תמונה ראשית למסלול

קורס בוטקאמפ Real Time

פתיחת הקורס
שעות לימוד אקדמיות
מפגשים בשבוע
התמחות מעשית בחטיבת הפיתוח

קורס Real Time Embedded Linux Systems הינו מסלול הדגל של החברה ואחד הקורסים הנדרשים ביותר כיום בתעשיית ההייטק.
בכל שנה יש ביקוש רב לאלפי מהנדסים בתחום Real Time & Embedded Linux, במיוחד כיום ישנו צורך אדיר לעובדים בעלי ידע וניסיון מעשי.
בעשור האחרון השתתפו אלפי סטודנטים בקורס זה, כאשר כ 88% מהבוגרים מצאו עבודה, 100% מאלו שסיימו פרויקט גמר במחלקת הפיתוח מצאו עבודה!

קורס תכנות בוטקאמפ Real Time הינו קורס תכנות מקוצר של מספר חודשים שיעניק לך את הידע והכלים הנדרשים למשרות הבאות:

 • פיתוח מערכות זמן אמת (Real Time)
 • פיתוח מערכות משובצות מחשEmbedded Systems
 • פיתוח מנהלי חומרה (Device Drivers)
 • פיתוח תוכנה במעfרת הפעלה לינוקס (Linux User Space)
 • פיתוח גרעין של מערכת הפעלה לינוקס Linux Kernel

קצת על קורס Embedded Systems

הקורס מכשיר אנשי פיתוח מערכות משובצות מחשב (Embedded Systems) הנמצאות בשימוש מגוון רחב של מוצרים כמו: IOT (האינטרנט של הדברים), סמארטפונים, רכבים ועוד.

הפיתוח למערכות מסוג זה נעשה באמצעות שימוש בכלים ייחודיים שכן נדרשים דיוק ומהירות על מנת להגיב בזמן אמת לאירועים.

כל שנה נקלטים סטודנטים במסלול זה מכוונים להתקבל לאחת מאלפי המשרות הנדרשות בתחום המבוקש הזה בזמן קצר, ולכן נדרש בסיס ידע טוב

מהו מהנדס Embedded? מהנדס Embedded הוא אחד מהתפקידים המבוקשים ביותר על ידי חברות רבות בתעשיית ההייטק.

מפתח Embedded יתכנת מערכות בצורה ישירה על החומרה בסגנון Embedded Bare Board Application.

פיתוח מסוג זה מבוצע ללא מערכת הפעלה, והוא משתמש בשפות חזקות וותיקות כגון C ו ++C

שילוב המומחיות של חטיבת הפיתוח שלנו בתחום Embedded במסלול הלימודים, יוצרת תכנית הכשרה ייחודית ומאז 2007 כל הסטודנטים שסיימו את הפרויקט מצאו עבודה בסוף הקורס.

אנו מציעים למתכנתים מתחילים (בוגרי הנדסה/ מדעי מחשב / מדעים מדויקים / מתכנתים ללא ניסיון) את כלל הקורסים במסלול ואילו למתכנתים בעלי ניסיון להתמקד רק בנושאים הנדרשים להם.

הסבר על תחום Real Time Embedded

מערכות משובצות מחשב Embedded משולבות בחיינו באופן נרחב במוצרי תוכנה ומוצרים טכנולוגיים אשר אנו משתמשים בהם בחיי היום יום.

מחשבים, פלאפונים, תחבורה, כל ציוד טכנולוגי למעשה כולל בתוכו מערכת משובצת מחשב אשר אחרית להפעיל אותו עם או בלי מערכת הפעלה.

מה זה Embedded Systems? פיתוח Embedded Systems נדרש בכדי ליצור את השילוב האופטימלי בין החומרה לתוכנה עבור מפרטי מוצר שונים. במילים אחרות, מערכות מחשוב נפוצות כגון PC, דורשות נפח והספק החשמלי שלא בהכרח יתאימו ליישום של מוצרי מחשוב מבוקשים רבים.

לדוגמה ציודי תקשורת, מצלמות, נגני מדיה, בקרים חכמים. לעומת זאת, לא כל מערכת אלקטרונית כזו או אחרת תאפשר מתן שירותים מספיק מתוחכם וגמיש. כמו שימוש בחיישנים מיוחדים, עבודה עם Timer-ים ויחידות שעון, מסכי תצוגה, כרטיסי קול, רכיבי זיכרון, התממשקות ברשת תקשורת.

