לוגו קורס
ראשי » קורס מקוון שפת C - פיתוח שפת C לקריירה בהייטק

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  שפת C נוצרה בתחילת שנות ה-70 והיום נחשבת לאבן דרך משמעותית בדרך בה אנחנו תופסים שפות קוד.

  השפה היוותה את הבסיס לשפת C++ אשר נפוצה גם היא בימינו. על אף כי ישנן שפות קוד חדישות ומשוכללות יותר, עדיין העוצמה של שפת C והיעילות שלה, הופכות אותה לאחת מן השפות השמישות ביותר. שימושים ב-C ניתן לראות בכל מקום כל הזמן- החל ממערכות ההפעלה של ווינדוס,  דרך פיצ'רים למובייל, סרטי 3D ועד מערכות משובצות מחשב (Embedded Systems) אשר נפוצות מאד בשוק היום. קורס מקוון שפת C הוא קורס שנחוץ בעבור כל מתכנת, והיכולת לכתוב ב- C ברמה גבוהה, מעידה על מתכנתים שמסוגלים לשלוט וללמוד במהרה שפות חדשות הנלמדות בקורס C++ באונליין.

  קורס מקוון שפת C

  מכללת ריל טיים מציעה את אחד מקורסי שפת C הפופולריים בארץ, אותו עוברים מדי שנה תלמידים רבים בהצלחה. מתוך תפיסה אמיתית כי C היא אולי השפה החשובה ביותר למתכנת בתחילת דרכו, הקורס במכללה מוכוון ללמידה גם עבור אנשים עם אפס ניסיון בתכנות. הקורס מחולק לשניים- קורס בסיסי וקורס מתקדם, ואורכו 90 שעות אקדמיות בקורס ערב לאורך ארבעה חודשים. מדי שבוע נפגשים הסטודנטים ליום הרצאות עם מרצים מומחים, ונשלחים לבצע מטלות עליהן מקבלים משוב. הקורס מתבצע במתכונת אינטנסיבית של תרגול רב, ומטרתו להכשיר את הסטודנטים לרמת כתיבה מקצוענית בזמן קצר יחסית.

  קורס מקוון שפת C

  חטיבת הפיתוח ריל טיים

  קבוצת ריל טיים הינה קבוצה טכנולוגית ולה ענפים רבים- החל מחטיבת ההדרכה (המכללה), דרך חטיבת ההשמה ועד לחטיבת הפיתוח. חטיבת הפיתוח הינה חברה לייעוץ ושיתופי פעולה טכנולוגיים, והיא לוקחת חלק בכמה יזמויות חדשניות בעולם ההייטק. סטודנטים במכללה מבצעים סטאז' בחטיבת הפיתוח, במרחב עבודה פעיל ואותנטי, ובאמצעותו משתפשפים בכתיבת תכנות בזמן אמת.