ראשי » קורס אנגולר מתקדם

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  קורס אנגולר מתקדם הוא קורס שניתן לעשות כקורס יחיד של 60 שעות אקדמיות והוא מתפרש על פני חודשי וחצי של שני מפגשים מדי שבוע, וכמו כן, ניתן לעשות אותו כחלק מהכשרת מפתחי ווב בשיטת FULL STACK שהוא אחד ממסלולי הדגל של המכללה.

  קורס FULL STACK  אונליין ישראל הוא מסלול שאורכו 715 שעות אקדמיות ואותו ניתן לעשות במתכונת מרוכזת של חמישה מפגשים שבועיים על פני כארבעה חודשים, או במתכונת של לימודי ערב פעמיים- שלוש בשבוע לאורך של כעשרה חודשים. אנגולר הוא כלי שימושי מאד בעבור מפתחי FULL STACK שהם היום מן המפתחים הפופולריים ביותר בשוק.

  קורס אנגולר מתקדם

  מפתחי FULL STACK הם דור חדש של מפתחים שמתמצא ביכולתם לתכנת את צד הלקוח וצד השרת גם יחד. כלומר, הם מסוגלים לייצר אפליקציות שלמות מא' ועד ת', ומעצם העובדה שאותו אדם או אותו הצוות מסוגל לראות את שני צדדיה של המשוואה, הפיתוח נעשה מהיר ומדויק יותר. צד הלקוח מותאם לצד השרת ולהיפך. אנגולר הוא כלי שימושי לצד הלקוח, והוא בעצם פריים וורק לעבודה עם ג'אווה סקריפט. באמצעות אנגולר, ניתן לפרק את התכנות לחלקים ולעבוד עליהם במקביל. את קורס AngularJS של מכללת ריל טיים, רבים עושים במקביל ללימוד של שפות סקריפט כגון HTML או ג'אווה סקריפט, או כחלק ממסלול FULL STACK.

  מכללת ריל טיים

  המכללה מציעה עוד מגוון רחב של קורסים לאנשי תוכנה- ממסלולים כגון אוטומציה ובדיקות QA, דרך קורס אנגולר אונליין, ועד לקורסים של שיווק לדיגיטלי. מלבד המסלולים המלאים, ישנם קורסים ספציפיים בעבור אנשי מקצוע שרוצים לחדד את המקצועיות שלהם או להרחיב אופקים. בין קורסים אלו ניתן למצוא קורסי שפת קוד, קורסי ספריות ג'אווה סקריפט ועוד.