תמונה ראשית למסלול

Full Stack Bootcamp

בואו נדבר
פתיחת הקורס
שעות לימוד אקדמיות
מפגשים בשבוע
התמחות מעשית בחטיבת הפיתוח
יש לכם שאלות? נשמח לדבר איתכם ולענות על הכל

תוכנית Full Stack BootCamp - היא מאיץ קריירה של 6 חודשים.
אתה מביא את האנרגיה, הסקרנות והמסירות. אנו נספק בית ספר ברמה עולמית להפוך אותך למפתח תוכנה מומחה. שיעורים חדשים מתחילים כל 8 שבועות.
באמצעות תוכנית לימודים Full Stack BootCamp ומבנה מבוסס פרויקטים, התלמידים לומדים את טכנולוגיות הפיתוח המתקדמות של היום.
Full Stack BootCamp מכין את הבוגרים לתפקידי הנדסת תוכנה בחברות טכנולוגיה מהשורה הראשונה. תכנית הלימודים BootCamp מונעת JavaScript עושה לך היכרות עם טכנולוגיות האינטרנט העדכניות ביותר כגון Node.js, Angular ו-React.
מסלול Full Stack BootCamp מעניק את כלל הידע, הניסיון והכלים הנדרשים לסטודנט בכדי להצטרף לצוות פיתוח כמפתח צד שרת (Server) והן צד לקוח (Client).

הפיתוח ב WEB נחלק לשני תחומים:

 • צד שרת (Server Side) בצד השרת נותן מענה ומשגר נתונים (שאילתות) שהתקבלו מהלקוח, בהינתן ובכל רגע נתון יכולות להיות עשרות אלפי בקשות ישנו צורך בחישוב תשובות מהירות, אחסון המידע וטעינתו, צד השרת הינה לב ליבה של התוכנה.
 • צד לקוח (Client Side) צד הלקוח הינו ממשק המשתמש, לקוח קצה, במהלך השנים גדלה כמות המכשירים והדרכים שאנו צורכים את המידע והיום ישנם אינספור טכנולוגיות, כמו כן, הצרכים השתנו, אם בעבר הייתה דרישה לעמוד סטטי והשארת פרטים, היום הדרישות מורכבות, הכוללות בין השאר תקשורת אינטראקטיבית, הצגת מידע מורכב, מילוי טפסים, עיבוד בזמן אמת והצגתן של מפות אינטראקטיביות.

מפתחי Full Stack הם סוג של מתכנתי "הכול כלול'. עליהם להתמצא בכל שפות הפיתוח וטכנולוגיות הנדרשות לפיתוח תוכנה בצד הלקוח ובצד השרת כדי לתת מענה מלא ומהיר לדרישה הגוברת היום. מדובר בתחום מאוד מבוקש ובשנה האחרונה מספר המשרות עלה ב-39%, השכר הממוצע עומד על כ-15 אלף.

למי שהתוכנית המואצת פחות מתאימה, מבחינת שעות ושאר סיבות, ניתן ללמוד את מסלול Fullstack במתכונת רגילה, לימודי ערב עד שנה.

הגשת פרויקט בסיום הקורס

בסיום קורס Full Stack BootCamp יוגש פרויקט שלם, הבנוי מטובי הכלים הקיימים כיום בשוק.

את הפרויקט שהכנתם, תוכלו להציג בגאווה ללקוחות או בריאיון עבודה שתעשו בתפקיד בתור Full Stack BootCamp מקצועי!

קורס Full Stack BootCamp של מכללת Real Time הוא קורס שתצא ממנו עם תיק עבודות מעמיק ומלא, אותו תוכל להציג ללקוחותיך או למעסיק העתידי שלך!

מטרתנו הסופית היא לספק לסטודנטים שלנו את הכלים והידע הנדרשים כדי להכנס לשוק העבודה עם ניסיון רב כשהם מוכנים להתמודד עם אתגרים מגוונים.

