ראשי » קורסים » קורס Python
קורס פייטון - תכנית שוברים משרד התמ 

מתאים לדורשי עבודה באישור התמת

קורס פייטון על חשבון פיקדון חיילים משוחררים 

מתאים לחילים משוחררים ע"ח פקדון

קורס פייטון
משך הקורס – סה"כ 90 שעות לימוד אקדמיות פרוייקט גמר במעבדות החברה
תל אביבחיפה
משך קורס בוקר – 5 מפגשים בשבוע א'-ה' שעות הלימוד: 09:00-16:15

פתיחת קורס בוקר:

** מיועד לחברות הייטק
משך קורס ערב – בין 3-4 חודשים, כפעמיים בשבוע שעות הלימוד: 18:00-22:00

פתיחת קורס ערב:

משך קורס בוקר – 5 מפגשים בשבוע א'-ה' שעות הלימוד: 09:00-16:15

פתיחת קורס בוקר:

** מיועד לחברות הייטק
משך קורס ערב – כחודשיים, פעמיים בשבוע שעות הלימוד: 18:00-22:00

פתיחת קורס ערב:

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  פיתוח פרוייקטים בתחום התוכנה

  מרצה בכיר

  שמואל ולריולה - מרצה בכיר בקורס פייתון

  שמואל ולריולה

  מרצה בכיר לקורס פייתוןבעל תואר ראשון במדעי המחשב וניסיון רב שנים בפיתוח פרוייקטים והדרכות במגוון שפות וטכנולוגיות בפיתוח תוכנה (Python, Linux, Java, QA, C, .NET) ועוד
    

  אודות קורס פייתון

    לחץ להורדת הסילבוס  קורס Python זה מהווה מדריך שלם לפיתוח תוכנה באמצעות שפת Python , הקורס נועד להעניק את הידע, הטכניקות והכלים הנדרשים בכדי לאפשר שימוש ב python לצורך פיתוח תוכנות מסובכות ברמה מקצועית גבוהה בחברות הייטק לתחומים השונים.בכדי להתאים את הקורס למחוסרי ידע וניסיון בתוכנה וכן למתכנתים מנוסים, חילקנו את קורס פייתון לשני חלקים הנ”ל: 1. Basic Python (פייטון למתחילים ) 2. Advanced Python (פייטון למתקדמים)החלק הראשון של קורס Python נועד למחוסרי ידע בפייטון, מתחיל מאבני הדרך הנדרשים לפיתוח בשפה. החלק השני בקורס פייתון הנו מתקדם יותר ונועד למפתחים בעלי רקע בפייתון אשר מעונינים להתמקצע בנושאים מתקדמים. חלק זה מכסה נושאים אשר בשימוש על ידי מתכנתי פייטון מנוסים.קורס Python הנו קורס מעשי כולל שימוש בכרטיסי פיתוח לצורך Python for Embedded Systems קורס פייתון זה שופר למתכונתו הנוכחית ע”י דרישת חברת אינטל, עד היום הועבר למאות מהנדסים, הנדסאים מתכנתים אנשי QA ואוטומציה בעשרות חברות הייטק כולל חברות Intel, IBM ועוד. פייטון היא שפת תכנות שנלמדת גם כחלק מקורס QA מקיף שכולל בתוכו גם כלים אוטומטיים וידניים לבדיקות תוכנה, בסיסי נתונים ועוד.

  תמונת אווירה לוגו פייטון

  כבית תוכנה ותיק בעל רשימת לקוחות עשירה

  אנו יודעים לספק לך את הידע המעשי, הניסיון והכלים הנדרשים לעבודה בתעשייה!

  מהי שפת התכנות פייתון?

