מלאו פרטים לקבלת יעוץ

עלינו, מכללת real time

Machine learning לימודים אונליין ניתן לעשות במוסדות רבים, ביניהם במכללת ריל טיים.

המכללה הוקמה בשנת 2007 כחלק מהקבוצה הטכנולוגית ריל טיים, בית תוכנה ששם למטרתו ליצור דור חדש של אנשי הייטק, ולקדם תרבות טכנולוגית חדשנית בישראל. במשך השנים הפכה הקבוצה למוסד בולט ומשמעותי מנוף היזמות וההייטק הישראליים, ובין פועלה ניתן למצוא את חטיבת ההשמה שהיא גוף למיקור חוץ של אנשי הייטק המספק שירותים לחברות הטכנולוגיות הגדולות בישראל. למכללת ריל טיים ישנם שני קמפוסים בארץ - האחד בתל אביב ברחוב יגאל אלון (בצמוד למגדלי עזריאלי), והשני בחיפה ברחוב ההסתדרות (מתחם הצ'קפוסט). מלבד לימודים פרונטליים, את חלק מן הקורסים ניתן לעשות במתכונת מקוונת ללמידה מהבית.

Machine learning לימודים אונליין

קורס למידה מאשין לרנינג במכללת ריל טיים, הם לימודים שמטרתם היא לייצר את אנשי ה- AI הבאים. כדי שיוכלו להיות רלוונטיים לשוק העבודה, המכללה מקפידה על סילבוסים שמתעדכנים ומשתכללים בזמן אמת, ובהתאם לחידושים הטכנולוגיים והתמורות בתעשייה הטכנולוגית.

כחלק ממסלול שתוכניתו היא 525 שעות אקדמיות, ישנם קורסים המחייבים למידה פרונטלית, "זמן מעבדה", תרגולים ובחינות. בנוסף, המכללה מספקת פלטפורמות מקוונות נוחות ונעימות ללמידה מהבית בזמנם הפרטי של הסטודנטים, בעבור אותם קורסים שניתן ללמוד באופן אישי. המרצים של המכללה מסייעים לסטודנטים לגשר על פערי ידע באמצעות שיעורים פרטיים שמטרתם לחזק את התשתית התאורטית של כל סטודנט וסטודנט.

Machine learning לימודים אונליין

פיתוח ריל טיים

בסיומם של המסלולים במכללה, הסטודנטים מתנסים ב- סטאז' בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים, בפרוייקטים משותפים עם חברות טכנולוגיות ויזמויות חדשניות. הם עובדים בצמוד למרצים ובליווים של מפתחים ומהנדסים שעומדים בעמדות מפתח בחברות הגדולות בישראל. בין המסלולים השונים הסטאז' נע בין 100 ל- 150 שעות במטרה לתרגל את הסטודנטים לתפעל מקרים ותגובות בזמן אמת.