מלאו פרטים לקבלת יעוץ

כיום, לכל חברה או ארגון יש צורך להעביר סדנאות או קורסים בזמנים שונים אז אם אתם מחפשים להשכיר כיתות מחשבים מתקדמות מסיבות כלכליות או מסיבות מקצועיות בשעות וימים גמישים.

Real Time Group מציעה מגוון של כיתות להשכרה ללימוד בהתאם לצורך: קורסים, כנסים, הכשרות, ימי גיבוש, סדנאות, השתלמויות וימי עיון במחירים משתלמים.

אצלנו במכללת Real Time Group  תוכלו לשכור כיתות מחשבים מרווחות ונוחות במרכז תל אביב כיתות מחשבים להשכרה מיועדות ללימוד פרונטלי או אונליין במודל היברידי עם הטכנולוגיה החדישה ביותר ללימודים נוחים וגמישים לפי הצרכים האישיים של כל מרצה וסטודנט.

computer

השכרת כיתות מחשבים בתל אביב

השכרת כיתות מחשבים להרצאות ולימודים בתל אביב, אצלנו ב  Real Time Group ניתן להשכיר כיתות מחשבים מותאמות לצרכים האישיים של המרצה והסטודנטים עם שליטה מרחוק ללימוד נוח, איכותי  ויעיל במטרה להעביר קורסים אפקטיבים למקסום יעילות הלמידה של הסטודנטים.

מדובר בכיתות לימוד ממוזגות, נוחות ומרווחות עם כל הציוד הנדרש להעברת קורסים באופן מקצועי עם אפשרות לשליטה מרכזית על מחשבי הסטודנטים 

השכרת כיתות לימוד במרכז עם ציוד מתקדם

אנו מציעים לחברות ויחידים כיתות לימוד להשכרה באופן גמיש לפי שעות לימוד, השכרת כיתות לפי ימים הנוחים לכם או השכרה לתקופה קבועה לפי הצרכים שלכם.
בכל כיתת מחשבים מותקן ציוד נלווה מתקדם, מחשבים חדשים, מסכים דקים, אינטרנט אלחוטי מהיר, מערכת סאונד למרצים, מסמך לימוד ומערכת הגברה.

computer class room

השכרת כיתות מחשבים במיקום נגיש ומרכזי

Real Time Group ממוקדת ברחוב נחלת יצחק 32, תל אביב-יפו במרכז תל אביב במיקום נגיש ונוח,  במרחק הליכה מרכבת השלום, המכללה מציעה עמדת שתייה קרה ושתייה חמה נגישה וכמו כן מדובר באזור נוח ונגיש המוקף במסעדות, מתחמי אוכל וחניונים לסטודנטים.

Real Time Group - מרכז הכשרה למקצועות ההייטק

בית תוכנה מרכז הדרכה Real Time Group מספק שירותי פיתוח, הדרכה והשמה למאות חברות הייטק בארץ ובחו"ל. כיום ישנה דרישה גבוהה מצד לקוחותינו לפרויקטים בתחום iot, ולכן אנו מחפשים מועמדים המעוניינים להצטרף אלינו - ללמוד ולעבוד איתנו.

צרו איתנו קשר להשכרת כיתות לימוד לפי הצורך שלכם