ראשי » קורס python

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  קורס python הפך פופולרי מאד בשנים האחרונות. בכל בתי הספר לתכנות בארץ ובעולם מועברים קורסים שמטרתם להכשיר את כותבי הקוד של העתיד, ובכולם נלמדת שפת ה- python למי שחפץ בה. מדובר באחת מן השפות הנפוצות בעולם ובשלושים שנות קיומה היא נמצאה בשימושן של רוב החברות הגדולות בעולם. לא רק שפייתון היא מהשפות הנפוצות בעולם, היא גם מהשפות הנוחות ביותר ללמידה ומהווה שער כניסה נוח מזמין עבור מתכנתים רבים בתחילת דרכם.

  קורס python מכללת ריל טיים

  קורס לימוד פייתון במכללת ריל טיים במתכונת מעשית מלאה מתוך אמונה שמדובר ברכישת מקצוע לכל דבר. על אף כי היום ישנן אינספור פלטפורמות ללמידת קוד באינטרנט, קורס פייתון אונליין מקצועי נעשה רק מתוך עבודה מעשית, סטאז' ולמידה ממומחים אשר מספקים מהידע ומהניסיון שלהם. תכנות ברמה גבוהה נובע רבות מניסוי ותהייה, ועל כן המרצים במכללת ריל ריים הם כמה מן המתכנתים המבוקשים ביותר בישראל. היכולת לנתב את המסלול ההכשרתי על פי יכולותיו ורצונותיו של הסטודנט, בשילוב עם לימוד ממתכנתים מומחים, מייצרת בפרק זמן מועט יחסית, אנשי מקצוע ברמות הגבוהות ביותר המשתלבים באופן אוטומטי בעולם ההייטק.

   

  חטיבת ההשמה

  מכללת ריל טיים היא חלק מן הקבוצה הטכנולוגית ריל טיים, ובה גם חטיבת הפיתוח המסייעת בייעוץ עסקי וטכנולוגי לחברות הייטק וסטארט אפים, וחטיבת ההשמה המכווינה את בוגרי הקורסים לקבלה למקומות העבודה האיכותיים והמשתלמים ביותר.