תקופת התמחות והכשרה בסיום הלימודים

לאחר ההצלחה במבחנים, סטודנטים מתחילים את שלב ההתמחות המעשית במחלקת הפיתוח, שם יפתחו ויבצעו פרויקטים אמיתיים מהשטח, יחד עם צוות ההנדסה המנוסה של החברה.

ידוע כי הסטודנטים שהצליחו בקורס, עברו בהצלחה את הבחינות הגמר וביצעו התמחות מעשית במחלקת הפיתוח של החברה, מצאו עבודה במהרה, בזכות הידע והניסיון הרחב שצברו במהלך ההתמחות המעשית.

בסיום תקופת ההכשרה - תהליכי השמה לעבודה

בתחום ה- Full Stack BootCamp קיימות מגוון אופציות לתעסוקה. היום, רוב החברות מאפשרות שימוש במוצריהן באופן מקוון, כולל חברות Enterprise, חברות לפיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות, תעשיות ביטחוניות, חברות Startup ועוד.

RT Group היא חברה מוכרת בתעשיה עם אלפי לקוחות במגוון תחומים. חלק מהסטודנטים שלומדים Full Stack BootCamp יכולים להשתלב בחברה שלנו או בחברות שהן הלקוחות שלנו.

הסטודנטים לומדים באופן מתמשך מצוות ההדרכה של חטיבת הפיתוח שכוללת סוללה של מהנדסים, בעלי הכרות מעמיקה בפיתוח מערכות תוכנה, חומרה, הנדסה, אינטגרציה, אוטומציה ובדיקות. המהנדסים שבסגל ההדרכה מצוידים בידע רחב וניסיון מרובה שנים בעולם ההנדסה, וכמו כן, הם מכירים היטב בתהליכי ההנדסה, בדיקת מעגלים מודפסים, כרטיסי פיתוח ומערכות תוכנה מורכבות.

בסיום תקופת ההכשרה, אנחנו תומכים ומסייעים לסטודנטים על ידי הענקת פידבקים חיוביים והמלצות לכל החברות שאנחנו שותפים איתם.

כאשר תזדקק להמלצה בחיפוש העבודה העצמי אישי שלך, אנחנו תמיד נהייה שם בשבילך.

תוכנית לימודים Full Stack

ידוע שכל אחד מאיתנו מגיע עם רמת ידע שונה, כדי להתאים את התכנים אליכם, בנינו 3 תוכניות לימוד בהתאמה לרקע הקודם שלכם:

(מסלול מקיף (לחסרי ניסיון

במסלול זה תלמדו את כל המודולים ותהנו מהתמקצעות מירבית.

 • Full Stack Bootcamp למתחילים שבאים ללא ניסיון קודם או עם מעט מאוד ניסיון בתחום.
 • משך המסלול בין 9 ל-12 חודשים.
 • המסלול בן 500 שעות אקדמיות.
(מסלול מקוצר (לבעלי רקע

מיועד לבעלי רקע קודם בתחום פיתוח תוכנה ואפליקציות.

 • תלמדו רק מודולים הקשורים באופן ישיר לקורסFull Stack Bootcamp.
 • משך המסלול בין 6 ל-7 חודשיים.
 • המסלול בן 350 שעות אקדמאיות.
מסלול בבחירה אישית

מיועד לבעלי ניסיון בתחום שמעוניינים בהשלמה או חיזוק של נושאים בודדים.

