השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!
תוכן עניינים

ניתן לראות בשנים האחרונות כי הולכת וגוברת הדרישה בחברות ההייטק למפתחי Full Stack. 

ביחד עם התקדמות הטכנולוגיה התגברות התחרות וקצב פיתוח המוצרים בשוק הבינלאומי עולה גם הדרישה למפתחים מיומנים עם ניסיון מעשי בטכנולוגיות המתקדמות והחדשות של עולם פיתוח ה - WEB.

במרכזו של תחום פיתוח אתרים נמצאים אנשי פיתוח Full stack שכן הם אחראים גם על פיתוח צד הלקוח (הממשק הגרפי שאותו רואים המשתמשים) וגם על צד השרת (הצד של "מאחורי הקלעים" משמע עבודה מול בסיס הנתונים של האתר). בזמן האחרון רואים עלייה בביקוש עבור קורסי Full Stack מקצועיים המכילים את כל היבטי הפיתוח.

Full Stack Developer וסביבת ה WEB

מפתח תוכנה מקצועי צריך להכיר ולשלוט במספר שפות תוכנה וטכנולוגיות.
הוא מסוגל לפתח בעצמו אפליקציה שלמה או אתר Web על פי המפרטים של אנשי ומעצבי UX-UI. לכן, הוא הגורם המחבר בין צד השרת וצד הלקוח ומאפשר בניית מסכים אינטראקטיביים והצגת המידע באופן דינמי וחכם מצד אחד, ומצד שני בעל הבנה עמוקה ויכולת של פיתוח התהליכים הנדרשים במטרה לעבד את הנתונים בצד השרת ולהנגיש אותם בצורה היעילה והמסודרת לצד הלקוח.

כאמור, פיתוח סביבת ה – Web (האינטרנט) מתחלקת לשני תחומים: 

  1. פיתוח Client Side צד הלקוח המהווה ממשק המשתמש, לקוח קצה: כתוצאה משינויים ביכולות הצגת המידע במכשירים השונים, אינספור טכנולוגיות, אינטראקטיביות למגוון עצום של צרכים החל מהשארת לידים ומילוי טפסים, עיבוד בזמן אמת, אתרי מידע ושירות של בנקים, הצגת מפות אינטראקטיביות.
  1. השני, פיתוח Server Side צד השרת המתרכז בחלקו הלוגי הנמצא "מאחורי" ממשק המשתמש. הוא מתקשר עם השרת, נותן מענה ומשגר את הנתונים (שאילתות) שהתקבלו מהלקוח. כתוצאה מעשרות אלפי בקשות בכל רגע נתון נדרש חישוב תשובות מהירות, אחסון מידע וטעינתו מהווה את לב התוכנה.

לכן, אם בעבר תפקידו של איש התוכנה היה לכתוב צד שרת ולהכיר את הצד הלקוח וההיפך, תפקידו של Full Stack בשנים האחרונות השתנה וכיום, חברות הייטק דורשות מהעובדים פתרון מקצה לקצה. במילים אחרות, חברות הייטק היום דורשות ידע וניסיון במגוון רחב של שפות התכנות, ידע במגוון טכנולוגיות ברמה גבוהה במטרה ליישם את שני הצדדים, מתוך הבנה בקידום ופיתוח, יש "לאחד" כוחות לתוצאות איכותיות, אמינות וגמישות המוצר.

קריירה מגוונת בפיתוח Full Stack

הקריירה של שמפתח מתחיל בעולם Full Stack דרך היכרות מקצועית של שפות התכנות תוך שימושם ושילובם בצורה נכונה לכל צד עד לחיבור הצדדים והכירות מעמיקה בפיתוח יכולות תוכנת שרת – לקוח. 

למי פיתוח Full Stack מתאים?  עבור כל המעוניינים להתמקצע בתחום ה – Web והתכנות בעולם עם רקע בסיסי בתכנות לאינטרנט אך אפשרי גם ללא רקע בסיסי, בעלי תואר ראשון או הנדסאים מכל תחום, העוסקים בבניית צד לקוח מתקדים עבור ומעוניינים בהבנה מעמיקה יותר של Front End Development ולתת פתרון End to End בסביבת Web ולהפוך ל Full Stack Developer.