  היא שפה עילית שפותחה בקוד פתוח בתחילת שנות התשעים. מאז עברה השפה שינויים רבים ועד היום היא עדיין עוברת שיפורים ושדרוגים שונים. Python נבנתה בצורה כזו שמקלה על המתכנת, כלומר עושה בשבילו חלק נכבד מהעבודה, מה שמשפיע על ביצועי המהירות שלה בהשוואה לשפת C לדוגמה. לא מפתחים Real Time ב-python, כלומר לא ניתן להגיע איתה לליבה של מערכת ההפעלה, אמנם היא מתאימה לכלים בעלי ביצועים מרובים וזאת בין השאר על ידי שיוך של מודולים משפת C או ++C. היא מנהלת זיכרון באופן אוטומטי בזמן ריצה, כמו java.מטרת פיתוחה של שפת פייתון הינה ליצור שפה פשוטה, ‘יפה’ וקלה לכתיבה. זו גם הסיבה שהתחביר שלה אלגנטי יותר משפות אחרות. היא רצה על מגוון מערכות הפעלה (Linux,Windows,mac) ועל כך נלמד ב קורס פייטון.שפת פיתון מתאימה לתכנות פונקציונלי, מונחה עצמים (Object Oriented) הכולל מחלקות, אובייקטים, תורשה, פונקציות ועוד, ומתאימה למגוון כלי תכנות החל מקבצים פשוטים ועד אפליקציות מורכבות.כיוון ששפה זו בשימוש כבר למעלה משני עשורים יש לה קהילת מפתחים פעילה מאוד. זוהי שפה חזקה ויציבה אשר מיושמת בחברות גדולות כגון NASA וחברות אנימציה כגון Pixar. גם Google משתמשת בשפה זו בחלק מן הפרויקטים שלה וכן באתר YouTube יש שימוש נרחב בשפה. את מספר המשתמשים המדויק קשה לקבוע כיוון שאין רישום של רישיונות התקנה של Python, ומערכות הפעלה רבות כוללות Python כברירת מחדל, כגון מערכת הפעלה Mac OS ורובן המכריע של הפצות לינוקס. עם זאת, ההערכה היא יותר ממיליון משתמשים. שפת Python אופטימלית לבדיקת מודולי Kernel וDevice Drivers למערכות משובצות מחשב וכן למערכות הפעלה למטרות כללית (למשל לינוקס). קורס פייתון של Real Time Group נבנה תוך הקפדה על צורכי תעשיית ההייטק במטרה להכין אותך בצורה הטובה ביותר לתפקיד הבא שלך!

  מדריכים לשפת פייתון

  למה כדאי ללמוד פייתון?

  שפת Python היא שפת פיתוח מאוד פופולרית כבר משנותיה הראשונות החל בשנות ה – 90. בימים אלו הפיתוח בפייתון משדרג עצמו באופן תדיר ומגוון רחב של חברות ההייטק מובילות בארץ ובעולם בוחרות בשפה זו לפיתוח ושימוש בתוך הפרויקטים שלהם.לפיתוח בפייתון יש מספר יתרונות מרכזיים אשר גורמים לפופולריות השפה ובהתאם לזאת לעליית הביקוש למפתחי פייתון, ביו יתרונות השפה ניתן למנות:
  • מגוון רחב של שימושים ואפשרויות תעסוקה
  • קהילת מפתחחים תומכת אשר עוזרת במתן פתרונות בעת צורך
  • תחביר גמיש וקל ללימוד – יחסית לשאר שפות תכנות
  • ספריות קוד למגוון נושאים – מקצר משמעותית את הליך הפיתוח
  • אפקטיביות גבוהה בנושאים חשובים כגון פיתוח אוטומציה, עבודה עם בסיסי נתונים
  בעקבות יתרונות הפיתוח בפייתון חברות רבות משלבות את השפה בפורייקטים השונים, באופן טבעי הדבר מוביל להגדלת הביקוש למפתחים בעלי ניסיון מעשי בפיתוח פייתון..להלן מספר אפשרויות תעסוקה ופיתוח מקצועי לבוגרי קורס פייתון:
  • פיתוח מערכות Embedded פייתון
  • Data Analysis
  • תעשיית כריית המידע ועיבוד נתונים
  • Web Development
  • AI – Machine Learning

  ללמוד ב- Real Time College

  Real Time Group היא בית תוכנה בעלת וותק של מעל לעשור ובעלת רשימת לקוחות ענפה בתעשייה בתחומי הפיתוח, האוטומציה והבדיקות, בין לקוחותינו נמנות חברות High-Tech כגון: Intel, IBM, Mellanox,AudioCodes, IBM, Eci, Micro-Semi, Abbot ועוד.Real Time College היא חטיבת ההדרכה ומרכז הכשרה והשמה להייטק תחת בית התוכנה Real Time Group. לימודי פייטון זהו אחד התחומים המובילים בשורות המכללה ומעובר אך ורק ע"י מרצים אשר בעלי ניסיון רב בכתיבת קוד וביצוע פרוייקטים מתקדמים בארץ ובחול ידע מקצועי בשיתוף עם קורס מקיף ומעשי מציבים אותנו בחזית התעשייה וכמובילים את תחום הדרכת פייטון במשך שנים רבות.אנו עובדים ומפתחים מגוןן רחב של פורייקטים עבור חברות רבות בתעשייה,חברתנו בעלת מספר ספק במשרד הביטחון ובין לקוחות בחברות ביטחוניות נמנות: Elop, IDF, Elbit, Rafal, EPS, Romvision בנוסף אנו עובדים עם חברות מוסדיים כגון: Hapoalim, Bank Jerusalem, Medical, Epix Pharmaceuticals … ועוד.עם ניסיון רב בעולם התוכנה והצלחות במאות פרויקטים בתחומי Embedded, פיתוח תוכנה ובדיקות QA ואוטומציה – אנו יודעים בדיוק מה חברות דורשות ואיזה ידע הן מצפות למצוא אצל העובדים שלהם,  

