ראשי » קורס QA מה זה

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  המונח QA הפך להיות מאד נפוץ בשיח ההייטק בשנים האחרונות, ואנשים רבים תוהים לעצמם קורס QA אונליין ישראל כאשר הם מגששים בחיפוש אחר לימודי הייטק.

  QA הוא מונח המתייחס למקצוע או פונקציה מקצועית של בדיקת תוכנה, אנשים שתפקידם הוא לאתר באגים עוד בשלב הפיתוח ולמנוע מהם להגיע לשלבים מוגמרים יותר של המוצר. הסיבה שאנשים רבים כל כך בוחרים במקצוע בודקי התוכנה, היא משום שמדובר במקצוע מבוקש מאד, ולהבדיל מלימודי פיתוח תוכנה, ניתן ללמוד אותם בזמן קצר יחסית. בודקי תוכנה מסיימים את הכשרתם תוך כשישה חודשים ונחטפים במהרה לחברות סטארט אפ, הייטק ולתעשייה הביטחונית.

  קורס QA מה זה

  למען האמת, קורס היא מילה קטנה מכדי לתאר את הכשרת ה-QA במכללת ריל טיים. להבדיל מקורסים ספציפיים כגון לימוד פייתון באינטרנט או קורס ג'אווה, הכשרת בודקי תוכנה מתבצעת במסלול המשלב בתוכו רבים מן הקורסים הנלמדים במכללה ומאגד אותם לסל כלים רחב ולתפיסה מעמיקה יותר של עולם התכנות. להבדיל מן הקורסים הספציפיים, בתום לימודי מסלול QA מוכשרים הבוגרים ברמת מקצועיות גבוהה כדי להשתלב במשרות נחשקות. הלימודים אורכים 615 שעות אקדמיות ובמהלכם למדים הסטודנטים שפות קוד וכן מתודולוגיות עבודה לכתיבה ובדיקה של תוכנות. המסלול מתאים גם לאנשים חסרי ניסיון, אך עושים אותו גם אנשים שרוצים להעמיק את רמת המקצועיות שלהם.

  השמה ריל טיים

  בודקי תוכנה חסרי ניסיון משתכרים בסדרי גודל של כחמישה עשר אלף שקלים בחודש, ואילו בעלי ניסיון של שנתיים מטפסים למשכורות של למעלה מעשרים אלף שקלים. במהלך הלימודים הסטודנטים עושים סטאז' מעשי בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים ומשתפשפים תוך שהם לוקחים חלק בפרויקטים חדשניים שנמצאים בפיתוח. עד קבלת התעודה, הסטודנטים עוברים סדנת הכרה לראיונות עבודה, בונים קורות חיים איכותיים ונחטפים אל התעשייה.