תמונה ראשית למסלול

קורס Full Stack Developer

בואו נדבר
פתיחת הקורס
שעות לימוד אקדמיות
מפגשים בשבוע
התמחות מעשית בחטיבת הפיתוח
יש לכם שאלות? נשמח לדבר איתכם ולענות על הכל

קורס Full Stack הוא אחד הקורסים הנדרשים ביותר כיום בתעשייה. בכל שנה יש ביקוש לאלפי משרות בתחום הפולסטאק ופיתוח אפליקציות, ולעובדים בעלי ידע וניסיון מעשי.
קורס Full Stack ב Real Time College הוא בין הקורסים הותיקים של המכללה, המעניק את הכלים, הידע והניסיון שישלבו אותך כמפתח אפליקציות / Full Stack Developer בתעשייה, באמצעות מרצים מנוסים "מהשטח", מאות תרגילים מהעולם האמיתי, התמחות מעשית במחלקת הפיתוח של החברה וליווי של משאבי אנוש החל מכתיבת קורות חיים, הכנה מעשית לראיונות עבודה ועד להשמה.

כבית תוכנה המספק שירותי פיתוח תוכנה לאלפי חברות אנחנו יודעים מה נדרש בכדי לחדור לתעשייה כמפתח Full Stack בחברות ההייטק.
חטיבת הפיתוח עובדת בשיתוף פעולה עם חברות ביטחוניות כגון התעשייה האווירית, רפאל, וחברות Enterprise כגון HP ,Intel, Huawei, Electra וכן חברות Startups תוכנה בישראל.
מאז שנת 2009 מאות בוגרים שסיימו מסלול Full Stack של מכללת Real Time College השתלבו בתעשיית ההייטק בתפקידי פיתוח תוכנה Full Stack, בעיקר בזכות המרצים האכפתיים, ההתמחות המעשית (סטז') אשר מאפשרים בניית תיק עבודות, צבירת ניסיון עבודה ויתרון על פני מועמדים אחרים.

קורס פול סטאק אונליין ופרונטלי - לימודי Full Stack במכללה מתקיימים במתכונת היברידית. כלומר השיעורים מתקיימים בו זמנית בכיתות מכללה ובאופן מכוון בזום.

קורס פול סטאק - Full Stack Developer

תוכנית הלימודים של קורס Full Stack לרבות ההרצאות, תרגילי הכיתה ושיעורי הבית, נערכת לאור ניסיון רב שנים ובשת"פ עם מאות חברות הייטק ומומחים בתחום הפיתוח. כך, אנו נשארים עדכניים ורלוונטיים בעולם ההייטק.

 • היכרות עם עולם ה- Web: שליטה ב- HTML5, CSS, ו- JavaScript, לצורך בניית שלד האתר, הכנסת התכנים וסידורם, עיצוב, ואינטראקטיביות.
 • פיתוח אפליקציות Web מתקדמות באמצעות frameworks מהנפוצים ביותר,React ו- Angular.
 • פיתוח צד שרת באמצעות Node.js, Express, ושלל ספריות שימושיות.
 • היכרות עם Databases מסוגים שונים, רלציוניים ואחרים, כגון MySQL ו- .MongoDB
 • תכנות מונחה עצמים ב- Python 3 ו- Java
 • ניהול שרת לינוקס, מערכת ההפעלה השימושית ביותר בעולם ההייטק.
 • שימוש בכליי AI חדשניים להנעה וייעול הפיתוח - GitHub Copilot, ChatGPT, Bard -
  כל אלה הם כלים העוזרים למפתח. הם פשוט גרסה טובה יותר של stack overflow, ואין לכלים האלה את היכולות להחליף בן אדם. זה יקרה אולי עוד 20 שנה. כרגע הם רק כלי עזר ואנו מלמדים איך להשתמש בהם בצורה היעילה ביותר

את תוכנית הלימודים של קורס Full Stack הכנו לאחר פגישות ועבודה צמודה לצד חברות הייטק, כדי להתאים את הידע של הבוגרים שלנו לצרכים ולדרישות שלהן. בהתאם לכך, תוכנית הלימודים שלנו כוללת את כל הידע המעשי, העדכני והרלוונטי ביותר. קורס Full Stack דורש הרבה תרגול! ולכן הקצנו את השעות הנדרשות ללימוד, תרגול ובעיקר כתיבת קוד.