בעבר עולם ה Embedded היה מוגבל מאוד. יחידות המחשוב דרשו נפח רב וצריכת חשמל גבוהה, וביצועי החומרה היו בסיסיים, העברת מידע בין ציודים לרוב דרש מדיה מגנטית או יצירה של פרוטוקול תקשורת ללא תקן, סיבוכיות גבוהה, בעיות גמישות וכדומה.

כיום המצב שונה. החומרה עובדת עם ארכיטקטורה ייעודית המתאימה לסגנון המוצר וגמישה מספיק לעריכה ספציפית בהתאם לאילוצים השונים. התוכנה שרצה ע"ג המוצר מאפשרת פעולות מורכבות ומותאמות במיוחד, תוך כדי ניצול החומרה באופן האופטימאלי ביותר שניתן.

מערכות משובצות מחשב הינן מערכות הכוללות CPU (מעבד), כלל המערכות היום-יומיות כגון טלפונים סלולאריים, מחשבי יד (PALM PILOT ) שלטים וכ"ו משתייכות לקטגוריה נ"ל.

בניגוד ל P.C. אשר הינו General Purpose מערכות Embedded הינן מיועדות ומבוססות אפליקציה, כלומר בראש ובראשונה ייעדו אותן באופן אופטימאלי בכדי לתת מענה לאפליקציה הנדרשת.

הארכיטקטורה במערכות אלו שונה מ P.C. ביכולת ומהירות הCPU, מהירות ה System Bus כמות הזיכרון (RAMFlash) הנדרשות וכ"ו.

שפות תכנות למערכות Embedded

במערכות Embedded בחירת שפת התכנות מוכרעת על ידי מספר גורמים שיש לקחת בחשבון:

 • גודל זיכרון ה RAM – זהו הזיכרון הנדיף, כולל את ה Data & Instructors אליו עולים קבצי הרצה.
 • גודל הזיכרון Flash – זהו אמצעי לאחסון נתונים שנכתבו עליו, לדוגמה בעת הייצור, ניתן לכתוב עליו מספר רב של פעמים.
 • מהירות CPU – מהירה או איטית?
 • ניידות – האם זו תוכנה שניתן להתקין על מעבדים שונים או פלטפורמות שונות קלות הטמעה ותחזוקה פשוטה.
 • User Friendly – שימוש פשוט למשתמש

השפה הפופולרית ביותר במקרה של מערכת Embedded היא שפת תכנות C. שפת C היא שפת התכנות הבסיסית בעלת יעילות ופשטות המתאימה באופן מושלם למערכות Embedded.

בנוסף, שפת C מהווה בסיס לשפות תכנות מתקדמות יותר. לכן, אם תרצו לעסוק בתכנות או בבניית מערכות Embedded מכל סוג אנחנו ממליצים מאוד על לימוד שפת C.

מה זה Real Time Systems?

מערכת Real Time (זמן אמת) הינה מערכת בעלת דרישות לביצועים במגבלות זמן מסוימות. כלומר משך העיבוד מרגע זיהוי Event ועד לתגובה חייב להיות קונסיסטנטי ותחום בזמן.

קיימת טעות נפוצה שכל מערכת Real Time הינה בהכרח מערכת Embedded אך לא כך הדבר, קיימות מערכות Real Time מבוססות P.C. וכן מערכות הממומשות בחומרה. המרכיב העיקרי במערכות Real Time הינה המערכת ההפעלה אשר חייבת לעמוד בביצועים הנדרשים.

דוגמאות למערכות הפעלה RT:

 • RT-Linux
 • VxWorks
 • MontaVista Linux

מערכות Real Time מתחלקות לשני סוגים עיקריים:

 • Hard Real Time – במערכות אלה מובטח כי זמן המענה או התגובה (לפסיקה לדוגמא) חייב להתבצע בפרק זמן מסוים (לדוגמא ניווט של טיל או מטוס). במערכות אלה קיים קונפליקט בין דרישות אלו ליכולות של time-sharing systems ולכן שילוב כזה לא נתמך על ידי מערכות הפעלה שנועדו למגוון מטרות (להבדיל ממערכות הפעלה ייעודיות) .
 • Soft Real-Time – במערכות אלה האין התחייבות לעמידה בזמנים מבוססות (best effort), מערכות אלו מגיבות באופן אופטימאלי אך תגובה איטית יותר לא תחשב כ"כשלון" סוג זה שימושי ביישומים כגון מולטימדיה ומציאות מדומה (virtual reality) כנ"ל (Voice Over IP) VOIP.המטרה היא שהמידע יגיע לנמען תוך 150msec אך במידה ו Packet מסויים לא הגיע בזמן קיימת מערכת אשר יודעת לשערך את המידע שהיה צריך להגיע וע"י כך להסתיר את חוסר ההגעה.

