ראשי » קורס פול סטאק

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  רבות מן היוזמות הטכנולוגיות של ימינו עושות את צעדיהן הראשונים כ חברות סטארט אפ קטנות שמטרתן לעשות אקזיט. לעומת חברות שמטרתן להיכנס כשחקן גדול המהווה חלק בלתי נפרד מהנוף הטכנולוגי ומתעשיית ההייטק, חברות סטארט אפ שמות את מבטחיהן על גדילה משמעותית בקצב זמן קצר תוך השתלבות בחברות גדולות אשר ירכשו אותן. על כן, חברות סטארט אפ רבות מייעדות את המוצר או התכונה שפיתחו לרמות גימור לא סופיות, ובהתאם, מנסות לשמור על חברה בעלת היקף ארגוני מצומצם יחסית.

  קורס פול סטאק

  מפתחי פול סטאק מבוקשים מאד בעולם הסטארט אפ מתוקף יכולתם להעניק מענה למספר רב של צרכים, ובכך לאייש מספר תפקידים. מפתחי פול סטאק בקיאים בפיתוחם של צדדי השרת וצדדי הלקוח, ומסוגלים לפתח ולגבש תוכנות מא' ועד ת' בעצמם. המונח FULL STACK מתייחס למפתחים בעלי שליטה טכנולוגית רבה ובקיאות במספר רב של שפות, מסדי נתונים וממשקים. בעולם בו סטארט אפים רבים כל כך מפתחים אפליקציות, בוגרי קורס פול סטאק של מכללת ריל טיים הופכים מבוקשים ביותר, משום שמסלול הכשרתם הוא מהרחבים והמגוונים בארץ.

  מכללת ריל טיים

  קורס FULL STACK במכללה הוא קורס המתבצע על פני ארבעה חודשים במהלכם הסטודנטים למדים חמישה ימים בשבוע ומיישמים את החומר הנלמד בסטאז' מעשי בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים. את הקורס ניתן לעשות גם במתכונת של לימודי ערב.