הגשת פרויקט בסיום הקורס

בסיום קורס Full Stack יוגש פרויקט שלם, הבנוי מטובי הכלים הקיימים כיום בשוק.

את הפרויקט שהכנתם, תוכלו להציג בגאווה ללקוחות או בריאיון עבודה שתעשו בתפקיד בתור מפתח Full Stack מקצועי!

קורס פול סטאק של מכללת Real Time הוא קורס שתצא ממנו עם תיק עבודות מלא, אותו תוכל להציג למעסיק העתידי שלך!

המטרה הסופית היא - להכשיר את הסטודנטים שלנו להיות מפתחי full stack על מנת שיצאו עם ניסיון לשוק העבודה וישתלבו בו במהרה.

תקופת התמחות והכשרה בסיום הלימודים

Real Time היא חברת פיתוח ולכן בסיום הקורס, רצוי לעבור תקופת התמחות בחברה ולעבוד על פרויקטים מהעולם האמיתי, מה שיביא ניסיון מעשי ויבדיל אותך מבוגרי קורסים בשאר המכללות.

מדובר בתקופה של הכנה לקראת העבודה החדשה, שכוללת התנסות מעשית עם פרויקטים של החברה, שיכינו אותך לעולם האמיתי.

מטרת תקופת ההכשרה היא לעזור לך לצבור בטחון עצמי ומקצועי.

בסיום תקופת ההכשרה - תהליכי השמה לעבודה

בתחום ה Full Stack קיימות מגוון אפשרויות לתעסוקה, כיום רוב החברות מאפשרות שימוש במוצר שלהן Online, לרבות חברות Enterprise, חברות לפיתוח אתרים, אפליקציות, ביטחוניות, Startup ועוד.

RT Group הינה חברה מוכרת בתעשיה עם אלפי לקוחות במגוון תחומים. חלק מהסטודנטים ישתלבו בחברה שלנו ובחברות שעובדות איתנו.

הסטודנטים לומדים באופן מתמשך מצוות ההדרכה של חטיבת הפיתוח שכוללת סוללה של מהנדסים, מהמנוסים בארץ בפיתוח מערכות תוכנה, חומרה, הנדסה, אינטגרציה, אוטומציה ובדיקות. המהנדסים בקיאים בכל תהליכי ההנדסה, בדיקה של מעגלים מודפסים, כרטיסי פיתוח ומערכות תוכנה מורכבות.

בסיום ההכשרה אנחנו נתמוך ונעזור, על ידי פידבקים חיוביים והמלצות לכל החברות שבשיתוף פעולה איתנו.

אם תזדקק להמלצה בחיפוש עבודה עצמאי, אנחנו נהייה שם בשבילך.

חדש! עד 50% הנחה לקורסי בוקר במתכונת BOOTCAMP!

גמישות היא מילת המפתח בעולמות הפיתוח הטכנולוגיים ועכשיו יש לכם את אותה אג’יליות גם במערכת השעורים, ככה שתוכלו לבחור ללמוד בזמן שמתאים לשגרת היומיום שלכם.
זו ההזדמנות שלכם להצטרף לאחת מתכניות ההכשרה המובילות שלנו להתחיל קריירה טכנולוגית תוך 4 חודשים בלבד, בתנאים נוחים במיוחד. לפרטים והרשמה לחצו כאן


תוכנית לימודים Full Stack

ידוע שכל אחד מאיתנו מגיע עם רמת ידע שונה, כדי להתאים את התכנים אליכם, בנינו 3 תוכניות לימוד בהתאמה לרקע הקודם שלכם:

(מסלול מקיף (לחסרי ניסיון

במסלול זה תלמדו את כל המודולים ותהנו מהתמקצעות מירבית.

