תמונה ראשית למסלול

קורס בינה מלאכותית (AI) מבוסס Machine Learning

בואו נדבר
פתיחת הקורס
שעות לימוד אקדמיות
מפגשים בשבוע
התמחות מעשית בחטיבת הפיתוח
יש לכם שאלות? נשמח לדבר איתכם ולענות על הכל

בינה מלאכותית Artificial intelligence) AI) היא תת תחום במדעי המחשב ובבינה מלאכותית המשיק לתחומי הסטטיסטיקה והאופטימיזציה.
תחום בינה מלאכותית עוסק בפיתוח אלגוריתמים המיועדים לאפשר למחשב ללמוד מתוך דוגמאות, ופועל במגוון משימות חישוביות בהן התכנות הקלאסי אינו אפשרי.
למידת מכונה בפועל מתבצעת באמצעות תתי- תחום ענפים משלה, כמו: Deep learning ו- Natural language processing האחריות ברמת המיקרו לתהליך הירידה לפרטים של עיבוד המידע, ניתוח וטיובו במספר דרכים.

מה זה ML?

Machine Learning היא תוכנה עם אלגוריתם מבוסס סטטיסטיקה נכנסת לבסיס הנתונים, ובאמצעות אימון חוזר "מאמצת את המוח" של האלגוריתם כדי ללמוד כיצד לספק תוצאות טובות יותר למטרות כגון: זיהוי, שפה, עיבוד תמונה וכו'. תהליך שיפור המידע מיושם באמצעות רשת עצבית המקבילה לנוירונים אנושיים. כך בעצם התוכנית לומדת לקלוט ולהשלים מידע (כן...כמו שתלמיד בית ספר משנן חומר לימוד למבחן).


תהליך בניית פרויקט ML

מה זה בינה מלאכותית?

בינה מלאכותית זהו למעשה המדע אשר מאפשר למחשבים להתנהג ללא תכנות מדויק, ובשל היותו כזה יש לו כוח רב ומשמעות רבה בשימוש כוח האלגוריתם במגוון דרכים לטובת האדם, כגון: הסקת תובנות עסקיות, שיפור תהליכים במגוון תחומים כולל רפואה ותחבורה, ייצור מהיר ותקין של מוצרים חדשים בתחומים רבים ועוד ... התחום הפך לפופולרי מאוד כי הוא תופס חלק יותר חשוב ומייצר עבורנו ערך רב ולכן הוא ימשיך גם בעתיד.

למעשה בינה מלאכותית הוא תחום שקיים כבר כמה עשרות שנים, אך בשנים האחרונות עולם הטכנולוגיה שם את פעמיו בתחום זה. מדובר בעצם בתחום מעולם הבינה המלאכותית, שעוסק בפיתוחם של האלגוריתמים המאפשרים למחשבים ללמוד מתוך דוגמאות ולהצליח בעצמם לייצר חישובים מורכבים ומסובכים אותם לא ניתן לכתוב בקוד.

כך לדוגמה, ניתן ללמד מחשבים לסנן תוצאות לא רלוונטיות, לאסוף נתונים, או לעבד מידע לכדי מסקנות סטטיסטיות. בעידן של גלובליזציה, בו שימוש באפליקציות נעשה על ידי משתמשים רבים מכל רחבי העולם בו זמנית, Machine Learning הוא מוטיב מרכזי בפיתוח של תוכנות במטרה להתמודד עם המידע הרב הזורם בתוכן.

חשוב לדעת כי כיום אנשי Machine Learning מבוקשים מאוד בחברות הייטק וטכנולוגיה והם דורשות גם ניסיון וידע קודם בתכנות. הלימודים במכללת RTG מיועדים ומתאימים במיוחד עבור אנשי מקצוע חרוצים המעוניינים להתפתח אל תוך התחום המרתק והמשגשג הזה.

machine-learning-קורס

קורס בינה מלאכותית - מה לומדים בו?

