ראשי » קורס JAVA לילדים

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  תוכנות המבוססות על שפת ג'אווה הפכו לחלק בלתי נפרד בחיינו מאז נוצרה השפה בתחילת שנות התשעים. החל מדפדפנים, אפליקציות אנדרואיד, משחקי מחשב, טלפונים סלולריים ומערכות הפעלה- שפת התכנות JAVA היא השפה הנפוצה ביותר בעולם, והערכות מצביעות כי ישנם למעלה מ-10 מיליון מתכנתי ג'אווה ברחבי הגלובוס. ג'אווה היא שפה נעימה ללימוד ועבודה עימה היא מאתגרת, יצירתית ומפתחת חשיבה. היום, ישנם לא מעט הורים שרושמים את ילדיהם לקורסי ג'אווה ומגיל צעיר מקנים להם כלים להבנת העולם הדיגיטלי שסובב אותם, וגם פותחים להם דלת לאחד מהמקצועות האיכותיים ביותר.

  קורס JAVA לילדים

  קורס ג'אווה אונליין במכללת ריל טיים הם קורסים אותם עושים ילדים ומבוגרים כאחד, לשם התחביב ולשם רכישת מקצוע. הקורסים מתרחשים בכיתות קטנות והם מתחלקים לשישים שעות מעשיות ושלושים שעות תרגול במעבדה. היחס החם והאישי של המרצים הוא שהופך את הקורס למתאים למבוגרים ולילדים כאחד, וישנה שימת דגש רבה במכללה על בניית בסיס חזק של ידע תאורטי ומעשי. לימודי JAVA מתחלקים לקורס הבסיסי ולקורס המתקדם הממשיך אותו, ויחד הם מקנים ידע ויכולות תכנות ברמה מקצועית גבוהה.

  הקורסים הרבים של המכללה

  מלבד קורס JAVA לנוער המכללה מציעה עוד מגוון רחב של כלים טכנולוגיים מאתגרים ומיוחדים, שמהווים חממת חשיבה יצירתית מפתחת ומפרה. סטודנטים בכל הגילאים לומדים שפות כגון פייתון, C ו- C++ ואף לוקחים חלק במסלולי מקצוע משולבים, המוכוונים לשוק העבודה של עולם ההייטק.