השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

בימינו ישנן לא מעט פלטפורמות ללמידת שפות קוד, לבטח כשמדובר בשפה כגון פייתון, המהווה את אחד מעמודי התווך של עולם התוכנה.

פייתון נוצרה לפני כמעט שלושה עשורים ומאז הפכה לחלק בלתי נפרד מפיתוחן של התוכנות המורכבות ביותר בכל רחבי העולם. עם תרבות ה"עשה זאת בעצמך" אותה אימצנו בשנים האחרונות, ישנם לא מעט אנשים שמלמדים את עצמם פייתון מהבית, לבטח לאחר שנת 2020 בה התרגלנו לנהל את חיינו מביתנו, דרך המחשב.

ניתן לעשות היום גם קורס פייתון בעברית באינטרנט, אותו מציעים מוסדות לימוד שונים.

קורס פייתון באינטרנט

קורס פייתון מקוון בעברית ניתן לעשות במכללת ריל טיים, המציעה פלטפורמה סטודנטיאלית מלאה בממשק נוח לשימוש ביתי. הקורסים כוללים בתוכם הרצאות מוסרטות, תרגילים ופורומים המהווים ערוץ תקשורת בין הסטודנטים למרצים, וכן רשת חברתית דרכה יכולים הסטודנטים לשתף פעולה וליהנות מחוויה סטודנטיאלית חברתית גם מהבית.

מלבד הקורס באינטרנט, מציעה המכללה גם קורס פרונטלי אותו מעבירים מרצים מומחים לתכנות ואורכו תשעים שעות אקדמיות.

הקורס מתחלק בין פייתון בסיסי לפייתון מתקדם ובסופו הסטודנטים מגיעים לרמות תכנות גבוהות המאפשרות להם לפתח בעצמם. פייתון היא שפה בה משתמשים לפיתוח אתרי ווב, למאשין לרנינג, לכריית מידע ועוד לשלל אפשרויות רבות. מדובר בשפה שהיא היום בגדר חובה למתכנתים שרוצים להיות רלוונטיים.

 

שפות קוד נוספות

מלבד קורסי פייתון, מכללת RTG מעבירה גם קורסים בנושאים נוספים, וביניהם גם קורס DevOps, שפות קוד- HTML ,++C, ג'אווה, ג'אווה סקריפט, CSS ועוד.

לאנשים שרוצים להתמקצע בתכנות באמת, ישנם גם קורסים לכלים נוספים כגון ספריות JQUERY ופריים וורקס כגון אנגולר וריאקט, שהופכים את כתיבת התוכנה ליעילה ומהירה בהרבה.

מתכנתים מומחים חייבים לשלוט במגוון רחב של שפות אותן הם כותבים באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group