והשכר? Full Stack ופיתוח Web הינם אחד התחומים המובילים היום בהייטק, בשל היותו מורכב מתפקידים רבים השכר משתנה בהתאם.

קיימים סוגים שונים של לימודי Full Stack עיקריים בה מתמחה המפתח FS, מקובל לדבר על מפתח FS ל Java ומפתח FS ל C# ותחום הפיתוח בו בחרתם לעסוק. מפתחי FS ל Web לעומת מפתח FS לאפליקציות.

תנאי קבלה – חסרי רקע קודם בתחום ה Web או בעלי רקע בסיסי, בעלי תואר ראשון או הנדסאים המעוניינים בהסבה מקצועית, אנגלית ברמה בינונית טובה, רקע או ניסיון בפיתוח שפות תכנות מהווה יתרון. חשוב לציין כי מועמד לקורס Full Stack יידרש לעבור ראיון ידע מקצועי ובחינה.

מידע כללי על קורס Full Stack

קורס מעשי הכולל הרצאות פרונטליות המתקיימות פעמיים בשבוע בשעות הערב או שלוש פעמיים בשעות הבוקר ותרגול מעשי כ - 650 שעות אקדמיות מתוכם 500 שעות לימוד פרונטליות ו 150 שעות של פרויקט מעשי.

קורס Full Stack כולל לימוד נושאים, תרגילים ופתרונות מלווים בהסברים, שיעורי בית ופתרונות באתר. בנוסף לכך, מקבלים חוברת לכל קורס, סרטונים ומצגות באתר הקורס, בוחרים התמחות של AngularJS  או  ReactJS.

כך, במהלך קורס Web תבצעו פרויקט מעשי המסכם את כל הידע הנרכש. בסופו של הקורס, מוענקת תעודת גמר Full Stack Developer מטעם RTG.

תכנית לימודים – קורס פיתוח תוכנה WEB

מיועד למעוניינים להתמקצע באינטרנט ופיתוח בעולם ה Web, אורכו של הקורס הינו 500 שעות אקדמאיות. 

כמו כן, המסלול יעניק לכם את הידע הנדרש לפיתוח Web ע"י Development Frameworks (סביבות פיתוח) ידע היקפי סביב שפת התכנות כמו: HTML, JavaScript, C , XML SQL שחשיבותו באה לידי ביטוי בללמוד לבחור את הכלי הנכון לבעיה כמו NodeJS, Python ועוד. ולאחר מכן, תבחרו התמחות בין שני הכלים Google – Typescript & AngularJS או Facebook – ReactJS & Native React.

במהלכו של קורס פיתוח Web תעברו סדנת הכנה לראיונות ע"י חטיבת ההשמה של RTG המכינה אתכם לראיונות עבודה ובנוסף תסייע לכם בהכנת קורות חיים בצורה הנכונה.

בנוסף, פרויקט מעשי במעבדות החברה Hands On Training במחלקת הפיתוח כ - 150 שעות לצידם של צוות המהנדסים במחלקת הפיתוח של החברה.

חשוב לציין כי פיתוח פרויקט יהווה חפיפה מלאה עם המודל הנלמד על מנת ליצור תיק עבודות וניסיון מעשי אשר יהווה הוכחה לידע ולניסיון שלכם כמועמדים לתפקידים השונים במציאת עבודה כמפתחי Full Stack איכותיים ומקצועיים. 

לכן, הפרויקט כולל פיתוח של אפליקציית אינטרנט החל מאפיון דרך תכנון ועד לשלב בו נוצרת אפליקציית אינטרנט על שרת ייעודי מאובטח, מוצפן המוכן לקבל ולשרת את קהל היעד שלה. – הפרויקט ידמה פעילות של חברת נדל"ן.

לפיכך, השלבים בתקופת ההתמחות כוללים איפיון UX – UI  המהוות טכנולוגיות לקוח חדישות לפיתוח Web. 

