לוגו
ראשי » קורס FULL STACK DEVELOPER - קורס מעשי לקריירה בפיתוח אתרים

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  מקצוע ה- FULL STACK הוא מן המקצועות המחייבים את הרמה המקצועית הגבוהה ביותר בתכנות. העולם כולו נוהר לכיוון הפול הסטאק, למתכנתים עצמאיים עם יכולות גבוהות של שליטה במספר רב של מרכיבים.

  מתכנתים מסוג זה מצליחים לפתח בעצמם אפליקציות שלמות ברמה תפקודית גבוהה תוך זמן קצר. היכולת שלהם לשלוט בצד השרת ובצד הלקוח, ולאחות את המסלול הדו כיווני שביניהם, היא יכולת מבוקשת וחשובה מאד בעולם הסטארט אפ של ימינו בו תהליכים נדרשים לקרות בתגובות מהירות. לכן, קורס FULL STACK DEVELOPER הפך בשנים האחרונות לפופולרי כל כך.

  קורס פול סטאק ריל טיים

  קורס FULL STACK אונליין ישראל של מכללת ריל טיים הוא קורס אותו ניתן לעשות במתכונת בוקר או במתכונת ערב. קורס הבוקר הוא קורס אינטנסיבי של חמישה מפגשים שבועיים לאורך כארבעה חודשים, ואילו קורס הערב נמשך כעשרה חודשים במינון של שניים עד שלושה מפגשים שבועיים. את קורסים אלו עושים אנשים שחולמים לבנות קריירה בהייטק, אנשים שמחליטים לעשות הסבת מקצוע ולצאת לדרך חדשה, וכמו כן, גם מתכנתים שמחליטים לשדרג את יכולותיהם לרמת מקצועיות ויכולות של מפתחי פול סטאק. במהלך הקורסים למדים הסטודנטים שפות תכנות רבות וכיצד להשתמש בהן לבניית אתרים ואפליקציות, וכן בוחרים התמחות במהלכה יבנו תוכנה שלמה. משך ההכשה הינה 715 שעות אקדמיות שמתוכן 150 הן שעות התמחות בהן יכול הסטודנט לבחור בין סטאז' בכלים של גוגל לסטאז' בכלים של פייסבוק.

  קורס FULL STACK DEVELOPER

  חטיבות הפיתוח וההשמה ריל טיים

  בתום הלימודים ניגשים הסטודנטים לשורה ארוכה של ראיונות עבודה למשרות איכותיות בעולם הסטארט אפ. מלבד קבלה לחברות חיצוניות, ישנם גם סטודנטים המתקבלים לעבוד בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים, ומשתלבים בפרויקטים טכנולוגיים שונים בשיתוף פעולה עם חברות הייטק חדשניות.