מלאו פרטים לקבלת יעוץ

מה באמת נותן לנו קורס Java אילו אפשרויות הוא פותח בפנינו ומדוע כדאי להעדיף דווקא אותו?

זמן לעשות קצת סדר ביכולות של אחת משפות התכנות המבוקשות ביותר בעולם ולהבין איך לימוד שפת תכנות java יכולים לעזור לנו לפתח קריירה מתגמלת ומצליחה בעולם הייטק.

כשמדברים על הפירות שמספק קורס מתקדם Java ללומדים בו, אפשר וצריך להשוות אותם לפירמידות במצרים. אותן פירמידות גדולות, מהונדסות ומורכבות שמפליאות אותנו בקסמן עד היום, עדיין החלו מאבן יסוד אחת; אבן מאוד יסודית ובסיסית, ועדיין, כל הקסם החל ממנה.
עכשיו, נסו לדמיין את עצמכם בעוד מספר שנים, מפתחים קריירה משגשגת בתפקידי מפתח בעולם ההי-טק. כאשר יבואו לשאול בעצתכם ולהתרשם מהיכן התחיל הסיפור שלכם בתכנות, אתם תציינו שבחרתם להתחיל עם קורס Java.

למה דווקא קורס תכנות Java?

נכון, שמענו כבר על Java ועל הפופולריות שלה, אבל האם זה עדיין טרנד לוהט?
התשובה היא חד משמעית: כן!
קורס מפתחי Java היה ועודנו טבילת המים הראשונה והחשובה למפתחי תוכנות שימצאו עצמם בעתיד הקרוב בחזית הפיתוח והתכנון. הסיבה לכך היא שהשפה ה"ג'וואית" ממציאה את עצמה מחדש כל הזמן ונשארת, ברורה, חזקה ומבוקשת מתמיד גם לאחר 25 שנות קיום.
פיתוחי Java פשוט נמצאים בכל מקום חשוב בתעשיית ההמונים: בניתוחי מידע, בפיתוח משחקים, ברכבים אוטונומיים וכמובן בפיתוחי אפליקציות ורשתות חברתיות. ל- Java יש למעשה דריסת רגל פיתוחית בכל הנושאים החמים שנמצאים על סדר היום, כך ש- Java בעצם שומרת על הרלוונטיות שלה בתחום גם לאחר רבע מאה.

לדבר בשפת ה-Java

שימושים נפוצים לשפת Java

אז מהם באמת אותם נושאים חמים שמשלב קורס פיתוח Java?
מעבר למבוא ולפונקציות התחלתיות כמו מושגי ליבה בסיסיים בעולמות ה-Java, הקורס עוסק בפונקציות מתקדמות (כמו תכנות מונחה עצמים), בוחן מקרוב את האמצעים ש-Java מספקת על מנת ליצור אובייקטים שבהם ניתן יהיה לבצע מניפולציות ומציג את השימושים הנפוצים בשפת Java, תוך התמקדות בתכנון אפליקציות web מצד השרת והלקוח, ובעיקר, בפיתוח אפליקציית מובייל לאנדרואיד:

דוגמאות לשימושים נפוצים לשפת JAVA :

 • פיתוח אפליקציות Stand-Alone
 • פיתוח רשתות חברתיות
 • פיתוח ותכנון אפליקציות לאינטרנט מצד השרת והלקוח
 • פיתוח אפליקציות GUI
 • פיתוח אפליקציות למשחקי מחשב
 • פיתוח אוטומציה לבדיקות תוכנה

תמונת אווירה

אפשרויות פיתוח קריירה לאחר קורס Java מתקדם

סיימנו בהצלחה את הקורס. מה עכשיו?
רוב מכריע במקומות ההי-טק דורש ידע אקדמי על מנת להשתלב בתעשייה. עבור מפתחים הלומדים במסגרת קורס Java, המחסום הזה לא קיים; אין למפתחי Java מניעה מקידום תעסוקתי מותנה, ואין להם צורך בהצגת ידע אקדמי נדרש כדי להשתלב במקום העבודה. לצד זאת, מסייעת מכללתReal Time Group בהשמה של בוגרי הקורס בתעשייה.
יתרונות אלו מסכמים את החשיבות של הקורס: הוא בסיסי מצד אחד, אבל מאוד שימושי, נפוץ ומציע אפשרויות מהירות להשתלבות תעסוקתית של מסיימיו.
לסיכום, קורס פיתוח JAVA מציע לבוגריו את עסקת החבילה המושלמת כשמדובר בפיתוח קריירה:

 • קורס גאווה מבוקש בתעשייה ששכרו בצדו
 • קורס המשתלב בתעשייה באופן מהיר יחסית
 • מגוון אפשרויות לפיתוח קריירה לאחר הלימודים
 • צבירת ניסיון מעשי ועיוני ללומדים בו בפיתוח תרגולים חשובים
 • סיוע בהשמה תעסוקתית לבוגרי הקורס

מכללת Real Time College

Real Time College הוקמה בשנת 2007 ושמה לעצמה למטרה להנגיש לסטודנטים את לימודי הטכנולוגיות המתקדמים בעולמות המדע וההי-טק של המחר. עם אלפי בוגרי מסלולים בתכניות לימודים ייחודיות, משלבת חטיבת ההדרכה של המכללה לימודים עיוניים ומעשיים להכשרה במגוון מסלולי מקצועות ההי-טק ובפרט שפת הפיתוח JAVA, לצד ליווי אישי ומקצועי, לקראת השמת הבוגרים בדרכם אל המקצועות הנחשבים של התעשייה.