תכנית הלימודים משלבת ידע ותרגול (הרבה תרגול) מעשי ומקיף בשיטת Boot-Camp. השיעורים ממוקדים בידע ובכישורים הפרקטיים שנדרשים ממפתחי RT Embedded, נבנו בשיתוף עם חברות הייטק בתעשייה ומתעדכנים על בסיס שוטף בהתאם לפרויקטים בחטיבת הפיתוח שלנו.

הגשת פרויקט בסיום הקורס

בסיום קורס Real Time Bootcamp יוגש פרויקט מלא, המבוצע באמצעות מגוון כלים מתקדמים הזמינים היום בשוק.

הפרויקט שתכינו במהלך הקורס הוא משהו שאנחנו מאוד גאים בו. אתם תוכלו להציג אותו בגאווה ללקוחות כדי להראות את היכולות והניסיון שצברתם בתחום ה-Real Time. גם בריאיון עבודה, תוכלו להשתמש בפרויקט הזה כדי להדגיש את הידע והכישורים שצברתם בקורס.

קורס Real Time Bootcamp של מכללת Real Time הוא קורס שתצא ממנו עם תיק עבודות מעמיק ומלא, אותו תוכל להציג בגאווה!

המטרה הסופית של הקורס היא לספק לסטודנטים את הכלים והידע הדרושים כדי לצאת לשוק העבודה כמומחים מיומנים בתחום. אנחנו מתמקדים בהכשרה מעשית כך שהסטודנטים שלנו יכולים להביא את הידע והניסיון שצברו לעולם המקצועי בצורה מיידית ויעילה.

תקופת התמחות והכשרה בסיום הלימודים

סטודנטים שעברו בהצלחה את המבחנים יקבלו הזדמנות להתמחות מעשית במחלקת הפיתוח של החברה. במהלך ההתמחות, הם יעבדו יחד עם מהנדסי החברה על פרויקטים אמיתיים שמתנהלים בשטח. זהו הזמן שבו הם יכולים להציג את הידע והמיומנויות שרכשו במהלך ההכשרה במסגרת הקורס וללמוד מהניסיון הרב של המהנדסים המנוסים בחברה. הסטודנטים יתמודדו עם פרויקטים ישנים וחדשים אשר החברה מספקת לקהל לקוחותיה.

סטודנטים שצלחו בקורס, עברו את הבחינות הגמר וביצעו התמחות מעשית במחלקת הפיתוח של החברה, התקבלו לעבודה במהירות יותר מאחרים שלא עברו את ההתמחות המעשית. נראה שהמעשה והניסיון שהם רכשו בתמיכת החברה תרמו להם בהצלחה בשוק העבודה.

בסיום תקופת ההכשרה - תהליכי השמה לעבודה

זו הזדמנות מרשימה לסטודנטים שמשתתפים ב Real Time Bootcamp. בשלב ההתמחות המעשית, הם יכולים לקבל ניסיון ממשי ולעבוד על פרויקטים מרתקים שיתנו להם הזדמנות נדירה לשפר את היכולות שלהם ולהתמקצע בתחום ה Real Time Embedded Linux.

RT Group הינה חברה מוכרת בתעשיה עם אלפי לקוחות במגוון תעשיות, ולכן חלק מהסטודנטים ישתלבו בחברה שלנו במחלקת הפיתוח וחלק ישתלבו בחברות שהן הלקוחות שלנו.

הסטודנטים לומדים באופן מתמשך מהצוות של מהנדסים מנוסים בתחום, ומפתחים את הידע והכישורים שנדרשים כדי להצליח בעולם ה Real Time Embedded Linux.

כאשר תסיים את תקופת ההכשרה ב Real Time Bootcamp, נמשיך לתמוך בך ולעזור לך במסעך המקצועי. נספק לך פידבקים חיוביים והמלצות לשלל החברות שאנו עובדים איתם .

כשתזדקק להמלצה במהלך חיפוש העבודה האישי שלך, תמיד נמציא דרך לתמוך ולסייע לך. אתה לא לבד!

