השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

למצוא תפקיד בהייטק

בעת חיפוש אחד התפקידים הטובים בהייטק, מהר מאוד מבינים שבשביל להשיג את המשרות הטובות עם תנאי ההעסקה המפנקים צריך להתגבר על שורה של מועמדים אחרים. מוכשרים לא פחות. לרוב אתה צריך את האקס פקטור שיבליט אותך וייתן לך את קדמת הבמה.

שפת ג'אווה היא שפת תכנות שנמצאת כאן כבר מעל לשני עשורים, מדובר בשפה מאוד פופולרית אשר משמשת למגוון רחב של שימושים. ייתכן והיא יכולה להיות עבורך בדיוק הדבר הזה שיסייע למצוא את העבודה הבאה.

Java קלה ללמידה

אחת הסיבות להפיכתה של השפה למאוד פופולארית – הלמידה המהירה מאפשרת להפוך לפרודקטיבי בתוך פרק זמן קצר ולהשתלב מהר יחסית בשוק העבודה ולתת ערך למעסיק ללא עיכובים מיותרים.

תלמידי Java מגלים מהר מאוד כי לג'אווה יש תחביר דמוי אנגלית שוטפת המכיל מינימום תווי קסם, למשל סוגריים זוויתיים גנריים, מה שמקל על קריאת תוכנית Java וללמוד אותה במהירות. ברגע שהמתכנת מתמודד עם מכשולים ראשוניים עם התקנת JDK והגדרת PATH והבנת כיצד Classpath עובד, זה הופך די קל לכתוב תוכנית ב- Java.

סיבה נוספת, שהפכה את ג'אווה לפופולארית היא שזו שפת תכנות מונחת עצמים. פיתוח אפליקציית OOP הרבה יותר קל, וזה גם עוזר לשמור על מערכת מודולרית, גמישה וניתנת להרחבה. יש לזכור כי Java היא שפה החוצה פלטפורמות. לאחר כתיבת הקוד, ניתן למעשה להריץ אותו על כל פלטפורמה שתהיו מעוניינים בה.

פיתוח Java יאפשר לך להכיר כלי פיתוח עוצמתיים

סיבה אחת נוספת להצלחתה האדירה של ג'אווה היא שמדובר ב- API עשיר. Java מספקת API עבור קלט / פלט, רשת, כלי עזר, ניתוח XML, חיבור בסיס נתונים וכמעט הכל. כל מה שנשאר מכוסה על ידי ספריות קוד פתוח כמו אפאצ'י קומונס, גואבה גוגל, ג'קסון, ג'סון, אפאיק POI ואחרות.

כלי פיתוח רבי עוצמה, Eclipse ו - NetBeans מילאו תפקיד עצום להפוך את ג'אווה לאחת משפות התכנות הטובות ביותר. והם לא רק עוזרים בהשלמת קוד, אלא גם מספקים יכולת דיבאגינג עוצמתית, החיונית לפיתוח. ג'אווה מכילה גם אוסף נהדר של ספריות קוד פתוח המאפשרות להשתמש בה בכל מקום.

Java שפה וותיקה

ג'אווה נמצאת בשוק כבר יותר מ 20 שנה, מה זה אומר עבורנו?

דבר ראשון, חברות רבות כבר משתמשות בשפה זו וימשיכו להשתמש בעתיד ובהתאם לכך יהיו חייבות לגייס ולהחזיק אנשי פיתוח של Java,

יתרון נוסף הוא שסביר להניח כי כל בעיה שתתקלו בה במהלך הפיתוח כבר נשאלה בעבר בשרת וקיבלה מענה בהתאם כך שדבר זה מקל על פתרון בעיות ובאגים רבים אשר עולים בהליך הפיתוח.

קהילה תומכת של מתכנתים

קהילה חזקה ומשגשגת היא החוזק הגדול ביותר של השפה כי לא משנה, כמה השפה טובה, היא לא הייתה שורדת, אם אין קהילה שתתמוך, תעזור ותשתף את הידע שלה. וכן מדובר בשפה שהיא למעשה חינמית, כי ג'אווה ניתנת בחינם למן ההתחלה, ואין צורך לשלם כלום כדי ליצור יישום Java.

ג'אוה גם מגיעה עם תמיכה מצוינת ברמת התיעוד כשג'אוודוק מהווה מדריך Java מעולה שרק מגדילה את הפופולאריות שלה בקרב משמשיה. העובדה כי Java היא פלטפורמה עצמאית היה בה כדי למשוך המון מפתחים שרק רצו ליצור פיתוחים חדשים בג'אווה.

ג'אווה נמצאת בכל מקום למעשה, היא נמצאת בשולחן העבודה, היא בנייד, היא בכרטיס, כמעט בכל מקום, ואי אפשר להתעלם או לברוח ממנה. לכן חשוב לזכור כי למרות שמדובר בשפה ששורדת בשוק מעל לשני עשורים היא עדיין מאוד פופולארית וכל הזמן ממציאה עצמה מחדש. לכן מתכנת Java בעל ניסיון במקצועו יוכל ללא ספק להתקדם במהירות בעבודתו.

דרישה גבוהה לעובדים מיומנים

אם תלמדו ותתרגלו Java ותיצרו פרויקטים משלכם סביר להניח שעתידכם המקצועי יהיה ורוד.

ישנה דרישה מאוד גדולה למפתחים מיומנים כיום ועל מפתח Java החברות מוכנות לשלם שכר מאוד נאה ולתת תנאים מצוינים על מנת למשוך אליהם את המפתחים הטובים.

הדרישה הגבוהה צפויה גם להימשך בעתיד שכן גם בימים אלו פרויקטים רבים מבוצעים בעזרת ג'אווה ויתרונות השפה באים היום לידי ביטוי בתעשיית ההייטק אולי יותר מתמיד.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group