 • משך המסלול בין 1-3 חודשים, תלוי בשעות האקדמיות של אותו מודול.
Server Side
קורס SQL 30 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
לימוד ותרגול של שפת SQL. עבודה יסודית על MYSQL. המטרה בקורס היא ללמוד לבצע תקשורת ופעולות שונות עם בסיס הנתונים.
כל תוכנה פועלות לרוב עם כמויות אדירות של נתונים ברקע כמו למשל SQL. כיום, ניתן לאחסן נתונים אלו בסוגים שונים של מסדי נתונים כמו MySQL או Oracle ב-backend. במהלך תפקיד של בודקי תוכנה הם יצטרכו לאמת נתונים אלה ולכן יש צורך בידע של בסיסי נתונים בשאילתות SQL. זאת כדי לבדוק אם הנתונים המתאימים מאוחסנים בבסיסי הנתונים שלך.
בקורס נלמד - SQL Formal Definitions , The Relational Model, SQL Key Notes, SQL Properties, SQL User Objective , Data Definition Language ועוד.
קורס MongoDB 30 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
בקורס תקבלו כלים מעשיים לשימוש במערכת המידע הזו. נלמד להפעיל ולהתקין אותה, נלמד על הסביבה שלה וליצור ולקבוע אינדקסים במערכת ובמקביל נעשה השוואה למערכת זהה MySQL. מודל המסמכים של MongoDB Atlas מאפשר למפתחים לאחסן נתונים כאובייקטים דמויי JSON הדומים לאובייקטים בקוד האפליקציה. עם MongoDB Atlas, אתה יכול להשתמש בכלים ובשפות שאתה מעדיף. נהל את האשכולות שלך עם MongoDB CLI עבור Atlas, או כלי IaC כמו Terraform או Cloudformation.
קורס פייתון - Python 90 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
בקורס זה נתמקד ב- פייתון 3, במטרה לספק את הידע והניסיון הדרושים לתכנות יישומים בתעשייה מונחת עצמים. נלמד כיצד מפתחים תוכנה באמצעות פייתון. אתם תלמדו טכניקות וכלים המתאימים לפיתוח עם שפת פייתון. נלמד תכנות ברמה מקצועית וגבוהה, המתאימה לחברות ההייטק. מדובר בקורס מאוד מעשי שאיתו נעשה גם שימוש בכרטיסי פיתוח.
שפת Python בימים אלו נחשבת לאחת משפות התכנות הפופולריות והמבוקשות ביותר בתעשיית ההייטק. הפופולריות של שפת תכנות זו והשימוש הנרחב שלה בתעשייה במגוון רחב של פרויקטים הופכים את לימודי פייתון לאחד מקורסי התכנות המבוקשים ביותר שכן הביקוש הוא גדול, תחומי התעסוקה מגוונים ובהתאם לכך יש כדאיות גדולה בבחירת שפה זו להתמקצעות בדרך לקריירה מתגמלת עם עתיד מקצועי מפותח.
קורס Node.JS 60 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
קורס NodeJS מעניק הכשרה מעשית לפיתוח לצד שרת ואפליקציות WEB. לימוד מקיף של תיאוריה + פרקטיקה ותרגול של ידע ושיטות עבודה ותרגול מעשי עד שתוכלו לכתוב קוד אפקטיבי
Security - אבטחת אפליקציות ברשת 5 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
לימוד של תכונות אבטחה מסוימות שעוזרות לעצור פריצה לאתרים על ידי האקרים. בעזרת קורס יהיה לכם הידע והכישורים להשתמש בתכונות אלה בצורה המקסימלית
קורס Development to production 5 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
בקורס נתאמן להעלות את אפליקציית האינטרנט לענן ולהפעיל אותה כשירות במצב מאובטח.
קורס GIT (Version Control) 25 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
מערכת לניהול גרסאות מבוססת קוד פתוח, כלי לשמירת גרסאות של הקוד שלך ותהליך פיתוח תוכנה. מטרת המערכת היא לעזור למפתחים לנהל את הקוד, ולעקוב אחר שינויים בקבצי התוכנה. המטרה היא לייעל את התהליכים במהירות.