המכללה שלנו מציעה קורס Machine Learning מקיף ומעשי. הקורס מתבסס על הניסיון הרב של מרכז הפיתוח וההדרכה בעבודת בינה מלאכותית לצד פיתוח תוכנה.

המטרה של לימודי Machine Learning היא לייצר את אנשי ה- AI כדי שיוכלו להיות רלוונטיים לשוק העבודה.

1. נלמד תחילה את הבסיס ל - Python, SQL ו- AWS עם הכנה ללימודי תחום הבינה המלאכותית.

2. בשלב הבא תתווסף שכבת ידע של /Machine Learning.

3. בשלב השלישי לומדים /Big Data And Cloud, Deep Learning with TensorFlow, Git.

במהלך קורס ML יתורגלו מקרים אמיתיים. נלמד את הטכניקות לפי דרישות השוק העדכניות, כך שבסוף המסלול הסטודנט יוכל להציג תיק עבודות מגוון עם ידע עשיר על מנת לצאת לשוק. מוכן ובשל יותר' בדרך לקריירה מבטיחה.

קורס ההדרכה המעשי של קבוצת RT-Group, מספק את הנתיב המלא והמקיף ביותר להנדסת למידת מכונה. הוא נועד לספק את הידע, כלי הפיתוח והניסיון הדרוש על מנת למקם אותך כמפתחי למידת מכונה ולעזור לך להשתלב בחטיבת הפיתוח של החברה שלנו בתעשיית ההיי-טק הישראלית והעולמית.

הגשת פרויקט בסיום הקורס

בסיום קורס AI - בינה מלאכותית יוגש פרויקט שלם, הבנוי מטובי הכלים הקיימים בשוק.

בסיום הקורס, תוכלו להציג את הפרויקט שהכנתם בגאווה!

פרויקט זה מבוסס על מגוון כלים חדישים בשוק וישמש אתכם בראיון עבודה כמו גם בהצגה ללקוחות פוטנציאליים.

המטרה הסופית של הקורס היא להכשיר את הסטודנטים כך שיצאו עם ניסיון רציני לשוק העבודה.

תקופת התמחות והכשרה בסיום הלימודים

לאחר הקורס, סטודנטים שהשלימו את הקורס בהצלחה יתחילו תקופת התמחות מעשית במחלקת הפיתוח. במהלך תקופה זו, יעבדו ביחד עם מהנדסים מנוסים בחברת RT Group על פרויקטים אמיתיים שהחברה מספקת ללקוחותיה.

במהלך הקורס, בוגרים שעברו את המבחנים וביצעו התמחות מעשית בחברה זו, הצטרפו לשוק העבודה בזמן קצר יותר מאחרים, בעיקר בשל הידע והניסיון הרב שצברו.

בסיום תקופת ההכשרה - תהליכי השמה לעבודה

בתחום AI - בינה מלאכותית ישנן הרבה הזדמנויות לתעסוקה. רוב החברות מאפשרות שימוש במוצריהן באופן מקוון, וישנן הזדמנויות רבות לעבוד עם חברות Enterprise, חברות לפיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות, תעשיות ביטחוניות, חברות Startup ועוד.

RT Group הינה חברה מוכרת עם אלפי לקוחות, ולכן חלק מהסטודנטים ישתלבו בחברה שלנו וחלק בחברות שהן הלקוחות שלנו.

לכל סטודנט שיחפש עבודה בסיום הקורס, נתמוך בו על ידי פידבקים חיוביים והמלצות לחברות שעובדות בשיתוף פעולה עם RT Group.

כאשר תזדקק להמלצה בחיפוש העבודה העצמי אישי שלך, אנחנו תמיד נהייה שם בשבילך.

חדש! עד 50% הנחה לקורסי בוקר במתכונת BOOTCAMP!

