המתאימות לכל סטודנט, החיסרון המהותי הוא הבקרה על הלמידה של הסטודנטים. במיוחד כשמדובר בכלי נחוץ ונפוץ כל כך כמו ג'אווה, ההכשרה חייבת להיות יסודית ולבנות תשתית תאורטית איתנה. דרך למידת השפה, לומדים הסטודנטים לא רק להשתמש בה, אלא גם איך ללמוד שפות נוספות בקלות ובמהירות בהמשך הכשרתם. בעוד לימוד java ב21 יום יכול להיות יעיל, עדיין רצוי דווקא את השפות הבסיסיות ללמוד ממומחים בעלי ניסיון אשר יכולים לחסוך לסטודנטים זמן רב של טעויות נפוצות, ובמקומן, להשקיע את הזמן בלמידה מעמיקה יותר לרמות גבוהות.

  מכללת ריל טיים מרצים

  המרצים של המכללה הם לא רק מרצים בעלי ניסיון רב בהוראה והכשרה, אלא גם אנשי תוכנה בעצמם אשר עבדו שנים בצוותי הפיתוח הבולטים ביותר. המרצים המומחים של מכללת ריל טיים, מלווים את הסטודנטים בקורס ג'אווה אונליין לאורך 90 שעות משותפות, במהלכן הסטודנטים מתנסים בתרגולות רבות, שיעורי בית ומטלות, במטרה לפתח את מקצועיותם.