בקורס זה תלמדו את תכונות הליבה של Git , זרימת עבודה ודרכים שונות לבטל שינויים או לשמור מספר גרסאות של פרויקט וכיצד לשתף פעולה עם צוותים אחרים והמפתחים. הקורס הוא עבור מתכנתים שרוצים לדעת איך להשתמש בתוכנה, ניהול נכון של גרסאות קוד, פיתוח בצורה הטובה והמתאימה ביותר למפתח ועוד.
Client Side
קורס Web Foundations 10 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
בדיקות למערכת מבוססת Web כגון בדיקות אבטחת המידע, עמידה בעומסים load (התאמה לשפות שונות התאמה לדפדפנים שונים ומערכות הפעלה שונות תאימות (ידידותיות, GUI) usability (התאמה ל Mobile - והתאמה למשתמשים מוגבלים) נגישות (בבדיקות אלו מתמקדים הן בצד המשתמש Client והן בצד השרת Server.
קורס לינוקס | Linux Admin 50 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
בקורס תלמדו איך להפעיל את מערכת לינוקס בצורה שוטפת, טכניקות למיקסום השימוש בלינוקס. תוכנית הלימודים מתחלקת לשניים: מבוא ללינוקס - התקנה, ניהול קבצים והרשאות. בסופו של דבר תדעו איך לנהל את המערכת באופן שוטף. בחלק השני של הקורס נלמד על הגדרות המערכת, משתמשים, כרטיסי רשת, ניהול לינוקס קרנל ועוד.
מדובר במערכת הפעלה חינמית מבוססת קוד פתוח והיא נחשבת למערכת הפעלה מאוד בטוחה יחסית לאלטרנטיבות. המערכת מעניקה לבודקי תוכנה ומתכנתים חופש פעולה יעיל. הרוב המכריע של יישומי התוכנה (כמו שרתים, יישומים, מסדי נתונים או שירותי אינטרנט) פרוסים על מערכת ההפעלה לינוקס, לכן זה קריטי שבודקי תוכנה יהיו בעלי ידע וניסיון עם לינוקס.
קורס HTML5 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
קורס HTML5 ייחודי ומקיף שבאמצעותו תקבלו את כל הכלים ליצירת דף אינטרנט.בקורס נלמד את הגרסמה המתקדמת ביותר של HTML5 ובו נלמד יצירת תגיות, לינקים, טבלאות, טפסים ואת כל הבסיס לפיתוח WEB.
קורס CSS3 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
פורמט לעיצוב דפי אינטרנט בעזרתם קובעים את עיצובם של תגים ב - CSS. באמצעות CSS ניתן למקם הגדרות עיצוב בקובץ יחיד, ששינוי בו ישתקף בבת אחת בכל הדפים שעושים בו שימוש. למידה של קוד בסיסי, איך לבדוק את הקוד ולזהות שגיאות. במהלך הקורס תלמדו להשתמש בכל הקודים לעיצוב דף אינטרנט.
קורס Bootstrap 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
סביבת עבודה שמכילה מגוון כלים שמטרתם לעזור לך לייצר אתר או אפליקציה. סביבת עבודה שמכילה טמפלטים מוכנים של CSS ,HTML ,JAVASCRIPT.
קורס Javascript 75 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
בקורס JavaScript נלמד את המושגים הבסיסיים ומשם נעמיק לפונקציות, שגיאות ועבודה עם נתונים. תלמדו כיצד לשפר ולייעל את זמני הפיתוח על ידי שימוש בספריות קיימות. בקורס נלמד גם JQuery מספריית JavaScript. javaScript היא אחת השפות הסקריפטיות הפופולרית היום.
השם javaScript ניתן מטעמי פרסום ובשביל לציין למפתחים שהיא דומה לJAVA רק מעוצבת לתכנות אתרים. קוד המקור לא צריך לעבור תהליך של קימפול (הידור) לשפת ביניים ואז להריץ אותו, אלא המפרש (interpreter) קורא שורה שורה או מקבץ של שורות (למשל scope של פונקציה) ומריץ אותן ישירות. תהליך זה מקל לעיתים להבין היכן התבצעה שגיאה ומאפשר דיבוג קל יותר של השפה.
Framework
קורס ריאקט 60 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
מטרת הקורס היא התמקצעות בספריות, לעבוד נכון עם קומפוננט וארכיטקטורה של Redux. קורס ריאקט הוא ברמה בסיסית מיועד עבור סטודנטים שמכירים JavaScript.