תוכנית לימודים Real Time בוטקאמפ

קורס בוטקאמפ Real Time מורכב ממספר קורסים (או מודולים) להלן רשימת הקורסים המלאה.
ידוע שכל אחד מאיתנו מגיע עם רמת ידע שונה , בכדי להתאים את התכנים בדיוק לצרכיך, ניתן לבחור את המסלול המתאים ביותר לך באופן הבא:
**לימודי בוטקאמפ Real Time במכללה מתקיימים במתכונת היברידית (למידה פרונטלית ולמידה אונליין).

מסלול מקיף

זהו המסלול הכולל את כל הקורסים בתחום כדי ליישם אותך כמומחה בתחום.

 • מיועד לחסרי ניסיון | מעט ניסיון בתחום.
 • משך המסלול בין 9-12 חודשיים.
 • 630 שעות אקדמאיות.
מסלול רגיל

זהו המסלול הכולל רק את הקורסים והתכנים הייעודיים כדי ליישם אותך כמפתח בוטקאמפ Real Time.

 • מיועד לבעלי ידע ראשון בעולם ההייטק.
 • משך המסלול בין 6-7 חודשיים.
 • 310 שעות אקדמאיות.
מסלול בבחירה עצמית

במסלול זה באפשרותך לבחור רק את הקורסים והתכנים שאתה יודע שחסר לך ברצונך להשלים.

 • מיועד לאלו בעלי ניסיון בתחום.
 • משך המסלול בין 1-3 חודשים תלוי בשעות האקדמאיות.
Embedded Linux
קורס Linux Fundamentals 75 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
...
קורס Bash Scripting 25 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
Bashהוא למעשה מעטפת Shell מאוד נוחה ויעילה, שפותחה על ידי אנשי ה gnu והיא למעשה ה Shell ברירת מחדל במערכות ה Linux/gnu ומהווה בסיס חיוני למערכת. כמו כל Shell נורמלי, היא כוללת במקביל למערכת חזקה של פקודות, גם שפת סקריפט קלה אך מאוד יעילה.
קורס פייתון - Python 90 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
בקורס זה נתמקד ב- פייתון 3, במטרה לספק את הידע והניסיון הדרושים לתכנות יישומים בתעשייה מונחת עצמים. נלמד כיצד מפתחים תוכנה באמצעות פייתון. אתם תלמדו טכניקות וכלים המתאימים לפיתוח עם שפת פייתון. נלמד תכנות ברמה מקצועית וגבוהה, המתאימה לחברות ההייטק. מדובר בקורס מאוד מעשי שאיתו נעשה גם שימוש בכרטיסי פיתוח.
שפת Python בימים אלו נחשבת לאחת משפות התכנות הפופולריות והמבוקשות ביותר בתעשיית ההייטק. הפופולריות של שפת תכנות זו והשימוש הנרחב שלה בתעשייה במגוון רחב של פרויקטים הופכים את לימודי פייתון לאחד מקורסי התכנות המבוקשים ביותר שכן הביקוש הוא גדול, תחומי התעסוקה מגוונים ובהתאם לכך יש כדאיות גדולה בבחירת שפה זו להתמקצעות בדרך לקריירה מתגמלת עם עתיד מקצועי מפותח.
קורס RT Concepts 40 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
...
קורס Embedded Linux 90 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
...
Embedded Systems
קורס שפת C 90 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
...
קורס ARM - Embedded systems 90 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
...
קורס Networking 40 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
תקשורת מחשבים ברמת CCNA - קורס זה מעניק ידע נרחב בתחום התיאורטי ובתחום המעשי בהתקנה, תחזוקה, הגדרה, הבנה בנתבים ומתגים, תפעול, תיקון רשתות והיכרות עם פרוטוקולי IP.
היכרות עם מושגי מפתח והמכשירים ברשתות מיתוג מנות, היבטים של LANs \ WANs, המבנה והתפקוד של ארכיטקטורות ופרוטוקולים של הרשת.
קורס ++C 90 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
כיסוי תכנות מונחה עצמים באמצעות שפת C++, הדגשת פולימורפיזם, ירושה מרובה, חריגים, ריבוי הפתילים (Multithreading) .

בני כהן
מנכ"ל ומייסד Real Time Group

 • בעל תואר שני M.Sc בהנדסת תקשורת.
 • תואר ראשון (BScTE) בהנדסת אלקטרוניקה.
 • מרצה וראש תחום קורס Real Time Embedded ב-RT-Group.
 • בעל ניסיון של מעל 20 שנה בפיתוח והדרכת מערכות RT Embedded Linux לחברות Enterprise, הביטחוניות ו- Startups המובילות בעולם.

teacher-image-בני-כהן

תנאי קבלה

 • יכולת בסיסית של עבודה מול מחשב.
 • אנגלית ברמה גבוהה.
 • ניסיון בפיתוח בשפת C -יתרון, אך לא הכרחי.
 • ראיון ידע מקצועי.

