ראשי » קורס פייתון למתחילים אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  רבים מחפשים אחר קורס פייתון למתחילים אונליין כדי להיכנס למקצוע התכנות. מאז נוצרה בשנת 1991, עברה השפה גלגולים רבים והיום היא משמשת למגוון רחב של יכולות טכנולוגיות. ועדיין, פייתון נחשבת לשפה ידידותית באופן יחסי. היום, יותר מאשר כדי להשתמש בה, רבים לומדים פייתון כדי ללמוד איך עובד העולם הדיגיטלי, מה משמעות המושגים הבסיסיים ומה הדרך הנכונה ביותר ללמוד תוכנה. על כן, דווקא משום שמדובר בבסיס עליו נשענות שנות רבות כל כך של פיתוח (ומשום שעדיין משתמשים בה בכל העולם), אסור להקל ראש בלמידת פייתון וחורים בשלבים הראשוניים של הלמידה עלולים ליצור פערי מקצועיות ברמות התכנות הגבוהות.

  קורס פייתון למתחילים אונליין

  היתרון בקורס פייתון באונליין הוא קודם כל הזמינות של למידה מהבית על פי השעות הנוחות לסטודנט, ועלויות שהן לרוב נמוכות יותר. עם זאת, קורסים אלו לוקים רבות בחוסר היכולת שלהם לפצות על היעדר המרכיב האנושי של יחסי מרצה וסטודנט. קורסים פרונטליים איכותיים לשפות כוללים סטאז', עבודה מול מתכנתים אחד על אחד, משוב, התעכבות על חוסר הבנה ולימוד מתוך ניסיון המרצים ויכולות ההוראה הגבוהות שלהם.

  המרצים של ריל טיים

  לימוד פייתון במכללת ריל טיים הוא קורס שאורכו 90 שעות והוא מועבר על ידי מרצים מומחים אשר מגיעים מעמדות המפתח הבכירות ביותר בעולם ההייטק. הלמידה בכיתה שמה דגש רב על הבנה מלאה של הבסיס התאורטי, וכן על היכולת ליישם אותו בשטח באופן מקצועי.