מלאו פרטים לקבלת יעוץ

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד


Android-image

אודות הקורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

אנדרואיד

שעות לימוד – סה"כ 460 שעות לימוד אקדמיות.

כבר אי אפשר להתעלם מהמהפכה המתחוללת בתחום הסלולר, הביקוש למכשירים ניידים גודל בכל יום ואיתו הדרישה לאפליקציות במגוון תחומים שמנסות לשפר את חייהם של מליוני משתמשים ברחבי העולם.

כיום קיימות 2 פלטפורמות לפיתוח אפליקציות- האחת iOS של Apple והשניה Android של גוגל. האנדרואיד היא מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר היום ולכן Real Time College פיתחו עבורכם את קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד!!!

ב קורס אנדרואיד נלמד להשתמש ב- Android Studio – סביבת העבודה המובילה לפיתוח ועיצוב אפליקציות לאנדרואיד של חברת Google. באמצעות Android Studio ניתן לפתח בצורה יעילה ואיכותית אפליקציות לאנדרואיד עם שימושים בכלים רבים כמו: XML, בסיסי נתונים, כלים גרפיים, מולטימדיה, רשתות מבוזרות, חיישנים, שימוש ברשת האינטרנט ועוד. כמו כן, ניתן בקלות יחסית להגדיר "מכשיר אנדרואיד וירטואלי" עבור בדיקת האפליקציה לפני שמעלים אותה למכשיר הנייד.

קורס פיתוח אפליקציה לאנדרואיד מתמקד בהקניית הכלים והניסיון בפיתוח אפליקציות תוך שימוש בשפת התכנות Java. כדי להשתתף בקורס נדרש ידע Java וניתן לקחת קורס כהקדמה לקורס זה. שפת JAVA היא שפה מופשטת מונחת עצמים ואירועים המותאמת לעבודה מרובה פלטפורמות.

לקראת סוף קורס אנדרואיד תעברו:

 • סדנת הכנה לראיונות עבודה – הסדנה תינתן כחלק מהקורס ואורכה 15 שעות אקדמאיות בהן תינתן הדרכה על ידי חטיבת ההשמה של Real Time Group, הכנה לראיונות עבודה ועזרה בהכנת קורות החיים באופן נכון.
 • סטאז' מעשי במעבדות החברה – Hands On Training – בסוף המסלול הסטודנט יבצע סטאז' במחלקת הפיתוח של החברה במשך 120 שעות. הסטאז' נעשה בצורה עצמאית עם ליווי של המרצה ומפתחים העובדים במעבדות החברה.

ללמוד ב-Real Time College פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

Real Time Group היא בית תוכנה עם וותק של מעל לעשור ובעלת רשימת לקוחות ענפה בתעשייה בתחומים רבים ביניהם- פיתוח, אוטומציה ובדיקות ועוד. חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם מגוון חברות בתעשייה ואנו עוסקים בהדרכות והכשרות לפיתוח אנדרואיד וכמו כן שירותי פיתוח אפליקציה לאנדרואיד Real Time College היא חטיבת ההדרכה של Real Time Group, והיא מאגדת בתוכה את הניסיון שצברנו לאורך השנים למרכז להכשרה והשמה לתחומי ההייטק. הניסיון וההצלחות במאות פרויקטים בתחומים שונים שאספנו לאורך הזמן נותנים לנו את הידע וההבנה של הדברים אותם חברות דורשות ומצפות למצוא אצל העובדים שלהם.

מבין פעילות החברה בפיתוח אפליקציה לאנדרואיד ותחומים נוספים ניתן למנות שיתופי פעולה ושירותי פיתוח עבור חברות וסטרטאפים בשוק המקומי והבינלאומי. בין לקוחותינו תמצאו חברות הייטק כמו: Abbot, Mellanox, IBM, Intel, AudioCodes, Eci, Micro-Semi Etc. אנו עובדים גם עם חברות מוסדיות כמו: Medical, Jerusalem Bank, Hapoalim, Epix Pharmaceuticals Etc. RT Group עובדת עם משרד הביטחון ועם לקוחות בחברות ביטחוניות כמו IDF, Elop, Rafal, Elbit, EPS, Romvision Etc.

תיאור קורס Android

 • קורס זה הנו קורס מעשי הכולל הרצאות פרונטליות ותרגול מעשי.
 • משך הקורס הינו כ 460 שעות אקדמיות – 340 שעות אקדמאיות + 120 שעות של סטאז' והתנסות מעשית.
 • הקורס כולל :
  • לימוד פיתוח אפליקציות
  • תרגילי כיתה המלווים בהסברים, שיעורי בית ופתרונות באתר
  • חוברת קורס
  • סרטונים ומצגות באתר הקורס
 • לקראת סיום לימוד פיתוח אפליקציות כל סטודנט יבצע פרויקט מעשי המסכם את הידע הנרכש במהלך הקורס.
 • ההרצאות מתקיימות פעם בשבוע בשעות הערב או בוקר.

מבנה הקורס

קורס אנדרואיד מיועד לסטודנטים עם רקע בJava שרוצים ללמוד פיתוח אפליקציות בסביבת אנדרואיד ומתבסס על סביבת הפיתוח Android Studio. נתחיל מהבסיס שכולל: התקנות, לימוד XML, ועוד. לאחר מכן נלמד כיצד להריץ ולעשות Debugging לאפליקציה, עבודה עם ממשקי עיצוב, ווידג'טים, Layouts, Networking, בסיסי נתונים, Google Maps ועוד.

Software Preparing & Installing
Basics – R.Java Files, Xml Format
Creating APK
Running & Debugging with AVD
Basic Android Veiws & Widgets
Android Layouts
App Designing – Graphical design
Fragments
Activities & Intents
Adapters & Views
Networking
ActionBar & Navigation Drawers
SQL & Sqlite DataBase
Android Services & Android Notifications
Shared Preferences
Working with Google Maps
Creating APK

קהל יעד

 • מפתחים צעירים או מנוסים שרוצים להיכנס לתחום האנדרואיד.
 • אקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית לעולם התכנות (ייתכן ללא קורסי מבוא).
 • המעוניינים להיכנס לתחום ההייטק, בעלי ראש יצירתי.

דרישות קדם

1. קורסי קדם: JAVA For Android. או מעבר בחינות התאמה – לאקדמאים ומפתחים שמכירים JAVA ברמה גבוהה במסגרת התואר או עם ניסיון בתחום.
2. אנגלית ברמה בינונית – הבנה בסיסית של אנגלית טכנית.
3. ראיון אישי.

קורסי קדם

 • קורס Java