גמישות היא מילת המפתח בעולמות הפיתוח הטכנולוגיים ועכשיו יש לכם את אותה אג’יליות גם במערכת השעורים, ככה שתוכלו לבחור ללמוד בזמן שמתאים לשגרת היומיום שלכם.
זו ההזדמנות שלכם להצטרף לאחת מתכניות ההכשרה המובילות שלנו להתחיל קריירה טכנולוגית תוך 4 חודשים בלבד, בתנאים נוחים במיוחד. לפרטים והרשמה לחצו כאן


תוכנית לימודים בינה מלאכותית

ידוע שכל אחד מאיתנו מגיע עם רמת ידע שונה, כדי להתאים את התכנים אליכם, בנינו 3 תוכניות לימוד בהתאמה לרקע הקודם שלכם:

(מסלול מקיף (לחסרי ניסיון

במסלול זה תלמדו את כל המודולים ותהנו מהתמקצעות מירבית.

 • בינה מלאכותית (AI) מבוסס Machine Learning למתחילים שבאים ללא ניסיון קודם או עם מעט מאוד ניסיון בתחום.
 • משך המסלול בין 9 ל-12 חודשים.
 • המסלול בן 335 שעות אקדמיות.
(מסלול מקוצר (לבעלי רקע

מיועד לבעלי רקע קודם בתחום פיתוח תוכנה ואפליקציות.

 • תלמדו רק מודולים הקשורים באופן ישיר לקורס בינה מלאכותית (AI) מבוסס Machine Learning.
 • משך המסלול בין 6 ל-7 חודשיים.
 • המסלול בן 155 שעות אקדמאיות.
מסלול בבחירה אישית

מיועד לבעלי ניסיון בתחום שמעוניינים בהשלמה או חיזוק של נושאים בודדים.

