לוגו
ראשי » קורס פיתוח ריאקט אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  קורס ריאקט אונליין הופך מאד פופולרי בשנים האחרונות, בעיקר מאז הצלחתה של פייסבוק.

  REACT היא בעצם ספריית ג'אווה סקריפט שמטרתה לשפר ביצועים של כתיבת קוד, לקצר אותם, לייעל אותם ולהפוך את זרימת המידע למהירה, במיוחד בתוך מאגרים גדולים. ספריית ריאקט נוצרה על ידי פייסבוק והיא זו שבעצם נתנה לה את היתרון על פני מתחרים רבים שהקימו רשתות חברתיות. ג'אווה סקריפט הינה שפת תכנות מן הנפוצות בעולם והיא נמצאת ברוב רובו של האינטרנט- במיליונים של דפדפנים ואפליקציות, וזאת משום שהיא דינמית וקלה לתפעול.

  קורס ריאקט אונליין

  היום, ג'אווה סקריפט היא בגדר חובה לכל מתכנת המגדיר את עצמו מקצוען. אך מה שהופך את העבודה ב- JAVASCRIPT למקצועית במיוחד, היא היכולת של מתכנתים להשתמש בספריות כגון ריאקט, REDUX ו- JQUERY, שמצמצמות משמעותית את שורות הקוד ואת יעילות הפקודות. במכללת ריל טיים, קורס REACT ONLINE מתבצע במתכונת פרונטלית של 60 שעות אקדמיות, וכולל בתוכו גם את לימודי ספריית REDUX, להרחבת הידע ויכולותיהם של המתכנתים. במהלך הקורס, הסטודנטים לומדים את החומר התאורטי, אך גם מבצעים תרגולות רבות בכיתה ובשיעורי בית ומקבלים משוב ממרצים מומחים לתכנות. בנוסף, סטודנטים רבים, עם הגיעם למכללה, עושים בחינת יכולות וראיון ראשוני, ויכולים לבנות לעצמם תוכנית לימודים שמשלבת מספר קורסים בהתאם לשאיפות וליכולות שלהם. כך, הם יכולים ללמוד גם קורס JAVASCRIPT או תכנות בשפת C במקביל ללימוד ריאקט.

  מסלולים מכללת ריל טיים

  מלבד קורסים ספציפיים ללימוד כלים נקודתיים, המכללה מציעה גם מסלולים שמטרתם להוציא אנשי מקצוע בשלים ומגובשים לתעשיית ההייטק. כך, ניתן למצוא במכללה מסלולים כגון בודקי תוכנה ואוטומציה, קורס ריאקט בעברית מסלולי מערכות משובצות מחשב או מסלולי סייבר ואבטחת מידע. כחלק ממסלולים אלו, הסטודנטים עוברים סדנת הכנה לראיונות עבודה ומגבשים קו"ח ותיק עבודות.