לוגו
ראשי » קורס FULL STACK מעשי לקריירה בפיתוח אתרים

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  במציאות של ימינו, נדמה כי נכפה עלינו הצורך בעבודה מהבית, ולמען האמת, גם בלמידה מהבית. שנת 2020 היוותה מפנה משמעותי לכל השווקים, ובמיוחד לעולם ההייטק- גם התעסוקתי וגם ההכשרתי.

  חברות הייטק וסטארטאפ רבות, וכמותן גם מוסדות לימוד, נאלצו להפסיק את שיטות העבודה והלימוד הפרונטליות, אך באורח פלא גילו כי ניתן לעשות הכל דרך מסך המחשב. בטח כאשר מדובר בתכנות ובדיקת תוכנה, המרחבים הדיגיטליים הינם הסביבה הטבעית של אנשי המקצוע המניעים את המערכת. ההכרה ביכולת לעבוד וללמוד מהבית, שינתה רבות מהדרך בה אנחנו תופסים מקומות עבודה ומוסדות לימוד פיזיים, וכן את הצורך בהם.

  קורס FULL STACK אונליין ישראל

  מכללת ריל טיים הייתה מן הראשונות לשדרג את המערכת ולבצע את המעבר לדיגיטל- החל מן הקורסים הקטנים כגון קורסי שפה (ג'אבה, C++ ו-C), ועד למסלולי לימוד מלאים שאורכם בשיעורים פרונטליים היה כעשרה חודשים, ואף יותר. בין מסלולים אלה ניתן למצוא את מסלול בודקי התוכנה ואת מסלול מפתחי ה- FULL STACK. במהלך מסלול הפול סטאק למדים הסטודנטים קורסים כגון פייתון, ג'אווה-סקריפט ו- HTML, ובנוסף לשפות אלה (ואחרות), למדים הסטודנטים מתודות לשימוש נכון בין שפות שונות במטרה לתת מענה פול סטאק הכולל בתוכו תכנות מלא מצד השרת וצד הלקוח גם יחד. ניתן לראות המלצות full stack קורס מבוגרי  ריל טיים, משתלבים במהרה בעולם הסטארט אפ מתוקף יכולתם לתכנת אפליקציות שלמות בצורה נכונה ובקצב מהיר.

  מכללת ריל טיים

  קורס FULL STACK DEVELOPER אונליין הוא ממסלולי הדגל של מכללת ריל טיים, ובמתכונת הפרונטלית שלו הוא מתבצע על פני למעלה מ-700 שעות אקדמיות. כחלק מן ההכשרה, הסטודנטים מתנסים בסטאז' מעשי על פני כמאה וחמישים שעות בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים, במהלכם מפתחים אפליקציות מלאות.