 • Full Stack Developer למתחילים שבאים ללא ניסיון קודם או עם מעט מאוד ניסיון בתחום.
 • משך המסלול בין 9 ל-12 חודשים.
 • המסלול בן 500 שעות אקדמיות.
(מסלול מקוצר (לבעלי רקע

מיועד לבעלי רקע קודם בתחום פיתוח תוכנה ואפליקציות.

 • תלמדו רק מודולים הקשורים באופן ישיר לקורס Full Stack Developer.
 • משך המסלול בין 6 ל-7 חודשיים.
 • המסלול בן 350 שעות אקדמאיות.
מסלול בבחירה אישית

מיועד לבעלי ניסיון בתחום שמעוניינים בהשלמה או חיזוק של נושאים בודדים.

 • משך המסלול בין 1-3 חודשים, תלוי בשעות האקדמיות של אותו מודול.
Server Side
קורס SQL 30 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
לימוד ותרגול של שפת SQL. עבודה יסודית על MYSQL. המטרה בקורס היא ללמוד לבצע תקשורת ופעולות שונות עם בסיס הנתונים.
כל תוכנה פועלות לרוב עם כמויות אדירות של נתונים ברקע כמו למשל SQL. כיום, ניתן לאחסן נתונים אלו בסוגים שונים של מסדי נתונים כמו MySQL או Oracle ב-backend. במהלך תפקיד של בודקי תוכנה הם יצטרכו לאמת נתונים אלה ולכן יש צורך בידע של בסיסי נתונים בשאילתות SQL. זאת כדי לבדוק אם הנתונים המתאימים מאוחסנים בבסיסי הנתונים שלך.
בקורס נלמד - SQL Formal Definitions , The Relational Model, SQL Key Notes, SQL Properties, SQL User Objective , Data Definition Language ועוד.
קורס MongoDB 30 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
בקורס תקבלו כלים מעשיים לשימוש במערכת המידע הזו. נלמד להפעיל ולהתקין אותה, נלמד על הסביבה שלה וליצור ולקבוע אינדקסים במערכת ובמקביל נעשה השוואה למערכת זהה MySQL. מודל המסמכים של MongoDB Atlas מאפשר למפתחים לאחסן נתונים כאובייקטים דמויי JSON הדומים לאובייקטים בקוד האפליקציה. עם MongoDB Atlas, אתה יכול להשתמש בכלים ובשפות שאתה מעדיף. נהל את האשכולות שלך עם MongoDB CLI עבור Atlas, או כלי IaC כמו Terraform או Cloudformation.
קורס פייתון - Python 90 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
בקורס זה נתמקד ב- פייתון 3, במטרה לספק את הידע והניסיון הדרושים לתכנות יישומים בתעשייה מונחת עצמים. נלמד כיצד מפתחים תוכנה באמצעות פייתון. אתם תלמדו טכניקות וכלים המתאימים לפיתוח עם שפת פייתון. נלמד תכנות ברמה מקצועית וגבוהה, המתאימה לחברות ההייטק. מדובר בקורס מאוד מעשי שאיתו נעשה גם שימוש בכרטיסי פיתוח.
שפת Python בימים אלו נחשבת לאחת משפות התכנות הפופולריות והמבוקשות ביותר בתעשיית ההייטק. הפופולריות של שפת תכנות זו והשימוש הנרחב שלה בתעשייה במגוון רחב של פרויקטים הופכים את לימודי פייתון לאחד מקורסי התכנות המבוקשים ביותר שכן הביקוש הוא גדול, תחומי התעסוקה מגוונים ובהתאם לכך יש כדאיות גדולה בבחירת שפה זו להתמקצעות בדרך לקריירה מתגמלת עם עתיד מקצועי מפותח.
קורס Node.JS 60 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
קורס NodeJS מעניק הכשרה מעשית לפיתוח לצד שרת ואפליקציות WEB. לימוד מקיף של תיאוריה + פרקטיקה ותרגול של ידע ושיטות עבודה ותרגול מעשי עד שתוכלו לכתוב קוד אפקטיבי
Security - אבטחת אפליקציות ברשת 5 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
לימוד של תכונות אבטחה מסוימות שעוזרות לעצור פריצה לאתרים על ידי האקרים. בעזרת קורס יהיה לכם הידע והכישורים להשתמש בתכונות אלה בצורה המקסימלית
קורס Development to production 5 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
בקורס נתאמן להעלות את אפליקציית האינטרנט לענן ולהפעיל אותה כשירות במצב מאובטח.
קורס GIT (Version Control) 25 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