 • משך המסלול בין 1-3 חודשים, תלוי בשעות האקדמיות של אותו מודול.
Machine Learning & Data Science
קורס ML Fundamentals 25 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
קורס זה מציג את התיאוריה והיסודות של למידת מכונה, כמו גם שיטות עבודה מומלצות עבור ML.
קורס Scientific Python 30 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
קורס Scientific Python במכללת RTG הוא חלק ממערך לימודים מתקדם, המכשיר את הסטודנטים ביכולות הנדרשות לניתוח מתקדם של נתונים מדעיים. במהלך הקורס, הסטודנטים מפתחים מיומנויות בשפת Python ומתרגלים שימוש בספריות כמו NumPy, Pandas ו-Matplotlib לעיבוד וניתוח של נתונים. המידע מועבר דרך פרויקטים מעשיים, המאפשרים להחיל את הידע ולפתח יכולות בסביבה ממוקדת פתרונות. בסיום הקורס, הסטודנטים מנהלים ניתוח מעמיק ומציגים את ממצאיהם בפרויקט הגמר. הקורס מעניק לכם את הכלים לפריצת דרך בעולם הנתונים המורכבים.
קורס ML With Python 50 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
Python מציעה מגוון רחב של ספריות שיכולות לשמש עבור ML(NumPy, SciPy, Matplotlib). בקורס זה נלמד כיצד ליישם את הכלים בספריות אלו. ובעזרת כלים אלו, נממש מודלים שנלמדו בקורסים הקודמים.
קורס Deep Learning with Tensorflow 50 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול מקוצר
Deep Neural Networks שואבת השראה מהאופן שבו פועל המוח האנושי ומהווה תת-הקבוצה המתקדמת ביותר של בינה מלאכותית. תלמד כיצד לפתח ולבדוק מודלים של Deep Learning באמצעות פלטפורמות TensorFlow \ Keras עבור פרויקטים של ML ו- /Neural Networks.
Software Programming Courses
קורס פייתון - Python 90 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
בקורס זה נתמקד ב- פייתון 3, במטרה לספק את הידע והניסיון הדרושים לתכנות יישומים בתעשייה מונחת עצמים. נלמד כיצד מפתחים תוכנה באמצעות פייתון. אתם תלמדו טכניקות וכלים המתאימים לפיתוח עם שפת פייתון. נלמד תכנות ברמה מקצועית וגבוהה, המתאימה לחברות ההייטק. מדובר בקורס מאוד מעשי שאיתו נעשה גם שימוש בכרטיסי פיתוח.
שפת Python בימים אלו נחשבת לאחת משפות התכנות הפופולריות והמבוקשות ביותר בתעשיית ההייטק. הפופולריות של שפת תכנות זו והשימוש הנרחב שלה בתעשייה במגוון רחב של פרויקטים הופכים את לימודי פייתון לאחד מקורסי התכנות המבוקשים ביותר שכן הביקוש הוא גדול, תחומי התעסוקה מגוונים ובהתאם לכך יש כדאיות גדולה בבחירת שפה זו להתמקצעות בדרך לקריירה מתגמלת עם עתיד מקצועי מפותח.
קורס SQL 30 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
לימוד ותרגול של שפת SQL. עבודה יסודית על MYSQL. המטרה בקורס היא ללמוד לבצע תקשורת ופעולות שונות עם בסיס הנתונים.
כל תוכנה פועלות לרוב עם כמויות אדירות של נתונים ברקע כמו למשל SQL. כיום, ניתן לאחסן נתונים אלו בסוגים שונים של מסדי נתונים כמו MySQL או Oracle ב-backend. במהלך תפקיד של בודקי תוכנה הם יצטרכו לאמת נתונים אלה ולכן יש צורך בידע של בסיסי נתונים בשאילתות SQL. זאת כדי לבדוק אם הנתונים המתאימים מאוחסנים בבסיסי הנתונים שלך.
בקורס נלמד - SQL Formal Definitions , The Relational Model, SQL Key Notes, SQL Properties, SQL User Objective , Data Definition Language ועוד.
קורס AWS 35 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
הקורס נועד לעזור לך לקבל הבנה מעמיקה של העקרונות והשירותים הארכיטקטוניים של Amazon Web Services (AWS). תלמד כיצד לעצב ולהתאים יישומי ענן של AWS עם שיטות עבודה המומלצות על ידי אמזון.
קורס GIT (Version Control) 25 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
מערכת לניהול גרסאות מבוססת קוד פתוח, כלי לשמירת גרסאות של הקוד שלך ותהליך פיתוח תוכנה. מטרת המערכת היא לעזור למפתחים לנהל את הקוד, ולעקוב אחר שינויים בקבצי התוכנה. המטרה היא לייעל את התהליכים במהירות.
בקורס זה תלמדו את תכונות הליבה של Git , זרימת עבודה ודרכים שונות לבטל שינויים או לשמור מספר גרסאות של פרויקט וכיצד לשתף פעולה עם צוותים אחרים והמפתחים. הקורס הוא עבור מתכנתים שרוצים לדעת איך להשתמש בתוכנה, ניהול נכון של גרסאות קוד, פיתוח בצורה הטובה והמתאימה ביותר למפתח ועוד.

אלכס שויחט
ראש תחום Machine Learning

לאלכס יש תואר ראשון בתחום מערכות מידע (BSC), תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.
אלכס הוא במקצועו מהנדס RT \ Machine Learning. מומחה בתחום ה - AI, עם מעל ל -13 שנות ניסיון בפיתוח, ניהול והעברת פרויקטים מפיתוח לייצור במגוון תחומים כגון, Linux Embedded.
לאלכס יש ניסיון עם עבודה בשילוב Machine learning ו- Deep Learning בתחום ה- Computer Vision ו- Data Analysis.

teacher-image-אלכס-שויחט

תנאי קבלה

 • בוגרי מכללות או אוניברסיטאות המעוניינים להתמחות בפיתוח מערכות בינה מלאכותית / AI.
 • מהנדסי חומרה/ תוכנה/ מדעי המחשב חסרי ניסיון בתחום זה אשר מעוניינים בהסבה מקצועית.
 • בעלי רקע וניסיון קודם רלוונטי לרבות פיתוח בשפת פייתון, עבודה עם מערכת ההפעלה לינוקס.

