מלאו פרטים לקבלת יעוץ

LabView קורס


LabView-image

אודות הקורס LabView

LabView – (Laboratory Virtual Instrument Engineering Workbench.) זו תוכנה להנדסת מערכות לטובת ביצוע בדיקות איכות, מדידה ושליטה על פיתוח ופעילות שוטפת של תוכנות תוך מתן אפשרות לגשת בצורה מהירה לנתונים מפעילות התוכנה לטובת שיפור, פיתוח נוסף, איתור באגים ועוד.

LabView פותחה ע"י חברת National Instruments בשנת 1986, הפיתוח המקורי של סביבת הפיתוח הציב לעצמו מטרה לפשט את הליך הפיתוח והאינטגרציה בין מהערכות שונות כולל מערכות צד ג' אשר משולבות בתוכה לטובת כך שהפוקוס יהיה על פתרון בעיות הנדסיות ולא כתיבת שורות קוד רבות ופיתוח סבוך שמאריך על כל הפרויקט.

המטרה של מפתחי LabView היתה שהתוכנה תשמש ככלי בלתי נפרד עבור מהנדסים כפי שתוכנת אקסל היא חלק בלתי נפרד מפעילות בתחום הפיננסים ותפשט את השילוב בין יישומי הנדסה לשילוב עם החומרה תוך ייצור ממשק משתמש ויזואלי שמציג את הבקרה על הפעילות ומפשט את השליטה על הפעילות.
בנוסף ניתן להשתמש בתוכנת LabView בשילוב עם תוכנות נוספות וספריות קוד פתוח על מנת לקצר עוד יותר ולייעל את הפיתוח.
לאחר שהמהנדסים בתעשייה נחשפו ליתרונות השימוש בפלטפורמת LabView ולאופן הפעולה האפקטיבי שלה השימוש התרחב הרבה מעבר לעולם הבדיקות והבקרה והחל לקחת חלק פעיל גם בתחומים של ארכיטקטורת תוכנה ותפעול (operations).

 

מבנה הקורס

קהל יעד

  • מהנדסי אלקטרוניקה
  • בודקי חומרה ללא ידע בתוכנה
  • מפתחים ללא ניסיון בפיתוח תוכנה
  • מפתחי אוטומציה בבדיקות תוכנה