ראשי » קורס devops סילבוס

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  כאשר נחפש אחר קורס devops סילבוס צריך לעמוד בראש מעיינינו. הגדרתם של אנשי הדבאופס היא הגדרה רחבה והסטנדרט לכמות הכלים והידע שהם אמורים להחזיק בו שרירותית. מדובר בתחום שהולך ומתפתח בקצב מסחרר בשנים האחרונות, ועומד במרכז הציר האסטרטגי של עולם ההייטק. בעולם של אינטרנט וסמארטפונים בכל מקום, ואפליקציות שמקיפות אותנו מכל עבר, היכולת של סטארט אפים להסתגל לשינויים היא הכרחית, ומטרתם של אנשי הדבאופס היא לפתח שיטות עבודה לייעול וקיצור תהליכים. על כן, כשבוחרים היכן ללמוד דבאופס, חייבים לבדוק את החומר בו הקורס נוגע, את הרלוונטיות שלו ואת רמת העמקה אליה מגיעים בלימודים.

  קורס devops סילבוס ריל טיים

  קורס דבאופס למתחילים במכללת ריל טיים הוא קורס אינטנסיבי ומעמיק אותו מעבירים מרצים המשמשים בעמדות מפתח בחברות הייטק וסטארט אפ. מטרת הקורסים היא להכווין סטודנטים לרכוש את הידע הרלוונטי ביותר לשוק כרגע, תוך שהם מבססים תשתית ידע חזקה בעולם התכנות. במהלך הקורס למדים שפות כמו פייתון או מתודולוגיות פיתוח כגון Agile כשהמטרה היא להצליח לנתב בין המאקרו והמיקרו. הקורס כולל סטאז' מעשי ותרגולות רבות בדרך לרכישת ידע ובניית תיק עבודות.

  קבוצת ריל טיים

  ריל טיים היא קבוצה טכנולוגית שברשותה חטיבות הדרכה, השמה ופיתוח. היכולת לשלב סטודנטים בפרויקטים של חטיבות הפיתוח, בשיתופי פעולה עם חברות הייטק מובילות, הופכת את ההכשרה לאיכותית ביותר. מלבד הידע התיאורטי, הסטודנטים מתנסים בעולם העבודה עצמו ולומדים את המקצוע בשטח.