ראשי » איפה כדאי ללמוד לינוקס

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  אנשים רבים תוהים איפה כדאי ללמוד לינוקס לאחר שמהפכת הקוד הפתוח של העשור האחרון הפכה את אנשי הלינוקס למבוקשים כל כך בתעשיית ההייטק.

  מתוקף הפופולריות והביקוש הרב של אנשים המתמצים במערכות קוד פתוח, מוסדות לימוד רבים פתחו את שעריהן למערכות הפעלה לינוקס קורס אונליין, וכעת, ניתן למצוא קורסים במכללות, אוניברסיטאות, וכמובן באופן מקוון בקמפוסים דיגיטליים. כאשר נבחר ללמוד כל דבר מה באשר הוא, נברור בין סילבוסים, מחירי קורסים ואף סגל הוראה. מאידך, חשוב מאד לבדוק שהמקום בו נלמד מוכוון לתעסוקה מקצועית, ולא רק להעשרת הידע. לינוקס היא מערכת שאפשר להשתמש בה בדרכים רבות ולשימושים שונים, והלמידה צריכה להיות רלוונטיות לשוק.

  איפה כדאי ללמוד לינוקס

  אחד מן המוסדות המקצועיים ביותר ללימוד לינוקס באינטרנט היא מכללת ריל טיים, אשר מהווה את חטיבת ההדרכה של בית התוכנה ריל טיים- קבוצה טכנולוגית בולטת ומשמעותית בתעשייה כבר למעלה מעשור. מה שהופך את הלימודים בריל טיים לאיכותיים, היא העובדה שמעבר ללימודי לינוקס בסיסיים, המכללה מציעה גם קורסי לינוקס מתקדמים מוכוונים למערכות משובצות מחשב, ולמסלולי בדיקת תוכנה. למידת המערכת עצמה יכולה להיות מספיקה עבור אנשי לינוקס בתחילת דרכם, אך היכולת להשתמש במערכת מתוך השכלות רחבות יותר, מגדילה את מסלולי הפיתוח ואת רמות השכר אליהם יכולים להגיע אנשי לינוקס. כך, בהמשך דרכם הם יכולים להתפתח לתפקידי Devops לדוגמה, ולנהל תהליכים שלמים ומורכבים.

  חטיבת ההשמה

  אחד הדברים שעוד יותר הופכים את הלימודים במכללה לרלוונטיים היא חטיבת ההשמה של קבוצת ריל טיים, שמלווה את המכללה ואת הסטודנטים עד ליום בו הם חותמים על חוזה ומשתלבים במשרותיהם הראשונות. במהלך הלימודים, הסטודנטים בונים תיק עבודות ובו פרויקט הגמר, ועוברים סדנה לראיונות עבודה. בסופם של הלימודים הם נכנסים לסשן של ראיונות עבודה למשרות מבוקשות.