אנו מציעים מסלולי הכשרה מתקדמים לעולם ההייטק, המעניקים לך את הידע והכלים הנחוצים להצלחה בתחום. אנחנו עוזרים לסטודנטים שלנו למצוא עבודה בהייטק לאחר ההכשרה, ומלווים אותם בכל שלב מתחילת הלימודים ועד להשמה מוצלחת בחברת הייטק.

מסלולי Embedded Systems

מערכות EMBEDDED הן מערכות מחשב המוטמעות במכשירים ולא משמשות כמחשבים עצמאיים. בקורסים הקשורים, הסטודנטים לומדים עקרונות התכנות, הבנת החומרה, אינטגרציה עם מכשירים אחרים, ופתרונות לבעיות פרקטיות בתחום.

מסלולי Data & Machine Learning

מסלולים בתחומי הDATA, ML וAI מקנים לסטודנטים שלנו מערך ידע והמיומנויות הנדרשות לעבודה עם נתונים ולימוד מכונה. בקורסים סטודנטים לומדים על עיבוד וניתוח נתונים, בניית מודלים חכמים, שילוב כלים חדשניים ופיתוח אלגוריתמים לאוטומציה של קבלת החלטות.

מסלולי Cyber Security

לימודי סייבר ואבטחת מידע מתמקדים בהקניית מיומנויות וידע הנדרשים להגנה על מערכות מידע ותשתיות רשת מפני איומים ותקיפות סייבר. במסגרת הקורסים הסטודנטים לומדים לזהות ולמנוע פריצות, לנהל סיכונים באופן יעיל, להכיר ולהתמודד עם תוכנות זדוניות, להבין מכלולי הצפנה וליישם מדיניות אבטחת מידע ברמות שונות. כמו כן, הם נחשפים לכלים הכי מתקדמים בתחום, ולומדים לעבוד עם צוותי אבטחת מידע באופן מקצועי.

מסלול DevOps

DevOps זה למעשה שילוב בין הפיתוח לתפעול שמטרתו לקצר מחזורי פיתוח ולשפר את יעילות העבודה. בקורס DevOpsלומדים על אוטומטיזציה של תהליכים, ניהול תשתיות, עבודה עם כלים כמו Docker , Kubernetes ושיטות עבודה גמישות וחדשניות.

מסלול ניהול שרתי Linux

IT, או טכנולוגיית מידע, היא תחום העוסק בשימוש וניהול של מערכות מחשב, רשתות ומידע. בקורסי IT, סטודנטים לומדים על ניהול מערכות ושרתים, אבטחת מידע, רשתות מחשבים, בסיסי נתונים, פיתוח תוכנה, ושירות לקוח. הקורסים מספקים ידע טכני רחב ומיומנויות מעשיות.

מסלול Web Development

WEB DEVELOPER עוסק בבניית ופיתוח אתרי אינטרנט ויישומי רשת. בקורסי פיתוח אתרים לומדים לתכנת בשפות כמו HTML, CSS, וJavaScript, להבין את עקרונות העיצוב והמשתמש, לעבוד עם מסדי נתונים, וליישם טכנולוגיות שרת-צד כמו Node.js. המטרה היא לפתח אתרים יפים ופונקציונליים.

מסלולי QA

QAאו בדיקות איכות תוכנה, היא תחום המתמקד בבדיקה ובהבטחת איכות המוצר. בקורסי QA לומדים טכניקות ומתודולוגיות שונות לבדיקת תוכנה, כולל בדיקות ידניות, אוטומטיות, ובדיקות קוד. נלמד גם כיצד לזהות באגים, לכתוב דוחות בדיקה, ולעבוד בצורה מקצועית עם צוותי פיתוח.

יש לכם שאלות? נשמח לדבר איתכם ולענות על הכל
© כל הזכויות שמורות Real Time Group