מערכת לניהול גרסאות מבוססת קוד פתוח, כלי לשמירת גרסאות של הקוד שלך ותהליך פיתוח תוכנה. מטרת המערכת היא לעזור למפתחים לנהל את הקוד, ולעקוב אחר שינויים בקבצי התוכנה. המטרה היא לייעל את התהליכים במהירות.
בקורס זה תלמדו את תכונות הליבה של Git , זרימת עבודה ודרכים שונות לבטל שינויים או לשמור מספר גרסאות של פרויקט וכיצד לשתף פעולה עם צוותים אחרים והמפתחים. הקורס הוא עבור מתכנתים שרוצים לדעת איך להשתמש בתוכנה, ניהול נכון של גרסאות קוד, פיתוח בצורה הטובה והמתאימה ביותר למפתח ועוד.
Client Side
קורס Web Foundations 10 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
בדיקות למערכת מבוססת Web כגון בדיקות אבטחת המידע, עמידה בעומסים load (התאמה לשפות שונות התאמה לדפדפנים שונים ומערכות הפעלה שונות תאימות (ידידותיות, GUI) usability (התאמה ל Mobile - והתאמה למשתמשים מוגבלים) נגישות (בבדיקות אלו מתמקדים הן בצד המשתמש Client והן בצד השרת Server.
קורס לינוקס | Linux Admin 50 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
בקורס תלמדו איך להפעיל את מערכת לינוקס בצורה שוטפת, טכניקות למיקסום השימוש בלינוקס. תוכנית הלימודים מתחלקת לשניים: מבוא ללינוקס - התקנה, ניהול קבצים והרשאות. בסופו של דבר תדעו איך לנהל את המערכת באופן שוטף. בחלק השני של הקורס נלמד על הגדרות המערכת, משתמשים, כרטיסי רשת, ניהול לינוקס קרנל ועוד.
מדובר במערכת הפעלה חינמית מבוססת קוד פתוח והיא נחשבת למערכת הפעלה מאוד בטוחה יחסית לאלטרנטיבות. המערכת מעניקה לבודקי תוכנה ומתכנתים חופש פעולה יעיל. הרוב המכריע של יישומי התוכנה (כמו שרתים, יישומים, מסדי נתונים או שירותי אינטרנט) פרוסים על מערכת ההפעלה לינוקס, לכן זה קריטי שבודקי תוכנה יהיו בעלי ידע וניסיון עם לינוקס.
קורס HTML5 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
קורס HTML5 ייחודי ומקיף שבאמצעותו תקבלו את כל הכלים ליצירת דף אינטרנט.בקורס נלמד את הגרסמה המתקדמת ביותר של HTML5 ובו נלמד יצירת תגיות, לינקים, טבלאות, טפסים ואת כל הבסיס לפיתוח WEB.
קורס CSS3 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
פורמט לעיצוב דפי אינטרנט בעזרתם קובעים את עיצובם של תגים ב - CSS. באמצעות CSS ניתן למקם הגדרות עיצוב בקובץ יחיד, ששינוי בו ישתקף בבת אחת בכל הדפים שעושים בו שימוש. למידה של קוד בסיסי, איך לבדוק את הקוד ולזהות שגיאות. במהלך הקורס תלמדו להשתמש בכל הקודים לעיצוב דף אינטרנט.
קורס Bootstrap 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
סביבת עבודה שמכילה מגוון כלים שמטרתם לעזור לך לייצר אתר או אפליקציה. סביבת עבודה שמכילה טמפלטים מוכנים של CSS ,HTML ,JAVASCRIPT.
קורס Javascript 75 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
בקורס JavaScript נלמד את המושגים הבסיסיים ומשם נעמיק לפונקציות, שגיאות ועבודה עם נתונים. תלמדו כיצד לשפר ולייעל את זמני הפיתוח על ידי שימוש בספריות קיימות. בקורס נלמד גם JQuery מספריית JavaScript. javaScript היא אחת השפות הסקריפטיות הפופולרית היום.
השם javaScript ניתן מטעמי פרסום ובשביל לציין למפתחים שהיא דומה לJAVA רק מעוצבת לתכנות אתרים. קוד המקור לא צריך לעבור תהליך של קימפול (הידור) לשפת ביניים ואז להריץ אותו, אלא המפרש (interpreter) קורא שורה שורה או מקבץ של שורות (למשל scope של פונקציה) ומריץ אותן ישירות. תהליך זה מקל לעיתים להבין היכן התבצעה שגיאה ומאפשר דיבוג קל יותר של השפה.
Framework
קורס ריאקט 60 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
מטרת הקורס היא התמקצעות בספריות, לעבוד נכון עם קומפוננט וארכיטקטורה של Redux. קורס ריאקט הוא ברמה בסיסית מיועד עבור סטודנטים שמכירים JavaScript.

