השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!
תוכן עניינים

אחד הדברים היפים בעולם ההייטק הוא שיש תמיד לאן להתפתח. ישנם מקצועות רבים מרתקים אשר ביניהם אנשי מקצוע עושים הסבות.

לדוגמה, מתכנתים רבים עושים הסבה לתכנות פול סטאק ובודקי תוכנה הופכים לאנשי דבאופס. הטכנולוגיה לעולם לא מפסיקה להתקדם, ואיתה מתפתחות גם שיטות עבודה חדשות וכלים טכנולוגיים אשר מייעלים את סביבות העבודה.

תחום הדבאופס הוא תחום שנמצא בעלייה מטאורית בעקבות נהירת יזמויות רבות לעולם האפליקציות. כשם שבעבר עסק היה צריך חנות כדי להצליח, היום זכות הקיום של עסקים תלויה ביכולתם לתת מענה דיגיטלי. החל מחנויות מסחר, דרך חברות המספקות שירותי ייעוץ ועד למשרדים ממשלתיים.

קורס דבאופס במכללת Real time הוא קורס אשר כולל בתוכו מגוון רחב של תחומים אותם אנשי הדבאופס חייבים להכיר היטב. כדי להצליח בתפקידם, מנהלי DevOps צריכים להכיר אלמנטים מעולמות הפיתוח, מעולמות היישום ומעולמות בקרת האיכות. כדי להצליח ליצור סביבות עבודה פרודוקטיביות, הם חייבים להיות מודעים לצרכים של כל צוות וכל מחלקה, ולדעת לשלב ביניהם כדי ליצור פס ייצור מהיר, מדויק ואיכותי.

קורס דבאופס online במכללת RTG כולל בתוכו קורס פייתון, SQL ,DOCKER, לינוקס ועוד מגוון רחב של כלים מצוינים מכל מרחבי הטכנולוגיה. משך הקורס הוא 480 שעות שבסיומן מוסמכים הסטודנטים לתפקידי DevOps.

במכללת RTG ניתן ללמוד דרך מסלולים מלאים כגון מסלול דבאופס, אך גם לעשות קורסים ספציפיים על פי שאיפותיהם של הסטודנטים. המכללה מציעה מגוון של קורסים המועברים על ידי מרצים בעלי שם בתחום התוכנה. בין קורסים אלו ניתן למצוא את קורס ג'אווה, HTML, פייתון, C++, וכן קורסי מערכות לינוקס או קורסים לרכישות כלים ספציפיים כגון, ספריות מידע ופריים וורקס.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group