ראשי » קורס ג'אווה סקריפט בעברית

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  כדי להיות מתכנת בימינו, לא מספיק לדעת לכתוב בפייתון, וגם לא מספיק לדעת רק C או רק ג'אווה סקריפט.

  רמות התחכום והאינטראקטיביות אליהן הגיעו אפליקציות ואתרים מצריכות שימוש במספר שפות בכתיבתה של תוכנה. מתכנתים מקצועיים הם אלה שלא רק יודעים לתכנת בצורה מהירה ונכונה, אלא גם יודעים לתכנת במספר שפות, לשלב ביניהן ולהוסיף כלים טכנולוגיים לשיפור הביצועים. היכולת לתכנת במספר שפות מפתחת ראיית מאקרו רחבה לתהליכי תכנות מורכבים. בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד תפיסת ה- FULL STACK הופכת פופולרית, ועולה דרישה בעבור מתכנתים שמסוגלים לספק את החבילה המלאה.

  קורס ג'אווהסקריפט בעברית

  קורס ג'אווה אונליין של מכללת ריל טיים הוא קורס המועבר בשפה העברית ומטרתו להיות ידידותי ונעים, לפשט את המורכבות של המושגים הרבים מן השפה האנגלית. מתכונת הקורס היא למידה במסגרת של מאה שעות אקדמיות המתפרשות על פני שני מפגשים שבועיים למשך שלושה חודשים. במהלך הקורס לומדים הסטודנטים מושגים בסיסיים בשפה, ולאחר מכן מעמיקים בשליחת נתונים ופונקציות שונות, עבודה מסונכרנת וטיפול בבאגים. בנוסף, למדים הסטודנטים כיצד להשתמש בספריות (ואף ליצור ספריות משל עצמם) ולהפוך את כל התכנות שלהם להרבה יותר יעיל, מהיר ומדויק. כחלק מלמידת השימוש בספריות, למדים הסטודנטים להשתמש בספריית jquery שמייעלת את השימוש ב-javascript ומאפשרת לעשות מגוון פעולות ומשימות בשורת קוד אחת.

  חטיבת ההשמה

  קורס ג'אווהסקריפט בעברית הוא רק חלק קטן ממגוון הקורסים העצום אותו ניתן ללמוד במכללת ריל טיים כגון, קורס בדיקת תוכנה אונליין. מטרת המכללה היא לייצא אל שוק ההייטק את המתכנתים האיכותיים והמקצועיים ביותר, ועל כן היא מציעה מסלולים רבים בהתאם ליכולותיהם ורצונם של הסטודנטים. הסטודנטים אשר מסיימים את קורסי ומסלולי המכללה בהצלחה, משתלבים בחטיבת הפיתוח של הקבוצה, וכן יוצאים לסשן ראיונות עבודות דרך חטיבת ההשמה ריל טיים.