פיתוח תוכנה

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy


לחץ לצפיה

קורס פיתוח תוכנה

קורס פיתוח תוכנה בראשון לציון!

לימודי תכנות ופיתוח תוכנה קרוב לבית!!!

 

Real Time College מציעה לימודי תכנות וקורסי פיתוח תוכנה במגוון שפות ולמגוון תחומים ומטרות:

 • מסלול הפיתוח הראשי שלנו הוא קורס RT Embedded Linux – מסלול זה הוא אחד המסלולים הנדרשים ביותר בתעשיית הפיתוח היום. בקורס נלמדות מערכות משובצות מחשב עם ובלי מערכת הפעלה לינוקס. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא לעומק על הנושא במאמר המעניין שכתבנו: איך עובדות מערכות Real Time Embedded.
 • קורס פיתוח תוכנה למובייל, הלא הוא קורס פיתוח אפליקציות. בקורס זה לומדים הסטודנטים לפתח אפליקציות לאנדרואיד, טאבלטים וטלפונים חכמים. אי-אפשר להתעלם היום מנוכחות מכשירים ניידים חכמים בחיינו, אנו משתמשים בהם בכל מקום ובכל זמן על ידי אותם אפליקציות שאנחנו מלמדים לפתח בקורס זה.
 • קורס פיתוח אתרים הנקרא בשמו המקצועי Full Stack מתמקד בפיתוח WEB המעניק את האפשרות להצטרף לצוות פיתוח כמפתח צד שרת (Server) וצד לקוח (Client).
 • קורס פיתוח אוטומציה – בדיקות תוכנה ואוטומציה הן חלק בלתי נפרד מעולם ההייטק. בReal Time College נלמד אותך פיתוח תוכנה בהקשר של פיתוח אוטומציה.

במסגרת לימודי תכנות השונים נלמדות שפות תכנות שונות, בהתאם לכל נושא:

 • קורס תכנות בשפת C – לימוד שפת C היא אחת מאבני היסוד של פיתוח תוכנה ולמידתה היא הכרחית כמעט בכל תחום בהייטק.
 • Java – קורס Java דרוש על מנת לפתח אפליקציות, נדרש בפיתוח אוטומציה ועוד.
 • קורס JavaScript – ג'אווה סקריפט היא השפה שמניעה מיליוני אתרי אינטרנט אינטראקטיביים! חלק מהידע הנדרש ב לימודי תכנות תלוי ביכולת לפתח בשפה דינאמית כמו זו.
 • Python – קורס Python הוא מדריך שלם ל פיתוח תוכנה. שפת פייטון היא שפת פיתוח עילית ויחסית לשפות פיתוח כמו שפת C היא נחשבת לשפה פשוטה וקלה ללמידה ולכתיבה.

ללמוד ב- Real Time College

Real Time Group‏ ‏היא בית תוכנה ומרכז הדרכה המספק שירותי הדרכה וייעוץ מקצה לקצה למגוון לקוחות בארץ ובחו"ל.

החברה מספקת Professional Services‏ (שירותי מומחה)‏, שירותי הדרכה, פיתוח, בדיקות, אינטגרציה, מוצרי מדף ותמיכה בפרוייקטים מולטי-דיסציפלינאריים במערכת Embedded \ Real-Time \Multi Core -Core \ Embedded Linux‏ וכן מגוון פתרונות עסקיים וטכנולוגיים בתחומי הנדסת חומרה, תוכנה ותקשורת, ‏למגוון לקוחות בארץ ובחו"ל.

 • חטיבת ההדרכה (Real Time College‏) – הכשרה מקצועית לידע איכותי, פרטני ומעשי בתחומי התכנה, החומרה והתקשורת. הקורסים מועברים על פי צרכי התעשייה תוך כדי דגש על ניסיון מעשי באמצעות כרטיסי פיתוח (Evaluation Boards‏) מתוך פרויקטים תעשייתיים.
 • חטיבת הפיתוח – פיתוח מערכות Smart-Home, Base-Stations ,Wireless End Points‏ לשליטה ובקרה על SOHO‏. מתן ייעוץ ופתרונות במיקור חוץ למערכות Software Development \ Embedded Systems Embedded Linux \ Linux Kernel & Device Drivers \ Networking‏.
 • חטיבת ההשמה ומיקור חוץ– ‏השמה ומיקור חוץ של עובדים לאלפי משרות בתחומי הנדסת תוכנה / חומרה / תקשורת / תשתיות ועוד.

בסיום כל אחד מהקורסים, על פי ממוצע ציונים והתקנון, אנו מבטיחים השמה באחת מחברות ההייטק השותפות שלנו או במעבדות החברה.

קורס פיתוח תוכנה בראשון לציון – יתרונות:

בכל שנה יש ביקוש עולה לעובדים מקצועיים לתעשיית ההייטק ובעיקר בתחום פיתוח תוכנה. במקביל ניתן לראות מעבר של חברות הייטק בגדלים שונים אל הפריפריה הקרובה והרחוקה.
קורס פיתוח תוכנה בראשון לציון נותן את הפתרונות של מיקום מרכזי מחד ומאידך גישה קלה ונוחה מבחינת תנועה, חניה וכדומה.
כבית תוכנה ופיתוח עם מגוון לקוחות מתחומים שונים היכולת שלנו להגיע אל המעסיקים והחברות שמחפשות עובדים היא גבוהה. המגוון של המשרות שאנו מציעים לבוגרים שלנו הוא גדול בזכות המיקום שלנו שמרחיב את יכולות הגישה שלנו למרכזי הייטק שונים בדרום ובצפון הארץ וכמובן במרכז.
קורס תכנות קרוב לבית זה Real Time College!!!

למאמר סקירה אודות לימודי הייטק
לימודי הייטק – התחומים המבוקשים ביותר

אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לתקנון