ראשי » Full stack developer מה זה

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  אנשים רבים תוהים לעצמם מה זה full stack developer כאשר הם מגששים אחר לימודי תוכנה.

  אז למען האמת, פול סטאק הוא מושג אשר מבטא גישה חדשה יחסית למתודולוגיות פיתוח ותפעול של תוכנות. בעבר, רוב הגישות שנגעו לפיתוח אפליקציות ואתרים הפרידו את עולם התוכנה לשניים- צד השרת וצד הלקוח. צד השרת מתייחס לזירה האחורית של התכנות, כלומר, עיבוד הנתונים והביצועים אליהם לא נחשפים המשתמשים, וצד הלקוח המתייחס לממשק, לעיצוב, לאינטראקטיביות ובעצם לכל הנקודות בהן גולשי האתר או משתמשי האפליקציה מתחברים עם התוכנה. גישת הפול סטאק היא גישה אשר קוראת לאיחוי שני הצדדים, ולעבודה סימולטנית שמטרתה לייעל את התקשורת בין צד השרת וצד הלקוח, וכך להצליח להשיג ביצועים מהירים יותר ולתפעל תקלות בצורה אפקטיבית.

  Full stack developer מה זה

  אז מה הופך בעצם מתכנתים למתכנתי פול סטאק? כדי שמתכנתים יוכלו לסחוב על גביהם אתרים ואפליקציות שלמות, הם צריכים להכיר קודם כל שפות תכנות רבות- שפות שהן גם מעולם השרת כגון פייתון וג'אווה, ושפות וכלים שהן גם מצד הלקוח כגון javascript ו- jquery. בכל אחת מן השפות האלה צריכים המתכנתים לשלוט באופן אבסולוטי כך שיוכלו לנתב בין הצרכים השונים והמיידים של התוכנה- החל מעדכונים ועד לפתרון תקלות. מלבד שפות התכנות, ישנם גם כלים שמטרתם לאחד את העבודה כגון פריים-וורקס וספריות, וביניהם ניתן למצוא את ריאקט ואנגולר, SOCKET ו- JWT.

  מסלול פול סטאק ריל טיים

  קורס Full Stack במכללת ריל טיים כולל בתוכו לימוד של שפות רבות, ספריות ופריים-וורקס. מלבד הידע תאורטי והתרגול המעשי הרב, הסטודנטים מתנסים בסטאז' לאורך 150 שעות, נהנים משיעורים פרטיים על ידי מיטב המרצים ועוברים סדנת הכנה לראיונות עבודה אותה מובילה חטיבת ההשמה של קבוצת ריל טיים.