למי מתאים קורס Real Time בוטקאמפ

 • בוגרי מכללות / אוניברסיטאות חסרי ניסיון בפיתוח המעוניינים בהסבה מקצועית.
 • מהנדסי חומרה/ תוכנה/ מדעי המחשב המעוניינים להתמחות בפיתוח מערכות Real Time.
 • הנדסאים המעוניינים בדריסת רגל בתעשיית ההייטק בתור מהנדסי real time ותפקידים דומים.

תהליך הלימוד בוטקאמפ Real Time

תהליך הלימוד צעד ראשון
תהליך הלימוד צעד שני
תהליך הלימוד צעד שלישי

תעודות גמר והסמכות

דרישות לזכאות תעודת גמר
 • השתתפות לפחות 80% משעות המסלול
 • הגשת פרויקט הגמר / מבחן מסכם בציון 70 ומעלה
 • חובת הגשת מטלות הקורס לרבות תרגילים, עבודות בית, ופרויקטים

בסיום קורס Real Time Embedded תוענק תעודת גמר מפתח תוכנה Real Time Bootcamp מטעם RTG.

תעודת בוגר/ת Real Time College מוכרת בתעשיית ההייטק הגלובלית ונחשבת מקצועית.
אנו עובדים בשיתוף עם משרד העבודה והרווחה.
אישור ההכרה ופיקוח הניתן ע"י משרד הכלכלה למכללת RTG בתחום. מספר מגמה 3451.

למה ללמוד איתנו בוטקאמפ Real Time

שיעורים פרטיים
פיתוח פרויקטים
השמה להייטק
קורס חוזר
שכר הלימוד
השיעורים מוקלטים

תהליך ההשמה להייטק

תהליך השמה צעד ראשון
תהליך השמה צעד שני
תהליך השמה צעד שלישי

השמה בחברת הייטק

teacher-image- ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק -

ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק

REAL TIME GROUP הוא בית תוכנה ומרכז הדרכה המספק שירותי פיתוח, הדרכה והשמה למאות חברות הייטק בארץ ובחו"ל.

צוות משאבי אנוש איתך מהרגע שבו אתה מסיים את הקורס וגם לפני. במהלך תהליך הכנת הפרויקט, נכין איתך את קורות החיים עם הכנת תיק עבודות שיצטרף אליו.

במהלך ההכשרה חטיבת ההשמה תבנה אתכם קורות חיים ותכין אתכם לראיונות עבודה, על מנת שתגיעו למעמד מוכנים ותפגינו מקצועיות וידע מעשי.

מחלקת כח אדם יציגו בפניך את אפשרויות התעסוקה הקיימות. כלל הסטודנטים יקבלו ליווי מלא עד להשמה בהייטק. חלק מהסטודנטים יוכלו להשתלב בחברתינו, כחלק מהצוות או להתראיין אצל אחת מחברות ההייטק שאנו עובדים בשיתוף פעולה.

המטרה שלנו היא, לדאוג לכניסתכם החלקה לעולם ההייטק. בואו לקבל הכשרה, כלים, ידע וניסיון הנדרשים לעבודה בתעשיית ההייטק.

מדריכי לימוד Real Time בוטקאמפ

Click to Load

Linux Versions INTRO

Click to Load

קורס Linux

Click to Load

Linux FEATURES

שידור חי: הקול על הקוד – מכללת Real Time

Click to Load

הצגת פרוייקט שפותח במסגרת קורס Linux Kernel and Device Drivers

Click to Load

כיצד נבדלות מערכות Embedded (עם ובלי מערכות הפעלה)

Click to Load

מה עושה מפתח RT Embedded או מהנדס RT Embedded

שכר לימוד בוטקאמפ Real Time

אתה יכול לשלם את שכר הלימוד שלך מראש באמצעות תשלום עצמי, תשלום מעסיק או סיוע ממשלתי.

ישנן אפשרויות רבות של הלוואות אישיות שתוכלו לחקור ולשאול

מלגות זמינות לחיילים משוחררים ואזרחים ותיקים.

