השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

הקדמה

היום ישנן פלטפורמות רבות המציעות הכשרה ולימוד של שפות קוד - אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר פרטיים, הרצאות דיגיטליות וקורסים מקוונים.

קורס פייתון מומלץ מאפשר לסטודנטים ללמוד על פי השעות הנוחות להם, מחדר העבודה בביתם, ולרוב, ליהנות ממחיר זול.

בימינו קורסים מקוונים מתקדמים בקצב מסחרר (רבות תודות למגפת הקורונה שלא הותירה ברירה בשנת 2020), והיום ניתן למצוא מערכות תרגול מתקדמות וקורסים המכשירים בזמן קצר יחסית. מאידך, ישנו משתנה אחד אותו קורסים מקוונים עדיין לא מצליחים להחליף והוא היחס האישי שבין מרצה וסטודנט מהם נהנים סטודנטים בעת לימודים פרונטליים ובעבור מקצועות כגון תכנות - מדובר במשתנה חשוב ביותר.

לעומת קורס פייתון מקוון

קורסים פרונטליים מאפשרים למרצים לזהות פערים בהבנתם של סטודנטים באופן פרטני, ולאבחן את מקורם של פערים אלו. באמצעות עבודה משותפת ותרגול ספציפי בעבור כל תלמיד (ועל פי פעריו), מצליחים מרצים לבנות תשתית ידע חזקה, וסל כלים על פי יתרונותיו וחסרונותיו.

משום ששפות כמו פייתון או ג'אווה קיימות כבר כשלושה עשורים, והן משתדרגות כל הזמן, על מנת שמתכנתים יצליחו לכתוב קודים איכותיים הם חייבים לרכוש בסיס חזק ולהבין את כל המדגרות ממנו ועד לחידושים האחרונים.

לימוד פייתון באינטרנט במכללת ריל טיים מייצר מצד אחד הבנה תיאורטית משמעותית, ומנגד, תרגול רב שמטרתו לאמן את הסטודנטים בכמה שיותר תרחישים.

חטיבת ההשמה של מכללת RTG

לאחר סיומם של הלימודים, הסטודנטים יוצאים עם סל כלים וביטחון ביכולות התכנות שלהם, וניגשים מיד לראיונות עבודה אליהם מכווינה חטיבת ההשמה של קבוצת ריל טיים. במהלך הקורסים, הסטודנטים מקבלים גם סדנת הכנה לראיונות עבודה, ומייצרים תיק עבודות אליו משתבץ פרויקט הגמר שלהם. קורסי התכנות במכללה מתבצעים כולם במטרה להכשיר את הסטודנטים להשתלבות מהירה בעולם ההייטק.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group