אולג קורזון
ראש תחום פיתוח אפליקציות Web

מרצה בכיר ומנהל תחום פיתוח WEB בחברת Real Time Group.
(HTML5, CSS, JS, jQuery, Angular, React, Node.js, MongoDB ועוד)
בעל ניסיון רחב ומגוון בהדרכות, פיתוח פרוייקטים וייעוץ אסטרטגי בתחום פיתוח אתרים ואפליקציות WEB.

teacher-image-אולג-קורזון

תנאי קבלה

 • 12 שנות לימוד.
 • 4 יח"ל לפחות באנגלית.
 • 4 יח"ל לפחות במתמטיקה.
 • היכרות עם Object Oriented Programming.
 • ראיון ידע מקצועי + בחינה .

למי מתאים קורס Full Stack BootCamp

 • כלל המעוניינים להתמקצע בתחום האינטרנט ופיתוח בעולם ה Web.
 •  חסרי רקע קודם בתחום ה- Web או בעלי רקע בסיסי.
 • בעלי תואר ראשון או הנדסאים המעוניינים בהסבה מקצועית.

תהליך הלימוד Full Stack BootCamp

תהליך הלימוד צעד ראשון
תהליך הלימוד צעד שני
תהליך הלימוד צעד שלישי

תעודות גמר והסמכות

דרישות לזכאות תעודת גמר
 • השתתפות לפחות 80% משעות המסלול
 • הגשת פרויקט הגמר / מבחן מסכם בציון 70 ומעלה
 • חובת הגשת מטלות הקורס לרבות תרגילים, עבודות בית, ופרויקטים

בסיום Full Stack BootCamp תוענק תעודת גמר "בניית אתרים Full Stack" מטעם Real Time Group.

תעודת בוגר/ת Real Time College מוכרת בתעשיית ההייטק הגלובלית ונחשבת מקצועית.
אנו עובדים בשיתוף עם משרד העבודה והרווחה.
אישור ההכרה ופיקוח הניתן ע"י משרד הכלכלה למכללת RTG בתחום.
מספר מגמה 3473.

למה ללמוד איתנו Full Stack BootCamp

שיעורים פרטיים
פיתוח פרויקטים
השמה להייטק
קורס חוזר
שכר הלימוד
השיעורים מוקלטים

תהליך ההשמה להייטק

תהליך השמה צעד ראשון
תהליך השמה צעד שני
תהליך השמה צעד שלישי

השמה בחברת הייטק

teacher-image- ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק -

ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק

לקראת סיום הלימודים (80%) סטודנטים בעלי ציון מעל 70 מתחילים התמחות מעשית אצלנו במחלקת פיתוח ומשתלבים בצוות הפיתוח.

אלו בעלי ציון נמוך מ 70 יבצעו בחינה נוספת ובמידת הצורך יחזרו על הקורסים הרלוונטיים שוב ללא תשלום נוסף.

לקראת 90% מהקורס, תוך כדי התמחות מעשית מתחילה העזרה בהשמה, צוות HR שלנו ילווה אתכם בתהליך ההשמה, נכתוב יחד איתכם את קורות החיים ונכין את תיק עבודות שיצטרף אליו.

נאמן אתכם לראיונות עבודה טכניים (באמצעות צוות פיתוח) + ראיונות עבודה אישיים (באמצעות מחלקת HR).

כל סטודנטים המעוניינים יקבלו ליווי מלא עד להשמה בהייטק, קיימת אופציה לסטודנטים מצטיינים להשתלב ב Real Time Group כחלק מהצוות הפיתוח.

המטרה שלנו היא להעניק לכם את הידע והניסיון ולדאוג לכניסתכם החלקה לעולם ההייטק.

בואו ללמוד ולעבוד איתנו בתעשיית ההייטק.