למי מתאים קורס AI - בינה מלאכותית

 • כישורי מחשב בסיסיים (הפעלת Windows OS).
 • ידע בסיסי במתמטיקה וסטטיסטיקה (אין צורך להיות מתמטיקאי רק הבסיס).
 • אין צורך בניסיון קודם בתכנות.

תהליך הלימוד

תהליך הלימוד צעד ראשון
תהליך הלימוד צעד שני
תהליך הלימוד צעד שלישי

תעודות גמר והסמכות

דרישות לזכאות תעודת גמר
 • השתתפות לפחות 80% משעות המסלול
 • הגשת פרויקט הגמר / מבחן מסכם בציון 70 ומעלה
 • חובת הגשת מטלות הקורס לרבות תרגילים, עבודות בית, ופרויקטים
בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת גמר AI Artificial Intelligence של Real Time College תעודת בוגר/ת Real Time College מוכרת בתעשיית ההייטק הגלובלית ונחשבת מקצועית.
אנו עובדים בשיתוף עם משרד העבודה והרווחה.
אישור ההכרה ופיקוח הניתן ע"י משרד הכלכלה למכללת RTG בתחום. מספר מגמה 3362.

למה ללמוד איתנו

שיעורים פרטיים
פיתוח פרויקטים
השמה להייטק
קורס חוזר
שכר הלימוד
השיעורים מוקלטים

תהליך ההשמה להייטק

תהליך השמה צעד ראשון
תהליך השמה צעד שני
תהליך השמה צעד שלישי

השמה בחברת הייטק

teacher-image- ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק -

ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק

לקראת סיום הלימודים (80%) סטודנטים בעלי ציון מעל 70 מתחילים התמחות מעשית אצלנו במחלקת פיתוח ומשתלבים בצוות הפיתוח.

אלו בעלי ציון נמוך מ 70 יבצעו בחינה נוספת ובמידת הצורך יחזרו על הקורסים הרלוונטיים שוב ללא תשלום נוסף.

לקראת 90% מהקורס, תוך כדי התמחות מעשית מתחילה העזרה בהשמה, צוות HR שלנו ילווה אתכם בתהליך ההשמה, נכתוב יחד איתכם את קורות החיים ונכין את תיק עבודות שיצטרף אליו.

נאמן אתכם לראיונות עבודה טכניים (באמצעות צוות פיתוח) + ראיונות עבודה אישיים (באמצעות מחלקת HR).

כל סטודנטים המעוניינים יקבלו ליווי מלא עד להשמה בהייטק, קיימת אופציה לסטודנטים מצטיינים להשתלב ב Real Time Group כחלק מהצוות הפיתוח.

המטרה שלנו היא להעניק לכם את הידע והניסיון ולדאוג לכניסתכם החלקה לעולם ההייטק.

בואו ללמוד ולעבוד איתנו בתעשיית ההייטק.

מדריכי לימוד Machine Learning

Click to Load

קורס Git

Click to Load

מבוא SQL

Click to Load

פיתוח של אלכס ראש תחום machine learning

שכר לימוד

אתה יכול לשלם את שכר הלימוד שלך מראש באמצעות תשלום עצמי, תשלום מעסיק או סיוע ממשלתי.

ישנן אפשרויות רבות של הלוואות אישיות שתוכלו לחקור ולשאול

מלגות זמינות לחיילים משוחררים ואזרחים ותיקים.