אולג קורזון
ראש תחום פיתוח אפליקציות Web

מרצה בכיר ומנהל תחום פיתוח WEB בחברת Real Time Group.
(HTML5, CSS, JS, jQuery, Angular, React, Node.js, MongoDB ועוד)
בעל ניסיון רחב ומגוון בהדרכות, פיתוח פרוייקטים וייעוץ אסטרטגי בתחום פיתוח אתרים ואפליקציות WEB.

teacher-image-אולג-קורזון

תנאי קבלה

 • המסלול מיועד לחסרי רקע, ללא ניסיון קודם.
 • רצויים מועמדים בעלי יכולות ריאליות.
 • יכולת בסיסית של עבודה מול מחשב.
 • אנגלית ברמה גבוהה .
 • רקע או ניסיון בפיתוח תוכנה בשפות עיליות -יתרון, אך לא הכרחי.
 • ראיון ידע מקצועי.
 • יש לעבור מבחן התאמה.

למי מתאים קורס Full Stack

 • מתכנתים מתחילים המעוניינים להשתלב בתחום תכנות ווב (Web development)
 • אקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית לעולם התכנות ווב.
 • בעלי רקע בסיסי הרוצים לשפר את יכולות תכנות הווב להם.

תהליך הלימוד Full Stack

תהליך הלימוד צעד ראשון
תהליך הלימוד צעד שני
תהליך הלימוד צעד שלישי

תעודות גמר והסמכות

דרישות לזכאות תעודת גמר
 • השתתפות לפחות 80% משעות המסלול
 • הגשת פרויקט הגמר / מבחן מסכם בציון 70 ומעלה
 • חובת הגשת מטלות הקורס לרבות תרגילים, עבודות בית, ופרויקטים

בסיום קורס פול סטאק תוענק תעודת גמר בניית אתרים Full Stack מטעם RTG

תעודת בוגר/ת Real Time College מוכרת בתעשיית ההייטק הגלובלית ונחשבת מקצועית.
אנו עובדים בשיתוף עם משרד העבודה והרווחה.
אישור ההכרה ופיקוח הניתן ע"י משרד הכלכלה למכללת RTG בתחום. מספר מגמה 3473.