שכר לימוד Full Stack BootCamp

אתה יכול לשלם את שכר הלימוד שלך מראש באמצעות תשלום עצמי, תשלום מעסיק או סיוע ממשלתי.

ישנן אפשרויות רבות של הלוואות אישיות שתוכלו לחקור ולשאול

מלגות זמינות לחיילים משוחררים ואזרחים ותיקים.

חיילים משוחררים ואזרחים ותיקים יכולים לגשת ל הטבות ומלגות מסוימות

חוות דעת סטודנטים

Click to Load
Click to Load
Click to Load

שאלות ותשובות נפוצות

Boot camps הם מפגשי אימון אינטנסיביים לטווח קצר שנועדו להכין את התלמידים למציאות המעשית של התפתחות.
במכללת REAL TIME מסלול בוקר או BOOTCAMP - מסלול הכשרה כולל 4 חודשי לימוד היברידי + חודשיים פרויקט בחטיבת הפיתוח.

הקורס היחיד בתעשייה שתצא ממנו עם תיק עבודות מעמיק ומלא אותו תוכל להציג ללקוחותיך או למעסיק העתידי שלך!

לימוד קוד מגיע באופן טבעי לחלק מהאנשים, אך לאחרים קשה יותר. לכן, חלק מהאנשים יצליחו להשיג מיקום עבודה בקלות לאחר השלמת Bootcamp.

כן, גוגל שוכרת בוגרי bootcamp במגוון רחב של תפקידים ברחבי הארגון שלה. דף הקריירה של גוגל מציין שאינך צריך תואר במדעי המחשב עבור כל תפקיד של גוגל. חלק מהתפקידים אתה יכול לצאת טרי מהבוטקאמפ, וחלק דורש ניסיון מעשי יותר בתעשיית הטכנולוגיה.

מפתח full stack web הוא אדם שיכול לפתח תוכנת לקוח ושרת כאחד. בנוסף לשליטה ב-HTML ו-CSS, הוא/היא גם יודע: לתכנת דפדפן (כמו שימוש ב-JavaScript, jQuery, Angular או Vue) לתכנת שרת (כמו שימוש ב-PHP, ASP, Python או Node).

טבלת שכר Full Stack BootCamp

1- 3 3- 5 6- 10 ניהולי
מפתח/ת Full Stack 17,000-23,000 ₪ 22,000-28,000 ₪ 26,000-35,000 ₪ 29,000-38,000 ₪
Java Script Expert 15,000-18,000 ₪ 18,000-26,000 ₪ 26,000-31,000 ₪ 28,000-35,000 ₪
מפתח/ת Node.js 18,000-20,000 ₪ 23,000-32,000 ₪ 28,000-35,000 ₪ 31,000-38,000 ₪
מפתח/ת Python 17,000-21,000 ₪ 22,000-28,000 ₪ 26,000-34,000 ₪ 30,000-38,000 ₪
מפתח/ת Front End 15,000-20,000 ₪ 22,000-30,000 ₪ 28,000-32,000 ₪ 31,000-40,000 ₪
מפתח/ת PHP 13,000-16,000 ₪ 16,000-22,000 ₪ 22,000-31,000 ₪ 28,000-33,000 ₪
Angular 15,000-20,000 ₪ 22,000-30,000 ₪ 28,000-32,000 ₪ 32,000-40,000 ₪
מפתח/ת Java 13,000-18,000 ₪ 19,000-24,000 ₪ 25,000-28,000 ₪ 25,000-30,000 ₪
מפתח/ת Web 17,000-21,000 ₪ 22,000-32,000 ₪ 30,000-35,000 ₪ 30,000-38,000 ₪
מפתח/ת .NET 15,000-19,000 ₪ 18,000-28,000 ₪ 27,000-30,000 ₪ 28,000-35,000 ₪

מאמרים בתחום ההייטק

יש לכם שאלות? נשמח לדבר איתכם ולענות על הכל
© כל הזכויות שמורות Real Time Group