השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

קורס node js הוא קורס אשר הפופולריות שלו הולכת וגדלה בשנים האחרונות.

מדובר בטכנולוגיה חדשה באופן יחסי (נוצרה בגרסתה הראשונה בשנת 2009), אך במעט שנות קיומה הספיקה לכבוש את העולם. השימוש ב- node js פופולרי מאד בקרב אפליקציות משום שהיא מאפשרת לג'אווה סקריפט לרוץ ללא צורך בדפדפן וכך להשתמש בה דווקא לצד השרת. היא מתאימה מאד לתוכנות שצריכות להתמודד עם זרימת מידע אינטנסיבית באופן יעיל ומהיר בזמן אמת, ולעשות מספר פעולות באופן סימולטני תוך שימוש בספריות א-סינכרוניות. שימוש ב- node js נפוץ בקרב מפתחי פול סטאק שמטרתם לכווץ תהליכים ולייעל את ביצועיהן של התוכנות.

קורס node js

לימודי node js במכללת ריל טיים מתבצעים בקורס ערב, למשך כחודשיים וחצי של שני מפגשים מדי שבוע. הקורס כולל לימוד תיאורטי ותרגול רב בכיתה, ואליהם מתלווים סרטונים ומצגות בעמוד הקורס. את קורס ה- Node js עושים אנשים שרוצים להתחיל את דרכם בעולם התוכנה (בדגש על תחום תכנות ווב) ומתכנתים שרוצים להרחיב או להעמיק את הידע שלהם. הקורס מתבצע גם כחלק ממסלול הקורס full stack המלא של המכללה, במהלכו למדים הסטודנטים שפות רבות כגון ג'אווה סקריפט ופייתון, וכן שימוש בכלים כגון פריים-וורקס וספריות. קורסי המשך לקורס ה- Node js יכולים להיות קורסי שפות או קורסים לכלים טכנולוגיים אחרים לבחירתו של הסטודנט ועל פי משיכתו ושאיפותיו.

חטיבת ההשמה RTG

עם כניסתם למכללה, הסטודנטים בונים לעצמם מסלולי למידה אישיים או עוברים את הכשרתם במסלולים המלאים (QA, devops, EMBEDDED SYSTEMS ועוד). בתום לימודיהם, הסטודנטים עובדים עם חטיבת ההשמה של קבוצת ריל טיים, המחברת אותם עם משרות פוטנציאליות ומכינה אותם לראיונות עבודה בסדנה ייחודית. במהלך הלימודים הסטודנטים בונים תיק עבודות, צוברים ניסיון ומשתלבים במהרה במשרות מצוינות.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group