ראשי » קורס QA מחיר

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  קורס QA הוא מן הקורסים המבוקשים ביותר בארץ ובעולם. עולם ההייטק קורץ לאנשים רבים וקורסי QA מאפשרים להאיץ את קצב כניסתם לקריירה משמעותית ואיכותית. קורסי QA אונליין איכותיים אורכים בין חצי שנה לשנה ומכשירים בודקי תוכנה וכותבי סקריפטים לתהליכי אוטומציה אשר מהווים כמה מן התפקידים המבוקשים ביותר בעולם ההייטק.

  קורס QA מחיר

  כאשר מחפשים קורס QA מחיר ודאי יהיה אחד מן ההיבטים שישפיעו על בחירתנו. עם זאת, ראוי לזכור כי בחירתו של מוסד להכשרה צריכה להיות מורכבת ממספר לא מבוטל של אלמנטים, משמעותיים לא פחות (ואף יותר) ממחיר הקורס. משום שמדובר בתחום אליו מגיעים אנשים רבים, חסרי ניסיון וידע בתוכנה, מקומות רבים מציעים קורסים מנופחים הכוללים ידע לא רלוונטי, או להיפך, קורסי QA קצרים בהכשרתם שמטרתם לסמן "וי" על מושגים שגורים בעולמות ההייטק. בחירתו של מוסד ללימוד מקצועות התוכנה תלוי קודם כל באיכותו של המוסד, בהמלצות ובתעודות ההצלחה של בוגרי הקורסים.

  חטיבת ההשמה של ריל טיים

  קבוצת ריל טיים היא קבוצה להדרכה, פיתוח והשמה בתחום ההייטק. הבוגרים של מכללת ריל טיים נהנים מצוות מרצים מהמקצועיים בארץ, הנמצאים בעמדות מפתח בחברות סטארט אפ והייטק מהמצליחות בישראל. חטיבת ההשמה של ריל טיים מסייעת לבוגרי הקורסים בקבלה לעולם ההייטק, לתעשייה הביטחונית ולחברות סטארט אפ. המכללה ממוקמת בסניפיה בתל אביב ובחיפה, ומספקת מסלולים מדויקים המתאימים באופן ספציפי לכל סטודנט.