חיילים משוחררים ואזרחים ותיקים יכולים לגשת ל הטבות ומלגות מסוימות

חוות דעת סטודנטים

Click to Load
Click to Load
Click to Load

שאלות ותשובות נפוצות

תנאי הקבלה למסלול לימודי פיתוח בינה מלאכותית הם:

 • ראיון ידע מקצועי + בחינה.
 • בעלי רקע ו/או ניסיון בפיתוח.
 • אנגלית ברמה גבוהה.
 • ראיון ידע מקצועי + בחינה.
 • מהנדסים ובוגרי תארים בתחום המדעים – יתרון.

תחום הבינה המלאכותית תופס חלק יותר ויותר משמעותי במגוון רחב של תחומי בחיים, מטבע הדברים עולה הביקוש מצד חברות ההיטק לעובדים מיומנים בתחום.
חברות מובילות בתחומי הפיננסיים, רפואה, תעשייה בטחונית, פיתוח רכבים אוטונומים ועוד מחפשים באופן תמידי אחד מפתחי בינה מלאכותית AI.

מסלול ההכשרה כולל בתוכו עבודה מעשית מאומצת על מנת לצבור ניסיון בפיתוח ולא רק ידע תיאורטי זאת על מנת לצבור את הניסיון הרלוונטי בתחום לצורך עבודה ותחילת קריירה מיד עם סיום הלימודים.
שיעורי בית פיתוח תיק עבודות, ומבחני ידע הם חלק ממבנה המסלול ומיועדים ליישר קו עם דרישות התעשיית ולהעניק באופן מקצועי את החומר הנלמד והידע הלוונטי לדרישות תעשיית ההייטק.

המרצים במסלול Machine Learning מעבירים את החומר הנלמד בשפה העברית אך חומרי הלימוד והעבודת הפיתוח הם בשפה האנגלית.

מחלקת השמה של RT GROUP תעזור לך בכתיבת קו'ח והכנה לראיון עבודה האישי בהתאם לתקנון המסלול, צרו איתנו קשר למידע נוסף וייעוץ לימודים בתחום

מסלול ההכשרה לפיתוח Machine Learning כולל בתוכו עזרה פרטנית ושיעורים חוזרים בהתאם לצורך ולתקנון המסלול, לקבלת פרטים מלאים צרו איתנו קשר להסבר מקיף.

מסלול ההכשרה מתקיים בסניף תל אביב: רחוב נחלת יצחק 32, תל אביב-יפו. יש תחבורה ציבורית נוחה, ליד תחנת רכבת השלום- תל אביב, חנייה קרובה ועוד.. אנו מלמדים באופן היברידי בהתאם להנחיות הממשלה. צרו איתנו קשר למידע נוסף

טבלת שכר בינה מלאכותית

1- 3 3- 5 6- 10 ניהולי
מפתח/ת אלגוריתמים 18,000-22,000 ₪ 21,000-28,000 ₪ 26,000-34,000 ₪ 30,000-36,000 ₪
מפתח תוכנה Python 15,000-20,000 ₪ 20,000-28,000 ₪ 25,000-32,000 ₪ 27,000-35,000 ₪
מפתח/ת C 16,000-20,000 ₪ 18,000-28,000 ₪ 27,000-33,000 ₪ 28,000-36,000 ₪
מפתח/ת C++ 16,000-20,000 ₪ 18,000-28,000 ₪ 27,000-33,000 ₪ 28,000-36,000 ₪
Data Analyst 12,000-15,000 ₪ 16,000-26,000 ₪ 23,000-28,000 ₪ 30,000+ ₪
Data scientist 25,000-30,000 ₪ 30,000-40,000 ₪ 40,000-45,000 ₪ 45,000-55,000 ₪
Machine Learning | Deep Learning 30,000-35,000 ₪ 35,000-40,000 ₪ 40,000-45,000 ₪ 45,000-55,000 ₪

מאמרים בתחום ההייטק

יש לכם שאלות? נשמח לדבר איתכם ולענות על הכל
© כל הזכויות שמורות Real Time Group