ראשי » קורס angular אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  בשנים האחרונות, עם התפתחות הרשתות החברתיות ותרבות המובייל, סטארט אפים רבים פנו לעולם של אפליקציות- של אינסוף שירותים דיגיטליים חדשים המחליפים פונקציות בהן נהגנו להשתמש בעולם הפיזי- החל ממפות דרכים, דרך משחקים לפיתוח קוגניציה אצל ילדים ועד לשירותים משפטיים.

  בעולם האפליקציות, המהירות היא מוטיב מרכזי ויזמויות קמות ונופלות על יכולתן להתאים את עצמן במהרה לשינויים המיידיים בשוק. לכן, מפתחי ה- FULL STACK הפכו כל כך פופולריים, משום שהם מסוגלים לחבר בין פיתוח צד השרת ופיתוח צד הלקוח, ולראות את התמונה המלאה. כך, תהליכי הפיתוח השונים נעשים סימולטנית בצורה מהירה ומאוחדת יותר.

  קורס angular form

  מכללת ריל טיים מציעה את אחד מקורס האנגולר בעברית האיכותיים ביותר בישראל. קורס angular form הוא קורס שמטרתו לשכלל את יכולותיהם של מפתחי צד לקוח באמצעות ספריות ג'אווה סקריפט. אנגולר הוא כלי איכותי אותו יצרה גוגל בשנת 2010 ומאז משתמשים בו מיליוני מתכנתים בכל רחבי העולם. כלים נוספים אותם ניתן ללמוד במכללה הם ספריית JQUERY או ספריית REACT אותה יצרה פייסבוק וגם היא נחשבת לאחת מן הטובות והמשומשות ביותר. מי שרוצה להתמקצע ברמה של מפתחי תוכנה FULL STACK יכול לעשות את מסלול פיתוח הווב של מכללת ריל טיים, שכולל בתוכו את כל המסלולים הללו ועוד רבים נוספים. בסיומו של מסלול זה, הסטודנטים נחטפים מתוך ראיונות עבודה אל משרות מדהימות בחברות סטארט אפ מצליחות.

  חטיבת ההשמה ריל טיים

  מן היתרונות של מכללת ריל טיים, היא חטיבת ההשמה של קבוצת ריל טיים אשר מחברת בין חברות שמחפשות עובדים לבין הסטודנטים. בסיום המסלולים, הסטודנטים נכנסים למעגל ראיונות עבודה ונשאבים לתעשייה הגדולה, או משתלבים בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים כאנשי מקצוע ביזמויות הייטק חדשניות.