למה ללמוד איתנו Full Stack

שיעורים פרטיים
פיתוח פרויקטים
השמה להייטק
קורס חוזר
שכר הלימוד
השיעורים מוקלטים

תהליך ההשמה להייטק

תהליך השמה צעד ראשון
תהליך השמה צעד שני
תהליך השמה צעד שלישי

השמה בחברת הייטק

teacher-image- ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק -

ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק

לקראת סיום הלימודים (80%) סטודנטים בעלי ציון מעל 70 מתחילים התמחות מעשית אצלנו במחלקת פיתוח ומשתלבים בצוות הפיתוח.

אלו בעלי ציון נמוך מ 70 יבצעו בחינה נוספת ובמידת הצורך יחזרו על הקורסים הרלוונטיים שוב ללא תשלום נוסף.

לקראת 90% מהקורס, תוך כדי התמחות מעשית מתחילה העזרה בהשמה, צוות HR שלנו ילווה אתכם בתהליך ההשמה, נכתוב יחד איתכם את קורות החיים ונכין את תיק עבודות שיצטרף אליו.

נאמן אתכם לראיונות עבודה טכניים (באמצעות צוות פיתוח) + ראיונות עבודה אישיים (באמצעות מחלקת HR).

כל סטודנטים המעוניינים יקבלו ליווי מלא עד להשמה בהייטק, קיימת אופציה לסטודנטים מצטיינים להשתלב ב Real Time Group כחלק מהצוות הפיתוח.

המטרה שלנו היא להעניק לכם את הידע והניסיון ולדאוג לכניסתכם החלקה לעולם ההייטק.

בואו ללמוד ולעבוד איתנו בתעשיית ההייטק.

מדריכי לימוד של קורס פול סטאק

Click to Load

לימודי JavaScript

Click to Load

מבוא TypeScript

Click to Load

מבוא NodeJS

שכר לימוד Full Stack

אתה יכול לשלם את שכר הלימוד שלך מראש באמצעות תשלום עצמי, תשלום מעסיק או סיוע ממשלתי.

ישנן אפשרויות רבות של הלוואות אישיות שתוכלו לחקור ולשאול

מלגות זמינות לחיילים משוחררים ואזרחים ותיקים.

חיילים משוחררים ואזרחים ותיקים יכולים לגשת ל הטבות ומלגות מסוימות

חוות דעת סטודנטים

Click to Load
Click to Load
Click to Load

שאלות ותשובות נפוצות

המרצים במסלול ההכשרה לפיתוח Full Stack Web Development מעבירים את החומר הנלמד בשפה העברית אך חומרי הלימוד והעבודת הפיתוח הם בשפה האנגלית.

מחלקת השמה של RT GROUP תעזור לך בכתיבת קו'ח והכנה לראיון עבודה האישי .בהתאם לתקנון המסלול, צרו איתנו קשר למידע נוסף.

Full Stack ופיתוח Web הם אחד התחומים החזקים והמובילים היום בתעשיית הייטק. התחום מורכב מהמון תת-תפקידים והשכר משתנה בהתאם אך באופן כללי ניתן לומר: ממוצע שכר למפתח Full Stack מתחיל עומד היום על כ- 15,000 ש"ח ומעל 3 שנים ניסיון כ- 21,000 ש"ח ומעלה.

העלות של קורס פיתוח full stack משתנה בהתאם למסלול, רגיל או בוטקאמפ. בנוסף, יש מגוון מלגות לחיילים ושוברי הכשרות ממשרד התעסוקה שיכולים לממן באופן מלא או חלקי את שכר הלימוד.

המטרה של לימודי web היא לייצר את אנשי ה- Full Stack כדי שיוכלו להיות רלוונטיים לשוק העבודה, המכללה מקפידה על סילבוסים שמתעדכנים ומשתכללים בזמן אמת, ובהתאם לחידושים הטכנולוגיים והתמורות בתעשייה הטכנולוגית.
במסגרת המסלול ישנם קורסים המחייבים למידה פרונטלית, 'זמן מעבדה', תרגולים ובחינות. בנוסף, המכללה מספקת פלטפורמות מקוונות נוחות ונעימות ללמידה מהבית בזמנם הפרטי של הסטודנטים, בעבור אותם קורסים שניתן ללמוד באופן אישי. המרצים של המכללה מסייעים לסטודנטים לגשר על פערי ידע באמצעות שיעורים פרטיים שמטרתם לחזק את התשתית התאורטית של כל סטודנט וסטודנט.