חיילים משוחררים ואזרחים ותיקים יכולים לגשת ל הטבות ומלגות מסוימות

חוות דעת סטודנטים

Click to Load
Click to Load
Click to Load

שאלות ותשובות נפוצות

תנאי הקבלה למסלול הכשרה והשמה לפיתוח Real Time Embedded הם:

 1. יכולת בסיסית של עבודה מול מחשב.
 2. אנגלית ברמה גבוהה.
 3. רצוי ניסיון בפיתוח בשפת C -יתרון, אך לא הכרחי.
 4. אם יש לך רקע ו/או ניסיון בפיתוח שפות תכנות זהו יתרון
 5. ראיון ידע מקצועי.

חברת Real Time Group היא קבוצה המורכבת מ 3 חטיבות:
חטיבת הדרכה, חטיבת השמה, ובית תוכנה לפיתוח פרוייקטים.
בעזרת הניסיון הרחב שלנו בתעשייה אנו יודעים בדיוק מה חברות ההייטק דורשות ואיזה ידע וניסיון דרוש על מנת להשתלב בתעשייה ולפתח קריירה מתגמלת.
אנו עובדים בשיתוף עם חברות מובילות במשק במגוון תחומים ובין היתר מיישמים את בוגרי המסלולים שלנו בחברות אלו לצורך עבודה בתחום פיתוח מערכות משובצות מחשב.

ניסיון מעשי נרחב בפיתוח מערכות Embedded יוביל לקריירה מוצלחת בתעשייה ולכן מסלול ההכשרה נותן דגש רב על עבודה מעשית, פיתוחים, יצירת תיק עבודות ועוד.
המטרה שלנו היא שהסטודנטים שלנו יצברו ניסיון מעשי נרחב כך שבסיום הלימודים יהיה להם הידע הרלוונטי על מנת להתחיל לעבוד בבית התוכנה שלנו אם אצל אחת מהשותפות העסקיות שלנו.

מרצי המסלול לפיתוח מערכות משובצות מחשב מלמדים את החומר בשפה העברית, לצד זאת עזרי הלימוד ועבודת הפיתוח עצמה נעשית בשפה האנגלית ולכן נדרשת אנגלית ברמה טובה לפחות על מנת להצליח בלימודים

מחלקת השמה של RT GROUP תעזור לך בכתיבת קו'ח והכנה לראיון עבודה האישי בהתאם לתקנון המסלול, צרו איתנו קשר למידע נוסף וייעוץ לימודים בתחום

מטרתנו היא להעניק את הידע והניסיון והעזרה הנדרשת על מנת לתת לסטודנטים שלנו את כל הכלים להצלחה, בתוך כך אנו מעניקים עזרה נוספת וליווי אישי בהתאם לצורך ולתקנון המסלול, צרו קשר למידע נוסף

פרויקט גמר הוא בסדר גודל של 150 שעות בהם הסטודנט ישתלב בבית התוכנה שלנו ויעבוד על פרוייקטים אמיתיים מהתעשייה ובליווי של מפתחים בעלי ניסיון נרחב בתחום.

פרויקט מסוג זה הוא מצרך מבוקש וכמעט הכרחי על מנת לצבור את הניסיון המעשי הרלוונטי לצורך עבודה בתעשייה שכן ניסיון תיאורטי בלבד אינו מספיק בדרך כלל לפיתוח קריירה בתחום.

כיום החברות מעוניינות בעובדים עם ניסיון התחלתי כלשהוא על מנת שיביאו ערך לחברה כבר מתחילת העבודה וזה בדיוק מטרת הפרויקט – לתת את הניסיון הנדרש ולעשות את קפיצת המדרגה לקריירה.

טבלת שכר בתחום ה REAL TIME

תחום Real Time מתמקד במערכות משובצות מחשב והעוסקים בו משולבים בכל התעשיות החשובות- בטחון, רפואה, תקשורת ועוד. לכן, התחום מבוקש מאוד בעולם ההייטק והדרישה לעובדים מקצועיים הביאה בצורה טבעית לעלייה בשכר.

התקדמות הטכנולוגיה והצורך בקיצור זמני הפעולות השונות מבטיחות כי השכר ימשיך לעלות גם בעתיד הנראה לעין.

ממוצע שכר בתחום Real Time Bootcamp היום עומד על:

כ- 25,000 ש"ח לעובדים בעלי 0 עד שנתיים ניסיון,

כ- 30,000 ש"ח ומעלה לעובדים מעל שנתיים ניסיון.

מאמרים בתחום ההייטק

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group