ראשי » קורס QA אונליין ישראל

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  בחיפוש אחר קורס QA אונליין ישראל ניתן למצוא פלטפורמות רבות ללימוד בדיקת תוכנה.

  את כינויה של מדינת ישראל "הסטארט אפ ניישן" לא קיבלנו בכדי, ובאופן יחסי לגודלה, מדובר באחת המדינות עם תרבות ההייטק הענפה ביותר. החל מוויז, דרך מובילאיי ועד ל-NDS, מדינת ישראל הצליחה לייצר בעשרים השנים האחרונות לא מעט אקזיטים בשווי של מאות מיליונים ואף מיליארדים של דולרים. מלבד השמות הגדולים הללו, ישנן בארץ עוד מאות חברות מצליחות בהיקפים שונים, וכמובן, תאגידי ענק כגון אינטל, מייקרוסופט וגוגל שלהן משרדים בארץ. על כן, ישנו ביקוש עצום לאנשי הייטק לתפקידים רבים, ובהתאם, גם מוסדות לימוד רבים להכשרת אנשי חומרה ותוכנה ומהנדסים שונים בתחום. השאלה היא- איך בוחרים?

  קורס QA אונליין ישראל

  הדרך הנכונה לבחור מוסד לימודי היא קודם כל להגדיר את היעד שלנו. בעוד אחדים ירצו את הרזומה של למידה בטכניון, אחרים יחפשו פלטפורמות שיסייעו להם להשתלב בתעשייה ולצמוח בתוכה בזמן קצר יחסית. מכללת ריל טיים הינה מכללה טכנולוגית למקצועות התוכנה המגוונים, והיא מציעה מסלולים שמטרתם לייצר מתכנתים וקורס בדיקת תוכנה אונליין ברמות המקצועיות הגבוהות ביותר תוך זמן קצר יחסית. לעומת לימודי תוכנה של ארבע או חמש שנים באוניברסיטה, לימודי התוכנה במכללת ריל טיים הם ממוקדים ואינטנסיביים וכוללים בתוכם סטאז' מעמיק, שעות ניסיון רבות ותרגולים בנושאים הרלוונטיים לדרישות התעשייה, אותם בודקים המרצים אשר בעצמם אנשי מפתח בתעשיית הסטארט אפ.

  מטרת המכללה

  מטרתה של מכללת ריל טיים היא להוציא את הדור הבא של אנשי התוכנה. לימודי QA אונליין במכללה הוא מן הקורסים המקצועיים בארץ, ולעומת קורסי אונליין שונים, הוא מציע מתכונת פרונטלית איכותית ומקצועית. תוך כשישה חודשים הסטודנטים מסיימים ומשתלבים במשרות מצוינות עם משכורות התחלתיות של כחמישה עשר אלף שקלים.