ראשי » קורס JAVA לנוער

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  בשנים האחרונות ישנם לא מעט קולות הקוראים לתמורות במערכת החינוך בישראל. שיטות הלימוד אינן תואמות את הרגלי הלמידה של הנוער וחומר רב אשר נלמד כלל לא רלוונטי לתחומי העניין שלהם. ילדים רבים אשר סובלים מהפרעות למידה, קודם כל סובלים מחוסר עניין ואתגר היוצרים שעמום וניוון. אולי זו הסיבה שהורים רבים גילו את עולם התכנות כקרקע פורייה עבור ילדיהם. משנה לשנה ניתן לראות כיצד יותר ויותר הורים מכניסים לארסנל החוגים שלהם גם קורסי שפות קוד, אשר מפתחים יצירתיות וחשיבה לוגית, מאתגרים את הילדים ומסייעים להם בפיתוח הרגלי למידה בהם הם משתמשים גם בשעות הלימוד בבית הספר.

  קורס JAVA לנוער

  נערים ונערות אשר נחשפים לקורסים כגון JAVA ופייתון למתחילים, מגלים עולם חדש ומסקרן שסובב סביבם כל הזמן. הוא רלוונטי כמנגנון המניע של הרשתות החברתיות, קונסולות המשחק והסמארטפונים שמלווים את חייהם. היכולת להפעיל חשיבה מהירה, לפתור בעיות ולהיחשף לעולם ההייטק בקורסי JAVA מייצרת עניין רב בקרב נערים הנרשמים לקורסים. לרוב הם מוצאים את עצמם ממשיכים להתפתח בתחום, ללמוד שפות נוספות וכלים טכנולוגיים. בני נוער אשר מתחילים לתכנת מגיל צעיר, משתלבים בקלות ביחידות הטכנולוגיות של צה"ל, ומיד עם שחרורם מתקבלים למשרות איכותיות עם רמות השכר הגבוהות ביותר.

  מכללת ריל טיים

  מלבד קורס JAVA לילדים המכללה מציעה מגוון מסלולים מיוחד של מתכנתים ובודקי תוכנה, ומדי שנה מכשירה סטודנטים רבים בכל הגילאים להשתלבות בעולם ההייטק והסטארט אפ.