  מבנה קורס פייתון ב- Real Time College

  על מנת להיות מקצוענים בפייתון חשוב להבין כי רק תוכנית לימודים מקיפה, מקצועית ומעשית יכולה לתת לכם את התוצאות הרצויות. לכתוב קוד יעיל בפייתון לטובת מגוון משימות זו לא תמיד משימה קלה ולכן אנו ב Real Time Group הרכבנו תוכנית לימודי פייתון מקיפה ובעזרת המרצים המקצוענים שלנו בוגרי הקורס שלנו יוצאים לתעשייה בצורה הכי חלקה שניתן.בקורס נתחיל בנושאים בסיסיים ונכיר את השפה ולאחר מכן נקפוץ ישר לנושאים מתקדמים על מנת להיות מקצועני פייטון! נושאים בסיסיים לדוגמא הם: התקנה, סוגי משתנים, מספרים,מחלקות ופונקציות, בניית ממשקים גרפיים ועוד נושאים מתקדמים: עבודה עם SQL, Networking, Desing Patterns, Python for Embedded וכו.לכל אורך קורס פייטון במכללת Real Time College יבוצעו תרגולים ופיתוחים שונים לצד ליווי אישי, אפשרות לצפות בשיעורים מוקלטים, ייעוץ קריירה ועוד.

  תיאור קורס פייטון

  • קורס Python הנו קורס מעשי הכולל הרצאות פרונטליות ותרגול מעשי.
  • משך קורס פייתון הינו כ שעות אקדמיות .
  • קורס Python כולל :
  • לימוד שפת Python תרגילים ופתרונות
  • תרגילי כיתה המלווים בהסברים, שיעורי בית ופתרונות באתר
  • חוברת קורס פייטון
  • סרטונים ומצגות באתר קורס פייתון
  • הלימודים מתקיימים בקמפוס ראשל"צ.
  • לקראת סיום קורס פייתון כל סטודנט יבצע פרויקט מעשי המסכם את הידע הנרכש במהלך הקורס.
  • ההרצאות מתקיימות פעם בשבוע בשעות הערב או בוקר.
  נושאים 
  Python Basic 
  Programming Basics 
  Strings in Python 
  Numbers and Operators 
  Python Variables 
  Python Functions 
  Classes and Objects 
  Files and Directories 
  Using and Building Modules 
  creating GUI with Python 
  Python advanced 
  Programming optimized code with Python 
  Multi-Threading with Python 
  Using Python for Managing SQL DB 
  Networking (Socket Programming) in Python 
  Using Python for Web Development 
  Design Patterns with Python 
  Python for Embedded Systems 
  communication via python 
  סה"כ90 שעות

  קהל היעד

  • קורס פייטון מיועד לחסרי רקע בפיתוח תוכנה אשר מעוניינים להיכנס לעולם הפיתוח.
  • קורס פייטון מהווה בסיס לקורסים למשרות QA וכן פיתוח תוכנה.
  • קורס פייתון מהווה חלק ממסלול למבחני ההסכמה של LPI הבינ"ל.

  שאלות ותשובות

  קורס פייטון של המכללה הוא הקורס הכי מקיף ומעשי בארץ, במהלך הלימודים המרצים המומחים שלנו נותנים דגש רב על כתיבת קוד ועל צבירת ניסיון משמעותי ומעשי בפיתוח. בסיום הקורס לסטודנטים שלנו יש הרבה יותר מידע תיאורטי, יש להם ידע נרחב ומשמעותי בפיתוח מגוון פרוייקטים תוך שימוש בשיטות עבודה מתקדמות, תיק העבודות שהסטודנטים בונים במהלך הקורס יהווה בסיס להוכחת יכולת בדרך לפיתוח הקריירה בהייטק
  חברות מובילת בתעשייה המקומית והבינלאומית משתמשות בפייתון בפיתוח הפרוייקטים שלהם, בעזרת התוכן הנלמד בקורס ניתן להשתלב במגוון תפקידים כגון:
  • פיתוח Real Time Embedded
  • Data Analysis וכריית מידע
  • Web Development
  • AI – Machine Learning
  • פיתוח כלי אוטומציה
  בנוסף קורס פייטון ישמש כבסיס מקצועי מעולה למי שירצה להרחיב את סל הכלים שלו ולהמשיך ללימודי המשך למסלול מלא בתחומים של פיתוח מערכות משובצות מחשב, בדיקות תוכנה , דבאופס ועוד
  1. אנגלית ברמה בינונית 2. ידע בסיסי בעבודה מול מחשב. 3. ראיון ידע מקצועי
  [ 2]