מדובר בהכרה של טכנולוגיות עדכניות לבניית אתרים בצד הלקוח, הוויזואלי שבו המשתמש רואה ועובד מולו על מנת להבין כיצד מקבלים תוצרים ובונים מהם את התוכנה. 

לאחר מכן, תכנון סביבת עבודה ויכולות תכנון ובניית ארכיטקטורת תוכנה על מנת לדעת לתכנן את התוכנה ולהבין כיצד קומפוננטות השונות עובדות ובאיזו טכנולוגיה להשתמש, הכנסת שלד הפרויקט HTM5, עיצוב CSS & Bootstrap, תכנות JavaScript & jQuery, מאגר בסיס נתונים MongoBD & MySQL המשמש לסוגים שונים כדי לשמור נתונים בעלי אופי ייחודי ולכן, חשוב ללמוד כיצד בונים, שומרים, מאחזרים בסיס נתונים ומחברים אותו נכון בין שפת התכנות הבסיסית לנתונים עצמם. לאחר מכן, פיתוח שרת NodeJS לצד פיתוח צד לקוח ReactJS/AngularJS ובסיום התהליך – אבטחה.

ללמוד פיתוח WEB בסביבה מקצועית

RT Group הינה בית תוכנה בעלת וותק של מעל לעשור ורשימת לקוחות בתעשייה בתחומים רבים בפיתוח, אוטומציה ובדיקות ועוד. 

בין לקוחותינו נמנות חברות הייטק כמו IMB AudioCodes, Mellanox Intel, Micro-Semi, חברות ביטחוניות כמו ESP, IDF, Rafal ומוסדות מוסדיים כמו Hapoalim, Bank Jerusalem, Medical. 

אנו גאים בצוות המרצים שלנו, המגיעים הישר מתחום ההייטק, בעלי ניסיון מעשי ועשיר ועובדים בתעשייה. 

בנוסף, כלל הקורסים שלנו הינם בשיטת Hands-On ושומרים על קצב העדכונים בתחום ולפיכך, התכנים הלימודיים מתעדכנים לחצי שנה ומקצועיים. 

תכני הלימוד שלנו נבנו בתיאום עם השותפות העסקיות וחברות הייטק המעוניינות להשים את הבוגרים שלנו וכמובן, תקבלו סיוע בסדנת הכנה לראיונות, עזרה בכתיבת קורות חיים עם מחלקת ההשמה RT-HR שלנו שיאפשרו לכם השתלבות עבודה במשרדינו RT- Group או בחברות השותפות שלנו.

כלל השיעורים שלנו מוקלטים וניתנים לצפייה במרכז ההדרכה ובמידה ופספסתם שיעור, החומר אינו ברור מספיק תוכלו להגיע לשיעור פרטי ללא עלות נוספת עד 4 ש"א בשבוע

והניידות? כאשר אתם מגיעים אלינו, ישנה גישה נוחה לתחבורה ציבורית וחניה חינם.

אנו מאמינים כי מפתח Full Stack אשר מגיע עם הכשרה מתאימה, ידע טכנולוגי מיטבי וכלים נכונים עשוי לקבל משכורת גבוהה בהתאם לניסיון המעשי, תנאי עבודה מעולים בתחום והיתרון הגדול הוא שאם אתם למדתם את שני צדדי התוכנה, יקנה לזכותכם יתרון גדול על פני אנשי פיתוח תוכנה שמכירים צד אחד – אל תדאגו, הידע והניסיון שנצבר עם הזמן.

אז למה אתם מחכים? יש לכם הזמנות להשתלב בעולם ההייטק ולהוכיח את היכולות שלכם! 

התקשרו עוד היום בטלפון 077-7067057 למוקד מידע ורשום והצטרפו לאחד הקורסים המקצועיים בתחום פיתוח תוכנה עם מרצים ותיקים בקבוצת RT-Group הכשרה לידע מקצועי, יצירתי ומעשי בעבור חברות הייטק.

 

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group