במהלך קורס Full Stack קיים פרויקט גמר בחטיבת הפיתוח - פיתוח פרויקטים אמיתיים בחטיבת הפיתוח של החברה כאיש צוות WEB - נחשב כניסיון תעסוקתי ומהווה יתרון משמעותי על מועמדים אחרים. הוא פרויקט מתגלגל שיבוצע לאורך כל הקורס.

פיתוח פרויקט web יהיה בחפיפה מלאה עם המודול הנלמד במטרה ליצור תיק עבודות וניסיון מעשי שיהיו ההוכחה לידע והניסיון של המועמד בעת חיפוש עבודה כמפתח Full Stack.

הפרויקט יבוצע בליווי של צוות המהנדסים של מחלקת פיתוח WEB של החברה. הפרויקט מכיל את כלל תכני הלימוד שהועברו במהלך ההכשרה.

קורס Full Stack הוא קורס פיתוח Web או קורס פיתוח אתרים והוא מיועד לכל המעוניינים להתמקצע בתחום האינטרנט ופיתוח בעולם ה Web.

 • חסרי רקע קודם בתחום ה- Web או בעלי רקע בסיסי.
 • בעלי תואר ראשון או הנדסאים המעוניינים בהסבה מקצועית.
 • אנגלית ברמה בינונית-טובה
 • אם יש לך רקע ו/או ניסיון בפיתוח שפות תכנות זהו יתרון
 • המועמד לקורס Full Stack נדרש לעבור ראיון ידע מקצועי + בחינה.

מסלול ההכשרה מתקיים בסניף תל אביב: רחוב נחלת יצחק 32, תל אביב-יפו. יש תחבורה ציבורית נוחה, ליד תחנת רכבת השלום- תל אביב, חנייה קרובה ועוד.. אנו מלמדים באופן היברידי בהתאם להנחיות הממשלה. צרו איתנו קשר למידע נוסף

טבלת שכר קורס פול סטאק

שם תפקיד 1-3 שנות ניסיון 3-5 שנות ניסיון 6-10 שנות ניסיון תפקיד ניהולי
מפתח/ת Full Stack 17,000-23,000 ₪ 22,000-28,000 ₪ 26,000-35,000 ₪ 29,000-38,000 ₪
Java Script Expert 15,000-18,000 ₪ 18,000-26,000 ₪ 26,000-31,000 ₪ 28,000-35,000 ₪
מפתח/ת Node.js 18,000-20,000 ₪ 23,000-32,000 ₪ 28,000-35,000 ₪ 31,000-38,000 ₪
מפתח/ת Python 17,000-21,000 ₪ 22,000-28,000 ₪ 26,000-34,000 ₪ 30,000-38,000 ₪
מפתח/ת Front End 15,000-20,000 ₪ 22,000-30,000 ₪ 28,000-32,000 ₪ 31,000-40,000 ₪
מפתח/ת PHP 13,000-16,000 ₪ 16,000-22,000 ₪ 22,000-31,000 ₪ 28,000-33,000 ₪
Angular 15,000-20,000 ₪ 22,000-30,000 ₪ 28,000-32,000 ₪ 32,000-40,000 ₪
מפתח/ת Java 13,000-18,000 ₪ 19,000-24,000 ₪ 25,000-28,000 ₪ 25,000-30,000 ₪
מפתח/ת Web 17,000-21,000 ₪ 22,000-32,000 ₪ 30,000-35,000 ₪ 30,000-38,000 ₪
מפתח/ת .NET 15,000-19,000 ₪ 18,000-28,000 ₪ 27,000-30,000 ₪ 28,000-35,000 ₪

מאמרים בתחום ההייטק

יש לכם שאלות? נשמח לדבר איתכם ולענות על הכל
© כל הזכויות שמורות Real Time Group