ראשי » קורס פייתון אוניברסיטת תל אביב

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  אנשים נרשמים לקורסי פייתון מסיבות שונות. בעוד אחדים מחפשים להרחיב את הידע שלהם ולמדים לתכנת כתחביב, יש מי מחפשים לטעום ממקצועות ההייטק כדי להבין את הכיוון המקצועי בהם יבחרו, ואחרים דווקא מגיעים מהתחום ומחפשים להרחיב את הידע שלהם ולהתמקצע במגוון רחב יותר של שפות קוד. ישנם מוסדות רבים בהם ניתן ללמוד שפות תכנות, וההבדלים ביניהם ניכרים בין רמות הקורסים וייעוד הקורסים.

  קורס פייתון אוניברסיטת תל אביב

  להבדיל מקורסי שפות תכנות במוסדות כגון אוניברסיטת תל אביב או הטכניון, קורסי תכנות בבתי ספר מקצועיים הם קודם כל מוכוונים תעסוקה. לרוב, אוניברסיטאות לא מאפשרות לימודים ממוקדים והקורסים אליהם ניתן להצטרף הם חלק מתוכנית רחבה יותר. פעמים רבות קורסים כגון פייתון לילדים הם רק קורסים להכרה שטחית וראשונית עם החומר, ונסמכים רבות על קורסים קודמים וקורסים ממשיכים. לעומתם, קורסי לימוד פייתון במכללת ריל טיים הם קורסים שמטרתם ללמד את השפות מא' ועד ת', ועל כן להפוך אותן לשימושיות עבור כולם. מן הבסיס התאורטי ועד רמה יישומית לתכנות בשטח. הקורסים בנויים על תרגולות רבות ונלמדים על ידי מתכנתים בכירים בתעשיית ההייטק, ששמים דגש רב על החומר העדכני והרלוונטי ביותר.

  כל סטודנט וצרכיו

  בעוד קורס פייתון אוניברסיטת תל אביב מאפשר להצטרף לרכבת שנוסעת, הקורסים של מכללת ריל טיים מאפשרים לכל סטודנט להצטרף בשלב המתאים לו- בין אם מדובר ברמה הבסיסית ביותר לחסרי ניסיון, או בקורסי ההמשך ללימוד פייתון למתקדמים.