ראשי » קורס QA אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  ההבדל בין קורס QA אונליין לקורס QA מעשי במתכונת פרונטלית, הוא קודם כל היכולת לממש את התאוריה בעבודה מעשית ובסטאז', אך גם בחיכוך עם שוק העבודה ויצירת קשרים עם קולגות פוטנציאליות לעתיד. לא מעט מבוגרי הקורסים במכללת ריל טיים יצאו לשותפויות עסקיות והפכו את פרויקט הגמר שלהם ליזמויות מצליחות של ממש.

  קורס QA אונליין

  היתרונות במחיר קורס QA אונליין הם לא מעטים- לרוב מדובר בקורסים עם עלות נמוכה יחסית, המאפשרים ליהנות מנוחות וזמינות של למידה מהבית בזמן המתאים לסטודנט. מנגד, למידה פרונטלית מאפשרת לסטודנטים להתחכך עם עולם העבודה. מצד אחד עם הסטודנטים אשר עתידים לעבוד יחד עמם באותה תעשייה, מצד שני עם מרצים העובדים בעמדות מפתח בעולם ההייטק, ומצד שלי, חטיבת הפיתוח של מכללת ריל טיים מקבלת לשורותיה את בוגרי לימודי תכנות מחשבים שסיימו בהצלחה ומשלבת אותם בפרוייקטים השונים של החברה. אל אלה מתווספת חטיבת ההשמה המשלימה את האג'נדה של המכללה- כי חממת הלימוד אמורה לשמש קפיצת מדרגה משמעותית אל עולם התעסוקה, ולא רק פלטפורמה לרכישת כלים שימושיים.

  קבוצת ריל טיים

  קבוצת ריל טיים הוקמה בשנת 2007 ומאז נחשבת לאחת מן המערכות המשמעותיות בארץ לפיתוח התעשיות הטכנולוגיות והביטחוניות. במהלך השנים חטיבת הפיתוח שילבה כוחות עם סטארט אפים רבים וסייע לחברות הייטק להתפתח ולהצליח עם מיזמים חדשניים. בוגרי המכללה עובדים במקומות העבודה המבוקשים ביותר ומייצגים את מכללת ריל טיים בכבוד רב.