ראשי » קורס בדיקות תוכנה

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  לימודי QA איכותיים לבדיקות תוכנה הם מסלולי לימוד אשר מצליחים לגעת בתחום רחב של נושאים ועדיין להכווין את הסטודנטים להתמקצעות ברמה גבוהה. בודק תוכנה הוא מקצוע שביקושו רק הולך וגובר, וניתן לראות מגמה חיובית של פתיחת מוסדות ללימוד המקצוע ברחבי הארץ והעולם.. כמובן שבישראל, הסטארט אפ ניישן של המזרח התיכון, הביקוש גבוה, אך איתו גם התחרות גבוהה.

  קורס בדיקות תוכנה

  קורס ה-QA בחטיבת ההכשרות של ריל טיים הוא קורס אשר מתנהל בשתי מתכונות אפשריות- בוקר וערב. אורכו של הקורס נע בין חצי לשנה לשנה כאשר המסלול החלקי מתחלק לקורס בודקי תוכנה או קורס אוטומציה, והמסלול המלא כולל בתוכו את שני הקורסים, עם המשך ישיר אחד לשני עד כדי התמקצעות ברמה גבוהה במיוחד בתחום. המסלול חולש על תחומים כגון ארכיטקטורות מחשב, JAVA, PYTHON ו- SELENYUM וכולל בתוכו פרויקט גמר ואף סדנה ייחודית המכשירה לראיונות עבודה. המסלול כולל סטאז' פרטני של 120 שעות במעבדות ושיעורים פרטיים במתכונת שבועית.

  כניסה לעולם ההייטק

  במרוצת השנים בוגרי קורס בדיקות תוכנה של מכללת ריל טיים השתלבו בתפקידי מפתח בחברות הייטק גדולות. הקורסים שמים דגש רב על לימוד הידע התאורטי והמעשי, אך גם על הכשרה וסיוע בכניסה לשוק העבודה. בוגרים רבים משתלבים בחטיבת הפיתוח של ריל טיים, בחברות הייטק, בתעשייה הביטחונית של ישראל ובסטארט אפים שונים. את הקורסים מרצים כמה מן אנשי התוכנה המובילים בישראל.