ראשי » קורס devops למתחילים

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  אנשי דבאופס מהווים את אחת מן החוליות האסטרטגיות המשמעותיות ביותר בחברות הייטק וסטארט אפ רבות. היכולת שלהם לתת מענה ולפתח שיטות וכלים לבדיקות QA ולעבודה סינכרונית בין מתכנתים, היא בעלת ערך רב בפיתוח מוצרים שצריכים להתעדכן באופן תדיר. מטרתם של אנשי הדבאופס היא לנהל פרויקטים מתוך ראיית מאקרו של ייעול תהליכי הפיתוח והיישום של המוצרים. קורס Devops למתחילים הוא דרך מצוינת עבור רבים להשתלב בעולם ההייטק.

  עולם של אפליקציות

  משום שעולם ההייטק מתרכז בפיתוח אפליקציות, אנשי תחום הDevOps הפכו בשנים האחרונות למבוקשים מאד. אפליקציות הן מן המוצרים הטכנולוגיים שיותר מכל צריכים לשמור על רלוונטיות ויכולת הסתגלות מהירה. הן ניזונות מפיתוחים טכנולוגיים, מצרכים תרבותיים ומטרנדים שבאים והולכים. היכולת שלהן לתת מענה מהיר הוא דרך אסטרטגיות עבודה כגון Agile המאפשרות לתכנת במספר שכבות ולפתח סימולטנית כמה גרסאות במקביל. אנשי הדבאופס חייבים לפעול מתוך שליטה בכלים רבים והבנה כיצד לייעל את התהליך. קורס דבאופס מתרכז מצד אחד בלימוד של שפות תכנות וכלים טכנולוגיים, ומנגד, בפיתוח חשיבה רחבה ולימוד של מתודולוגיות עבודה ייחודיות.

  קורס Devops למתחילים

  קורס דבאופס למתחילים של מכללת ריל טיים הוא מקיף ומעמיק, והוא נפרש על פני עשרה חודשים במתכונת של שניים ושלושה מפגשים בשבוע. בין השיעורים, התלמידים נשלחים לבצע תרגולות ושיעורי בית רבים הנבדקים בכיתה על ידי אנשי הייטק מומחים, שמטרתם לשפר את יכולות הסטודנטים.