ראשי » קורס devops צה"ל

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  הסילבוס קורס devops במכללת ריל טיים הוא קורס אשר מטרתו להכשיר את דור אנשי הדבאופס הבא של עולם ההייטק. מדי שנה, בוגרי הקורסים משתלבים בחברות הייטק במשרות מדהימות, נהנים מרמות שכר גבוהות, מתנאי תעסוקה מצוינים, סביבות עבודה נעימות ומקצועות איכותיים ומשמעותיים. אנשי דבאופס מבוקשים בכל העולם הטכנולוגי וניתן למצוא אותם בחברות הייטק גדולות, סטארט אפים חדשניים קטנים ובתעשייה הביטחונית. ניתן למצוא גם קורס devops צה ל אשר מכשיר חיילים לעבודה ביחידות טכנולוגיות מיוחדות של הצבא.

  קורס devops צה ל והעולם האזרחי

  עבור צעירים רבים, צה"ל פותח דלת מדהימה לעולם ההייטק. מתכנתים, בודקי תוכנה ואנשי devops משתחררים מצה"ל ומתקבלים במהרה לשוק העבודה. העובדה שניתן לראות את אותם צרכים גם בצה"ל וגם במגזר הפרטי, מבליטה עד כמה תפקידים אלה הם בעלי משמעות אמיתית. היכולת של חברות להצליח תלויה רבות ביכולת שלהן לעבוד מהר, ביעילות וביסודיות, וזה בדיוק תפקידם של אנשי הדבאופס. מטרתם היא להבין את הצרכים של המחלקות השונות (הפיתוח והיישום) ולהצליח לחבר ביניהן על ידי פיתוח שיטות עבודה מיוחדות.

  תמונת אווירה

  מסלולי הכשרה מכללת ריל טיים

  המכללה מציעה את אחד ממסלולי הדבאופס המבוקשים והאיכותיים בישראל, ומלבדו גם מסלולים נוספים למקצועות מתכנתי FULL STACK, בודקי תוכנה QA ואוטומציה, Digital Marketing וכדומה. המסלולים השונים מתרכזים בחומר הרלוונטי ביותר, יצירת תיקי עבודות, הכשרה בסדנאות הכנה לראיונות עבודה וסטאז' בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים.